Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierownika niebieskiej imprezy, mijaliśmy się na Chramcówkach w Zako (białe Caddy 2) mignąłeś mi żebym zapalił lampy, wtedy kiedy ja wymrugiwałem Tobie cześć.

Edytowane przez Masu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie tylko po montażu kolektora bulgota nie mam jeszcze osłony silnika od dołu a nie wiem jak bardzo hardkorowa ta trasa. No i druga rzecz to umawiacie się na Maj a mnie od 4 maja nie będzie przez 4 miesiące na Śląsku praktycznie... ☺

Będziemy w kontakcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam wszystkie Subaraki spotkane i machane na trasie Katowice - Pilzno(Czechy). :)

Zaskakujące jest to, że w Czechach wielu kierowców, nawet nowych Subarynek, machało mi z daleka. Wynika to chyba z tego, że tam jest to nadal dość rzadkie auto.

 

Dość często bywam w Czechach z racji zamieszkania i odwiedzin w celach turystycznych. Czesi machają i mrugają już z daleka, nie przeszkadza im, że Polacy :D. Za to u nas już chyba to powoli zanika. Przynajmniej w Karkonoszach i okolicach, chyba zbyt popularna marka w okolicy.

 

Czasem bywam w Jelonce i okolicach i faktycznie Subaraków od cholery ,dużo imprez GC/GF ,czy starszych gacków,ale dla nich to tanie ,skuteczne auto na sniegu i tez na machanie ,czy ,ruganie nie odpowiadają,oświniaczone tez zazwyczaj nie są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika forka SG dwukolorowego ze świnia na tylnej klapie, wyjeżdżającego z tysiaclecia na DTŚ wczoraj przed 17:00

Odpozdrawiam w imieniu kierowniczki Zielonego SG, który jest tez obświniaczony na lusterku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam:

- kierowce z zielonej turbo lodowki, z ktorym jechalismy Patriotów w kierunku Falenicy wczoraj ok. godz. 20.30

- kierowce (plec piekna) w białym Lanosie ze spersonalizowaną rejestracja i 2 swiniami na lusterkach - dzis ok. godz. 10.30 na Wale Miedzeszynskim 

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam srebrnego forka widzianego niedaleko ul feniksa w Szczecinie

Srebrna impreza gc NA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Pani kierującej białym Forkiem SH (na klapie różowa świnka z kokardą) => Sobieskiego->Wilanów->Przyczółkowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozdrawiam wszystkie Subaraki spotkane i machane na trasie Katowice - Pilzno(Czechy). :)

Zaskakujące jest to, że w Czechach wielu kierowców, nawet nowych Subarynek, machało mi z daleka. Wynika to chyba z tego, że tam jest to nadal dość rzadkie auto.

 

Dość często bywam w Czechach z racji zamieszkania i odwiedzin w celach turystycznych. Czesi machają i mrugają już z daleka, nie przeszkadza im, że Polacy :D. Za to u nas już chyba to powoli zanika. Przynajmniej w Karkonoszach i okolicach, chyba zbyt popularna marka w okolicy.

 

Czasem bywam w Jelonce i okolicach i faktycznie Subaraków od cholery ,dużo imprez GC/GF ,czy starszych gacków,ale dla nich to tanie ,skuteczne auto na sniegu i tez na machanie ,czy ,ruganie nie odpowiadają,oświniaczone tez zazwyczaj nie są :)

 

ja odmacham :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...