Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Lista Pozdrowień :

 

1. Czarny Forester SG na rej SG na złotych felach - widziany w Katowicach na Leopolda pod Emag przed południem 

2. Obświniaczony Srebrny Forester SG - zaparkowany pod Auchan ok 19;40 - Zostawione pozdro za wycieraczką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diamond ten srebrny to mój a teraz w moją nieobecność śmiga nim żona ☺ wysłała mi mms ze zdjęciem karteczki pozdro od Ciebie. Przekazuje również pozdro ☺

To może jutro na rodzinny wypad się wybierzecie? Na Wątku moon offroad - szczegóły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kraków, ok. 11:00, Kobierzyńska: pozdrawiam uroczo uśmiechniętą Kierowniczkę (w srebrnej maszynie z granatową świnką z tyłu), którą początkowo lekko spłoszyłem klaksonem ;-) Świnki były jak najbardziej. Dziękuję za odmachanie :-)

 a to Ty - odpozdrawiam :) nie mogłam skojarzyć nicku , ale wiedziałam, że gdzieś Cię już widziałam :)

 

Chciałem Ci wysłać nawet filmik z rejestratora na pamiątkę (zazwyczaj nie filmuje się swojego własnego auta z zewnątrz podczas jazdy;-) , ale niestety rejestrator od czasu do czasu się zawiesza i gubi wcześniejsze nagrania, a właśnie tego popołudnia tak mu się stało :-(

Kraków, Kapelanka, ok. 12:30: pozdrawiam Kierownika srebrnego auta (nie rozpoznałem niestety marki, nieznany mi znaczek) z oznaczeniem "2.5" na tylnej klapie (zapewne pojemność silnika ;-)  i końcówką rejestracji MX - świnka jednak była! :-)  Mignąłem długimi, machałem, ale chyba pozostałem niezauważony - mogłem jednak zatrąbić ;-) Ciekawe, co to za auto było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika czerwonego GC upalającego dzisiaj na torze Wyrazów oraz kierownika niebieskiego Hawk'a na blachach SG mijanego w miejscowości Jastrząb przy zalewie Porajskim (nie zdążyłem pomachać, jechałem niebieskim Legacy MY99)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla olivkowego/jasno zielonego forka rej SK zaparkowanego dzisiaj w chorzowie na ulicy gałeczki koło biedronki

Odpozdrawiam w imieniu kierowniczki która w soboty parkuję pod Biedroną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny bliźniak do mojego, WRX Lanos stojący w Krakowie na 29go listopada między wiaduktami i impreza kombi z rowerami na dachu na Jana Pawła już na samym wylocie z huty :) Oba oświniaczone, jedno puste a drugie ekipa zagapiona gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Pańskiej w Warszawie był chyba jakiś mały zlot Subaru. Poza moim, na odcinku pomiędzy Żelazną a Towarową stał srebrny Forek I, niebieski Lanos WRX, złota Tribeca, a w okolicach Jupitera złoty Outback bliźniaczy do mojego; w pewnym momencie przejechał też ciemno zielony forek SH z boxem na dachu. Natomiast na Prostej, w zatoce po lewej, przy wejściu do metra zaparkowany był piękny blob na blachach WM. Pozdrawiam wszystkich! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego Buga n/a uczęszczającego na msze św w Zakopanem do kosciola św Rodziny. Co niedziela Cię widzę w bluzie subaru wr team :) swinka jest... Dzisiaj stały na parkingu obok nas jeszcze trzy inne subaraki ale bez świń. Jak ktos z forum to rowniez pozdrawiam

Edytowane przez Kontrey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice ok. 14.20.

Pozdrowienia dla kierownika białego Audi ze świnką z tyłu zaskakująco spotkanego pod wiaduktem na Mikołowskiej. :)

Titanko i machanko wzajemne było. Jak to brodacz z brodaczem. ;):)

Gdyby nie to, że kolega pasażer zwrócił uwagę na twoją rejestrację, zapewne nie zauważył bym świnki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...