Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

i popołudniowe pozdrowienia dla ekipy oświnionego turboszynszyla dziś po południu na zabłociu udającego się na majowe rowerowanie

...a turboszynszyl to...? :D

...a to też ciekawe

 

to forek xt fl 1gen

 

 

To zbieg okoliczności, bo na Zabłociu kiwaliśmy sobie z kierownikiem srebrnej turbowanny GT i faktycznie mieliśmy rowery na dachu. Szkopuł w tym, że byliśmy turboforkiem 2 gen przed liftem :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

i popołudniowe pozdrowienia dla ekipy oświnionego turboszynszyla dziś po południu na zabłociu udającego się na majowe rowerowanie

...a turboszynszyl to...? :D

...a to też ciekawe

 

to forek xt fl 1gen

 

 

To zbieg okoliczności, bo na Zabłociu kiwaliśmy sobie z kierownikiem srebrnej turbowanny GT i faktycznie mieliśmy rowery na dachu. Szkopuł w tym, że byliśmy turboforkiem 2 gen przed liftem :D

 

 

mój błąd, najwyraźniej nie rozróżniam wersji albo jestem ignorantem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia dla dwóch Legaców - III i V - stojących przy wypadku na S8 między Łodzią a Wrocławiem, w ostatnią sobotę. Mam nadzieję że nic się nikomu nie stało, chociaż wyglądało groźnie... miałem ochotę się zatrzymać, ale byłem z cała rodziną zapakowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomachaliśmy sobie wczoraj z ciemno srebrnym Forkiem KR.... na dojeździe do Brna.

 

Pozdrawiam również kilka egzemplarzy z parkingu pod Stubaiem, choć nie znalazłem żadnej świnki  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie :) takie okulary nocą to przynajmniej +5 do lansu :lol:

a ja pozdrawiam właściciela oświniaczonego czarnego Hawka STI na blachach SCZ... zaparkowanego w poniedziałek na Błoniach obok Castellari oraz srebrnego bloba z parapetem, również tam parkującego i również oświniaczonego :) zacne furki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro Oktan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie :) takie okulary nocą to przynajmniej +5 do lansu :lol:

a ja pozdrawiam właściciela oświniaczonego czarnego Hawka STI na blachach SCZ... zaparkowanego w poniedziałek na Błoniach obok Castellari oraz srebrnego bloba z parapetem, również tam parkującego i również oświniaczonego :) zacne furki

Odpozdrawiam z czarnej STI :) [srebrny w bramie to bug, o ile o tego WRX'a chodziło]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...