Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla zielonego Legacy III Wagon spotkanego około 8:30 w Osinach oraz srebrnego Forka z czarnym kurnikiem na blachach EZD/EZG ok 15:30 jadącego DK1 w stronę Częstochowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla oswiniaczonego OBK czesto parkujacego na Kolektorskiej w Warszawie. I dla wlascicieli Foresterow jakie widuje na parkingu przed SKIE w Warszawie /swinek brak/

 

 

Co prawda tam nie parkuję, ale że to moje rewiry, to odpozdrawiam Zamieszanie, którego starego Forka, namierzonego po plejadowych numerach, kilka razy widziałem z kolei zupełnie gdzie indziej - jak mniemam pod domem (ostatnio tam nie przechodziłem, więc nowego jeszcze nie widziałem). Przy okazji pozdrawiam Forki, Wanny i inne (srebrne Libero!), nocujące po drugiej stronie metra Słodowiec, przy Samie Bielańskim i w uliczkach wzdłuż całego Kasprowicza. Świnek próżno szukać, ale może ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Państwa siedzących dziś ok. 15 w większej grupie w Tawernie Marina w Giżycku, sąsiedni stolik. W pewnej chwili usłyszałem coś o przepustnicy, pasji, trzystu koniach itp. :) Potem usłyszałem, coś "zostawiłem w Subaru" :).

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla oswiniaczonego OBK czesto parkujacego na Kolektorskiej w Warszawie. I dla wlascicieli Foresterow jakie widuje na parkingu przed SKIE w Warszawie /swinek brak/

 

 

Co prawda tam nie parkuję, ale że to moje rewiry, to odpozdrawiam Zamieszanie, którego starego Forka, namierzonego po plejadowych numerach, kilka razy widziałem z kolei zupełnie gdzie indziej - jak mniemam pod domem (ostatnio tam nie przechodziłem, więc nowego jeszcze nie widziałem). Przy okazji pozdrawiam Forki, Wanny i inne (srebrne Libero!), nocujące po drugiej stronie metra Słodowiec, przy Samie Bielańskim i w uliczkach wzdłuż całego Kasprowicza. Świnek próżno szukać, ale może ktoś coś?

 

Kolego a mojego czarnucha nie widujesz ;) ?? ja Ciebie chyba dzisiaj widziałem w okolicach rossmana ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krk. Okolice Ruczaju w stronę Skotniki dziś rano. pozdrowienia dla zielonego forka sg że świnką na lusterku. Nie zdążyłem pomachać jadąc skuterem w przeciwnym kierunku.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kolego a mojego czarnucha nie widujesz ;) ?? ja Ciebie chyba dzisiaj widziałem w okolicach rossmana ;) pozdrawiam

 

Toś mi wlazł na ambicję... Mam kilka pomysłów, ale muszę połazić i zweryfikować, bo z pamięcią do kolorów u mnie kiepsko ;-) Kilka razy czarny STI w okolicy zabulgotał, ale nie patrzyłem na numery. 

 

Przy Rossmanie wczoraj mnie nie było, za to dziś pod Samem stał srebrny uświniony Forek Pierwszy. Machałem, ale nikogo nie było w pobliżu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kolego a mojego czarnucha nie widujesz ;) ?? ja Ciebie chyba dzisiaj widziałem w okolicach rossmana ;) pozdrawiam

 

Toś mi wlazł na ambicję... Mam kilka pomysłów, ale muszę połazić i zweryfikować, bo z pamięcią do kolorów u mnie kiepsko ;-) Kilka razy czarny STI w okolicy zabulgotał, ale nie patrzyłem na numery. 

 

Przy Rossmanie wczoraj mnie nie było, za to dziś pod Samem stał srebrny uświniony Forek Pierwszy. Machałem, ale nikogo nie było w pobliżu :D

 

 

Ciepło, ciepło xD mój jest najgłośniejszy na dzielni xD aczkolwiek aktualnie jeżdżę z "czopkiem" w wydechu bo się ludzie burzą ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepło, ciepło xD mój jest najgłośniejszy na dzielni xD aczkolwiek aktualnie jeżdżę z "czopkiem" w wydechu bo się ludzie burzą ;)

Czyli to ten, co go pod Samem kilka razy widziałem? To pozdrawiam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test na pamięć i zbiorcze pozdrowienia z ostatniego tygodnia :)

 

1. Para w Bugu WRX Kombi na numerach z Piaseczna, świnka na lusterku, Lublin, al. Kraśnicka, kiwki wymienione.

 

2. Zielony S Turbo, numery chyba LUB, świnka na lusterku, piątek około 12 na parkingu podziemnym Felicity w Lublinie.

 

3. Bordowy Forek Sports USA, też Felicity, ale w sobotę około 14.00. Naleśnik

 

4. Niebieska turbowanna na wyjeździe z ulicy Gwieździstej w Natalinie pod Lublinem, wczoraj około 11.00. Świniak na lusterku.

 

5. Ciemnozielony OBK ze świnką na lusterku, wczoraj pod IV Komisariatem Policji na Zana, około 17.30.

 

6. Czarny Legacy sedan ze świnką na klapie, wczoraj na Baśniowej w Lublinie, około 18.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia dla świnek trzech:

 

 - Mavvvericka (oficjalne już tym razem, stałeś dziś w spodziewanym miejscu :) )
 - czarnego Outbacka zaparkowanego również pod Samem

 - SVX-a z Magistrackiej

oraz kilkunastu Nieuświnionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...