Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pozdrawiam załogę zielonej "lodówy" na WA75??? z którym rano z mostu "Północnego" do "Poniatowskiego" sobie pyrkaliśmy :)

 

Pozdrawiamy, również za obtrąbienie dziś :)

 

Koleżanka ma ładne zdjęcie znad MOKA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika Legacy V SBD, lecieliśmy od Kamińskiego Wielicką na obwodnice trochę przekraczając prędkość :P

 

Tak a propos kolego jak byś czytał, okrutne chmury pary wypuszczasz jak depniesz i wali ci z wydechu wodą! Pierwszy raz coś takiego widziałem aż musiałem wycieraczki odpalić bo miałem tą wodę na szybie jak by ktoś spryskiwacze przede mną włączył... Powaga.. :) Nie wiem, może TTTM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia ze wczoraj dla niebieskiego gt rej sk oklejonego 5 i świnkami na lusterku na gliwickiej na załężu później pozdro dla srebrnej imprezy widzianej na bocheńskiego na rej sci, i później na gliwickiej srebrny forek sk ze świnkami na lusterku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas na pozdrowienia nr 2 z ulicy dla kierowcy niebieskiego STI MY15 widzianego popołudniu w stolicy przy Maku na Modlińskiej, było machane :)

 

Odpozdrawiam :)

 

Dziś poranne  pozdrowienia dla Pani ze srebrnego  Legasia III WE, Czerniakowska/Powsińska. Kiwka była ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia ze wczoraj dla ........., i później na gliwickiej srebrny forek sk ze świnkami na lusterku

Jeśli Forek był SF, to mogła być żona, bo się tam gdzieś kręciła w okolicy godziny "później".

Czyli odpozdrawiam w jej imieniu. :)

A jak to nie ona, to i tak odpozdrawiam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Agi, świeżo upieczonej właścicielki Zielonego Forestera SF, z którą zamieniłem słowo na stacji BP przy  DTŚ w Chorzowie . Przy kasie Pan zapytał że chciałby skasować za zielonego Forestera, i w tym samym momencie odpowiedzieliśmy, a którego zielonego? ( tak się złożyło)  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...