Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

mysmy o 19 wrocili wiec jak mogles go widziec o 18? ;)

Zależy według czyjego zegarka ...Chwile po powrocie z myjni, jak się ogarnialiśmy, przeszedł dość grubo wspomniany Lanos ...Czyli po 19 wg czasu letniego, a nie mojego zegara ...

Jak w Wawie to pewnie ja. Odpozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegów z:

- potrójnie oświniaczonego OBK my'15 na Rakowieckiej przy skrzyżowaniu z Puławską dziś o 15:50 (stałem przed światłami w przeciwnym kierunku, pozostałem niezauważony)

- Legacy IV stojącego na światłach na Zamienieckiej zaraz po 16:00 - kiwka była ;-)

Edytowane przez sorevell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowniczki srebrnego SVXa skrecajacej z miasteczka akademickiego w ul. Sowińskiego w Lublinie ok. Pol godziny temu. Przebiegalem obok ale niestety nie mialem czasu zagadać. Nie wiem czy jestes na forum ale pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

mysmy o 19 wrocili wiec jak mogles go widziec o 18? ;)

Zależy według czyjego zegarka ...Chwile po powrocie z myjni, jak się ogarnialiśmy, przeszedł dość grubo wspomniany Lanos ...Czyli po 19 wg czasu letniego, a nie mojego zegara ...

Jak w Wawie to pewnie ja. Odpozdrawiam :)

 

Ktoś przeleciał przez Katowickie oś. tysiąclecia .. Mimo to pozdrawiam

Pozdrowienia dla Kierownika  czerwonej imprezy na rej SH... zaparkowanej dzisiaj na DTŚ, na wysokości Tysiąclecia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków, ok. 11:00, Kobierzyńska: pozdrawiam uroczo uśmiechniętą Kierowniczkę (w srebrnej maszynie z granatową świnką z tyłu), którą początkowo lekko spłoszyłem klaksonem ;-) Świnki były jak najbardziej. Dziękuję za odmachanie :-)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika zielonego forka II generacji oraz kierownika najnowszego forka napotkanych w okolicach rynk Wrocławskiego :)

Czyżby to miałbyś złoty XT spotkany w rynku? ;)

Jeśli tak to Odzdrawiam w imieniu kumpla któremu pożyczyłem auto zeby młodych zawiózł do ślubu. Od razu mi napisał ze było machanie ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla kierownika zielonego forka II generacji oraz kierownika najnowszego forka napotkanych w okolicach rynk Wrocławskiego :)

Czyżby to miałbyś złoty XT spotkany w rynku? ;)

Jeśli tak to Odzdrawiam w imieniu kumpla któremu pożyczyłem auto zeby młodych zawiózł do ślubu. Od razu mi napisał ze było machanie ;)

było machanie na Solnym ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla mijanych dzisiaj na S3, jadących od strony Szczecina w kierunku Zielonej Góry:

1) Biały nowiuśki WRX STI - mijany między Świebodzinem i Międzyrzeczem

2) Ciemny Forek IV XT - mijany w okolicach Gorzowa

Mrugał do was srebrny Mercedes V ze świnką na lusterku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnej imprezy gc turbo (chyba STI) widzianej w korku na wjeździe Szczecin Dąbie.

Było odmachane  :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...