Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

[srebrny w bramie to bug, o ile o tego WRX'a chodziło]

hmmm, stał w bramie to fakt, ale dałybym sobie Twoją rękę uciąć, że to jednak był blob ;) w każdym razie światła z przodu były nieco pomodzone :)
Morette :) No i bez spojlera na klapie... jeszcze :) Przekażę pozdrowienia właścicielowi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla widzianych dzis w Podgórzynie napotkanych Subaraków ,a w szczególności:

- Forek I DJE,czarny ,ze srebrnym zderzakiem ,mijany w drodze Lwówek-Jelenia ,jak i w drodze powrotnej,obmachane :D

- niebieski Lanos z kurnik był,na blachach DJE ok.15 pod Jelenia Górą ,też kierownik w ostatniej chwili machnął ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla forumowicza z srebrnego forka sturbo widzianego na przeleczy pod połonina wetlinska ;)

 

 

 

Widziałem jak wyjeżdżasz ;) Pozdrawiam!!

 

 

 

Pozdrowienia dla forumowicza z srebrnego forka sturbo widzianego na przeleczy pod połonina wetlinska  ;)

Też pozdrawiałem , bardzo ładne felgi ;-)

 

 

via Mobile

 

Usłyszałem bulgot a nie wiedziałem z kąd... Wyszedłem przy okazji do auta a tu patrzę wyłania się zielony Forek ;)Kciuk w górę ;) Pozdrawiam!!

Edytowane przez T K A C Z U
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego Forestera III widzianego wczoraj na Fordońskiej w Bydgoszczy ok.17, za którym jechałem do ronda Toruńskiego. 

 

Pozdrowienia także dla czarnego Forestera II parkującego na os.Trzy Żagle w Gdańsku (przy Fresh Market).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla koleżanki z Pileckiego w lanosie po 22 - pozdrowione, oświetlone perłami   ;)

Po dwóch miesiącach, ale również pozdrawiam i melduje, że pilnuje Twojej Imprezy z balkonu-monitoring 24 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto w Katowicach na Tysiącleciu  śmiga Wiśniowym   OBK ?

 

jesli to byl SBD to ktos "niezrzeszony" ;)

podobnie z Tauzenu czasem mijam czarnego Legasia kombi i hawka kombi blue mica, nie reaguja, nie wiedza o co kaman ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

06.05.2016r. - godz. 11:50 - właściciel Outbacka BE/BH 3.0 H6 na numerach RK... - os. Topolowe, Nowy Targ - zaglądaj na forum, Dominik ;)

07.05.2016r. - godz. 15.45 - kierujący Outbackiem III gen. na blachach KWA... - Klikuszowa - pomrugano, pozdrowiono :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysmy o 19 wrocili wiec jak mogles go widziec o 18? ;)

Zależy według czyjego zegarka ...Chwile po powrocie z myjni, jak się ogarnialiśmy, przeszedł dość grubo wspomniany Lanos ...Czyli po 19 wg czasu letniego, a nie mojego zegara ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla pieknego niebieskiego Buga miniętego na rondzie Zebrzydowickim w Rybniku; Nareszcie jakis robal do towarzystwa :-)

oraz dla sympatycznej kierującej forkiem miniętej na Wodzislawskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...