Jump to content

Waraxe

Użytkownik
 • Content Count

  1021
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

About Waraxe

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..
 • Birthday 08/23/1978

Profile Information

 • Skąd
  Lublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nagrywający to lokalny gwiazdor YT, niejaki LukasTV
 2. Dzisiejsze pozdrowienia dla... Srebrnej Imprezy Kombi na numerach LLE, ulica Stokrotki w Lublinie, około 17 i Stacha, który tego nie przeczyta, a został wymrugany o 19.30 na Nałęczowskiej i tak się tym zdziwił, że dał po heblach, myśląc, że gdzieś zaraz suszą )
 3. Test na pamięć i zbiorcze pozdrowienia z ostatniego tygodnia 1. Para w Bugu WRX Kombi na numerach z Piaseczna, świnka na lusterku, Lublin, al. Kraśnicka, kiwki wymienione. 2. Zielony S Turbo, numery chyba LUB, świnka na lusterku, piątek około 12 na parkingu podziemnym Felicity w Lublinie. 3. Bordowy Forek Sports USA, też Felicity, ale w sobotę około 14.00. Naleśnik? 4. Niebieska turbowanna na wyjeździe z ulicy Gwieździstej w Natalinie pod Lublinem, wczoraj około 11.00. Świniak na lusterku. 5. Ciemnozielony OBK ze świnką na lusterku, wczoraj pod IV Komisariatem Policji na Zana, około 17.30. 6. Czarny Legacy sedan ze świnką na klapie, wczoraj na Baśniowej w Lublinie, około 18.00.
 4. Pozdrawiam serdecznie! I Ciebie i pasażerkę. Myślałem, że nie zauważyłeś awaryjnych lub odebrałeś je inaczej niż pozdrowienia. Ale długie i machanie szybko rozwiały moje wątpliwości Zaległe, bo z poniedziałku 29.02 pozdrowienia dla srebrnej imprezy kombi ze świnką na klapie i puławskich numerach, stojącej pod Julą na Mełgiewskiej w godzinach wieczornych.
 5. Dzisiaj w TVP Info był reportaż o Oli i Jej Mamie. Kto nie widział, a chce zobaczyć: http://www.tvp.info/23787529/17022016-1630 (od ok. 14 min i 15 sek.)
 6. Tak jak Guma otwiera plejadowy, tak rajdowe dyskusje "należą" do Dehnela
 7. Ja mam sirio triflex. Wywaliłem antenę radiową, a wstawiłem właśnie triflexa. I mam trzy w jednym: antenę FM, CB i GSM. Wygląda jak zwykła antena FM. A radio zamontowałem pod sufitem, więc w ogóle nie widać, że auto doposażone w CB.
 8. Pozdrowienia dla: 1. Czerwonego Hawka WRX w kombi, chyba z czarną świnką na lusterku, blachy WN.....Wczoraj na ul. Północnej (okolice BP) w Lublinie, po 17. 2. Grafitowego, najnowszego OBK, nr rej z Rzeszowa. To samo miejsce i czas jak powyżej.
 9. I jakieś zniżki na wieśmaki załatwisz?
 10. Coś się ostatnio kierowcy Subaru nie popisują...Para z moich pozdrowień też znaków nie zna. I wyjeżdżając z uliczki osiedlowej, gdzie jest nakaz skrętu w prawo w Zana, pojechali w lewo :/
 11. Pozdrowienia dla pary (pani za kierownicą, pan na fotelu pasażera) spotkanych ok. 20.40 na Zana przy Leclercu w Lublinie. Para w srebrnej turbowannie na blachach WN....., świnka na lusterku. Wcześniej migałem awaryjnymi, potem wołałem przez CB.
 12. Waraxe

  Co to za firma ?

  SSI Exhaust Industrial. Firma z Tajwanu.
 13. Kiedyś jeszcze pozdrawiałem Cię pod OdiDo na Nałęczowskiej. Dzisiaj zatem był to trzeci raz.
 14. I wciąż ten sam zestaw: Legac, sklep spożywczy i rower .
×
×
 • Create New...