Jump to content

mar3k

Użytkownik
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mar3k

 1. mar3k

  Kubica w F1

  No powiem szczerze już powoli traciłem wiare.. Ruskie mi do głowy weszły że znów wyciągną wielka walizke hajsu w ostatniej chwili
 2. pozdrowionka dla białego STi z soboty koło ul. Lublańskiej w Krk popołudniem, machane było
 3. pozdrowionka dla czarnego forka na KRA z prosiakiem na lusterku który chwile za mna jechał po kąpielowej w Krakowie
 4. mar3k

  Kubica w F1

  ale sie kocioł narobił .. i jeszcze Chandhok podlewa do pieca
 5. hmm porównanie spoko.. ale wsumie zaskoczony jestem czasami, spodziewałbym się jednak wiekszej różnicy między A45 czy RSem a np. seatem..
 6. mar3k

  Kubica w F1

  pare serii sie znajdzie. Rajdy raczej odpadaja.. wątpie żeby chciał jeździć gdziekolwiek niżej niz WRC a tam wiemy jak było No cóż jeszcze kilka miejsc jest.. nadzieja ostatnia umiera
 7. mar3k

  Kubica w F1

  eh tyle pieniedzy za wózek widłowy trzeba robic dobra mine do tego
 8. mar3k

  Kubica w F1

  no plotki mówiły, że młody Stroll by chciał Roberta za kolege może może.
 9. pozdrowienia dla niebieskie STi z Krakowa: i takiego cuda które po raz pierwszy widziałem, też Kraków okolice Stella Sawickiego:
 10. mar3k

  Kubica w F1

  Krotkie AMA z Robertem chyba nie był do końca gotów na ilość pytań i odpowiadał tylko 30-40min. Ale zawsze coś do poczytania.
 11. - w takim momentach stwierdzam ze ja jednak może mam lęk wysokości? A napewno takiej wysokości ale muza dobra dzięki
 12. no innej decyzji być nie mogło przecież Skoda > wszystko
 13. Bylo spokojnie, było rowerowo, to teraz growo (dirt 1 albo dirt 2)
 14. pozdrawiam niebieskiego STi'a (najnowszego) z wczoraj koło 18 na 94 w okolicach Białego Kościoła
 15. mar3k

  Kubica w F1

  Ano jego.. i on uważał, że to dobry sposób dla bycia lepszym kierowcą F1. Niestety skończyło się jak się skończyło.
 16. mar3k

  Kubica w F1

  @burton tak ciężkie wypadki w rajdach też nei zdarzają sie codziennie. To nie jest tak, że chlopak wsiadł na motor pozyczony od Pastrany i probował flipa wykrecić.. to było by ryzokowanie bezsensowne. No ale wypadki sie zdarzają powinno sie nic nie stać.. powinni sie przejechać po bandzie pośmiać i zapomnieć. A ledwo to Robert przeżył, tyle..
 17. mar3k

  Kubica w F1

  @chojny jakbym wiedział że się wywróce to bym sobie usiadł. Wypalając 200km/h w bande pare lat wcześniej, miał wiecej szcześcia niż ustawa przewiduje, też mógł stracić wszystko udało się. A tam niby ryzyka nie podejmował 'normalnie' jechał. No ale żeby nie było ja się z Toba zgadzam, to był błąd i wielka głupota. Ale czasu nei cofniemy..
 18. a tu coś jak chce się troche powozić na bardzo spokojnie i relaksująco:
 19. mar3k

  Kubica w F1

  jasne, ale mnie nie chodziło o punkt kulminacyjny. Ten gość nie jest z tych którzy siadaja na laurach, jest ferrari moge teraz się wozić. Co innego osiągnąć jeden z celi bycia w F1, jak sam mówił, mistrz albo ferrari, a co innego być nadal o krok przed innymi. Rozumiem frustracje, bo ja akurat byłem załamany po jego wypadku.. i pierwszy cały rok plotek, że juz kierownica pod niego przygotowania że już wraca! No cóż zdarzyło się. Ale gdyby nie to, że on chciał być o ten '1' krok przed reszta i mieć cos jeszcze w zanadrzu.. to tego kontraktu w ferrari by pewno i tak nie bylo.
 20. mar3k

  Kubica w F1

  przecież Robert wyjaśnił, że tak nie było. To nie był bezsensowny start.. to był rozwój. Coś co dla niego miało być tym 'one step ahead' od całej reszty. Niestety z powodu wielkiego pecha było 10 lat w plecy . No i w wywiadzie też mówi, że teraz jest lepszym kierowcą niż był kiedyś, dzięki rajdom.
 21. No ja się troche Seatowi przyglądałem. I Cupry zamawiac tak średnio chcą.. bo czas oczekiwania długi, cena w góra.. a nowe auta beda miały 290 zamiast 300 konii.
 22. mar3k

  ile wam pali ?

  WRX MY08, z nagrzewaniem rano i popoludniu przed wyjazdem (z domu, z pracy), w miescie srednio koło 16L/100 (odcinki po 10-12km, sporo stania w korkach), w zimie kolo 18, ale głównie ze względu tego że auto się jednak dłuzej nagrzewa pomimo stania w garazu. Autostarada to zależnie jak się leci ale 130 -> 11, 150 -> 14 itd... do 20 paru. Autostara bardzooo delikatnie 100-110km/h -> 7.8L (krakow->rzeszów->kraków) Trasa normalna jazda około 10L. Ach i jeszcze "tor" (motopark kraków): A z zasięgiem, to nauczyłem się juz żeby celowac w 40
 23. mar3k

  Kubica w F1

  uh, "If i don't deliver I'll be first one who failed .. and I don't want to fail anymore". Genialny wywiad.. nie spodziewałem się, że aż tyle od Roberta usłyszymy szczegołów.
 24. mar3k

  Kubica w F1

  a dziś drugi dzień testowania opon. I tez Robert w williamsie
×
×
 • Create New...