Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Pozdrowienia dla parki z granatowego bloba spotkanego we Wrocławiu na ul. Ślężnej ok. godziny 17:20-17:30 :) Było mrugane i machane :) Tablice chyba DKL jeśli pamięć mnie nie myli :)

A no trzeba czasem pomóc szczęściu by spotkać się i przywitać :)

Pozdrawiamy Cię Kolego! Dzięki, że na Nas poczekałeś, żeby sobie pomachać :)

Pozdrawiam z dziś ok. 18:10 spotkanych przed Aquaparkiem :) Było machane :)

Pozdrowienia dla Krzychu91 - było machane obok Aquaparku, około 18:15 :)

Mamy wyczucie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla użytkownika srebrnego legacy IV kombi na blachach SG... Z bagażnikiem rowerowym dachowym i czerwona świnka na klapie. Było machanie na światłach niepodległości/Batorego w Warszawie, o godzinie 18:15. Stałem przez chwile na pasie obok i nie zostałem zauważony :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla bardzo miłej Pani Kierownik pomarańczowego XV, która mimo że bez świnki na lusterku sama zaczęła mnie pozdrawiać dzisiaj na Warszawskiej w Lublinie :yahoo:  Pierwszy raz, żeby ktoś bez "świnki" mnie pozdrowił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Gali Ekstraklasy :)

 

Pozdrawiam czarne, błyszczące gt w sedanie, jadące po osiedlu przy Gorczewskiej w Wawie. Machalem z Harleya, bo byłem na jeździe próbnej:-)
Pozdrawiam tez kierowniczkę białego sti 2015 kręconego sie po Łodzi:-)

 

Jeśli szukasz HD to mój kumpel otworzył dopiero co

https://www.facebook.com/Twin-Peaks-Harley-Davidson-Warszawa-1712921602258966/

 

A jeśli szukasz customa - mój bliski kolega ma serwis i warsztat na Jagiellońskiej i robią :)

https://www.facebook.com/United-Customs-321778454462/

Edytowane przez Fala
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Państwa z zielonego forka SG wczoraj około godziny 13.00 na drodze 79 w Koszycach :) Mruganko było. Pozdrawiam także kierowcę śrebnego forka SG, rej RSA.... stojącego trzy stanowiska obok pod M1 koło 17.00 świnka na klapie była. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla parki w czarnym? Outbacku ze świnka na lusterku ok. 19:40 przy Borowskiej, a Kamienna jak Aquapark :)

- w czarnym, czarnym, tylko mocno zakurzonym :D   ...a wybrać się na mycie nie ma kiedy. Pozdrawiamy również.

Swoją drogą mieszkamy zdaje się kilkaset metrów od siebie, a minęliśmy się chyba pierwszy raz :)

Edytowane przez Kambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla parki w czarnym? Outbacku ze świnka na lusterku ok. 19:40 przy Borowskiej, a Kamienna jak Aquapark :)

- w czarnym, czarnym, tylko mocno zakurzonym :D ...a wybrać się na mycie nie ma kiedy. Pozdrawiamy również.

Swoją drogą mieszamy zdaje się kilkaset metrów od siebie, a minęliśmy się chyba pierwszy raz :)

A no prawda :) Dosłownie kilkaset metrów tak jak piszesz :) To widzę, że mamy podobny problem z umyciem auta :P W niedziele byłem na myjni, ale kolejka na 6 samochód i odpuściłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W niedziele byłem na myjni, ale kolejka na 6 samochód i odpuściłem

Masz jakąś sprawdzoną myjnię w okolicy?
Bardzo sobie chwale myjnie bezdotykowa na ul. Ślicznej :) Jest też tam szczota, która nie rysuje lakieru, a druga kawałek dalej to na Krakowskiej zaraz ze zjazdu w stronę centrum :) Odradzam tą na lukoil'u przy salonie forda :) Jeśli chodzi o myjnie ręczna to korzystałem przy Makro na parkingu myją dobrze choć czasem warto obejrzeć auto bo zdarza się, że przed końcem pracy już troche olewają klienta :/ A po za tym jeszcze Lack protect brat forumowicza :) Teraz ma promocje na mycie auta kompleksowe oraz nabijanie i czyszczenie klimy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...