Jump to content

B-52

Użytkownik
 • Content Count

  981
 • Joined

 • Last visited

About B-52

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warmia
 • Auto
  Forestery '07 NA
  '15 XT

Recent Profile Visitors

4502 profile views
 1. B-52

  E-Boxer

  Brałbym chyba. Będzie może XT do opchnięcia
 2. Dziękuję. Przyjmą mnie jakoś po 6 stycznia. Jak opowiadałem przez telefon o tym, co mi się wydaje, to powiedziano mi że może zbieżność "niedociśnięta". Zobaczymy, dzięki raz jeszcze.
 3. Odebrałem forestera (2007, 2.0, 158 KM) z naprawy polegającej na wymianie łożysk w napędzie bo huczało. Dziwnie się po złożeniu auto zachowuje. Przy dodaniu gazu, takim odczuwalnym, np. na 3 biegu przy obrotach np. 3,5 auto jedzie w prawo. A jak ten gaz odpuszczę, to się prostuje i czuć takie dygnięcie. Nie umiem tego niestety lepiej wytłumaczyć. Przypomina mi to troszkę sytuację, w której na śliskiej nawierzchni po dodaniu gazu samochód idzie lekko w bok, a po odpuszczeniu gazu i załapaniu przyczepności przez wszystkie koła, się prostuje. Czy popsuli mi auto jako strasznie? Co to może być? Będę wdzięczny za sugestie bo mogą mnie trudne rozmowy czekać.
 4. Jak w temacie. Na gwałt potrzebuję. ASO w Olsztynie nie ma. Możecie Państwo pomóc? Dziękuję
 5. Zatęskniłem dzisiaj za tym kawałkiem, sprzed jakichś 140 lat. I se go włączyłem. Nadal fajnie działa.
 6. B-52

  E-Boxer

  Tak mam w Q50 i uważam, że świetnie się to sprawdza. I w ogóle jestem zachwycony możliwościami układu hybrydowego.
 7. B-52

  E-Boxer

  Napisz chociaż z dwanaście zdań więcej . Bo ktoś zaraz napisze, że uwaza że toyota jest dużo dużo lepsza, i co wtedy?
 8. Faktoza, Iza była pierwsza, a potem Tomek
 9. My też właśnie. Niewykluczone, że się mijaliśmy bo jak opuszczałem stadninę, sporo subaraków wjeżdżało. Z@chojny na czele, zdaje się.
 10. Sprawa ma, moim zdaniem, kilka odcieni. Na przykład po pierwsze, jeśli ktoś w ten sposób zdobywa wysokie pozycje i ogólnie luz u niego oraz ma dobre samopoczucie, to należy temu ktosiu współczuć. Po wtóre, jednak wypacza to wyniki i krzywdzi tych, którzy podjęli trud nawigowania wyłącznie przy użyciu książki drogowej. Dlatego z jednej strony może można by zastawić jakieś sidła i srogo traktować tego typu przypadki, np. eliminować z dalszej rywalizacji, jak przy dopingu w sporcie. Z drugiej strony, w trosce o dobre samopoczucie własne, mam w dupie tych, co tak postępują, niech se będą przede mną i się z tego cieszą, wyrazy współczucia
 11. 428 - w imieniu załogi mej, dziękuję. Za kapitalną przygodę, towarzystwo, organizację, wszystko
×
×
 • Create New...