Jump to content

suberet

Użytkownik
 • Content Count

  2025
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  42

Everything posted by suberet

 1. 52% młodych Rosjan (do 30) chce wyjechać na stałe z Rosji. Jaki % młodych amerykanów chce na stałe wyjechać z USA? Rosjanie masowo jeżdżą do pracy do Europy. Jakoś nie słychać o podobnym trendzie w drugą stronę. Kiedyś zadałem sobie nieco trudu i prześledziłem statystyki polskie i ruskie jeśli chodzi o wyjazdy turystyczne z podziałem na grupy wiekowe, wykształcenie i miejsce zamieszkania. Bijemy ruskich w każdej z tych kategorii o kilkadziesiąt % a w przypadku ludzi z najniższym wykształceniem, emerytów i mieszkańców wsi nawet o kilkaset %. Ale co tam, w USA i tak murzynów b
 2. Uparty jesteś. Nauczyłem się ruskiego i oglądam czasem ich oficjalną TV. Tam też pokazują taka syfiastą, biedną Rosję. A już rosyjscy yutuberzy to na pewno z pieniądze USA budują całe dzielnice i wsie biedy i bajzlu i rozsypują śmieci przywiezione z Afryki.
 3. To się zdziwisz. Jak myślisz, skąd wiem, że Rosja to syf, bieda i smietnik?
 4. Ale już sztaby przygotowujące wizyty gospodarskie wodzów narodu wiedzą @Szürkebarát, mam nadzieję, że pomogłem
 5. Za przeproszeniem, stara z ciebie subarofanka a jeszcze dajesz się nabierać na takie tam "przestało padać".
 6. Wydaje mi się, że według prawa zdrowego rozsądku, które ja (i przypuszczam, że mimo starań lewactwa, większość ludzkości) nadal uznaję za stojące wyżej nad prawem pisanym. To, co ludzie sami wystawiają na widok publiczny wg. zdrowego rozsądku nie podlega ochronie RODO. Bez względu na to, czy to jest czyjś dom, czy cycki jakiejś paniusi. Pokazują, to każdemu wolno się gapić. Nie chcesz, żeby się nie gapili, nie pokazuj. Proste. Co jest złego w tym, że fotografowana jest ulica, którą i tak może zobaczyć każdy jeśli tam pojedzie????????? Moje auto codziennie widzi tysiące ludzi. Czym to
 7. SG to jakiś dramat pod względem komfortu. Przesiadłem się na SG z SF, i ten starszy był pod tym względem wspaniały. Podobno zawieszenie w SG jest takie samo jak w SF ale ja w to nie mogę uwierzyć. SG tłucze się niemiłosiernie na każdej najmniejszej nierówności. Mam trzecie opony, wszystkie klasy premium i łomot z zawieszenia taki sam. Nic nie wybite, na przeglądzie wszystko ok. Co z tym SG jest nie tak?
 8. Ale co było płukane, bo domysły są różne.
 9. @Tomasz_555, ja zawsze namierzam padające łożysko pirometrem. Po prostu po dłuższej jeździe mierzę temperatury obu felg najbliżej osi koła. To padające zawsze będzie cieplejsze. Sprawdzone wiele razy i pewne w 100%. Czasem nawet ręką da się wyczuć różnicę temperatur.
 10. Myślę, że każde miejsce jest odpowiednie w takiej sytuacji. Można szczegóły? A nóż ktoś coś.... No i wiesz....., czy zaginięcie zostało zgłoszone na policję, bo bez tego to raczej nie uśmiecha się nikomu być wciągniętym w jakieś być może prywatne sprawy.
 11. Przed chwilą moją uliczką przejechał googlowóz. Czyżby mój Forek trafił na foto? To by było już co najmniej trzeci raz.
 12. Podobne??? Litwa ma 3 litery i 3 cyfry. To już bardziej Węgierskie, bo te różnią się od naszych jedynie ciut większymi literami.
 13. O żesz! Zwroty akcji i knucie jak w Grze o Tron.
 14. Hehehe, skoro prawe, to wiadomo, że boczne, hehehe
 15. Czyli nie ważne czym, tylko gdzie!
 16. Natura sama zaczyna Forku tworzyć spoiler. Świnka patrzy na to z lekkim przerażeniem.
 17. Miałem z tym spory problem w Audi i w Passacie (te same klamki i cały mechanizm). Dochodziło do tego, że zimą na stałe miałem na podwórku (na polu - wersja dla krakusów) podłączony przedłużacz, żeby opalarką rozgrzewać drzwi. Problemem jest woda ściekająca po szybie na mechanizm zamka. Żadne smary nie pomagały. Dopiero jak zrobiłem z rozciętej wzdłuż dętki rowerowej osłony na całość, problemy się skończyły.
 18. Jak to wczoraj? Gdzie wyście śnieg sprzedali?
 19. Pewnie myślał, czy nie sprzedać Subaru i kupić Skodę. To poważna decyzja, więc wymaga skupienia.
 20. Nie nacieszyłeś się długo gackiem. Eeeetam, teraz może się cieszyć jego niemaniem.
 21. A bo to jednak fajnie przekonać się, że choć Škoda lepsza od Subaru, to nie wszyscy o tym wiedzą.... .....tylko ci z dłuższym stażem na forum
 22. Nie ma bata zeby samo odpadlo, znalazlbym pod autem plus wiem ze ten klej mocno trzyma. Jakis bezmozg kolokwialnie zajebal literki, ciekawe do jakiego strucla mu potrzebne byly. U mnie też jedna sama odpadła. 3 inne oderwałem bez problemów, ale dwie pozostałe trzymały bardzo mocno.
×
×
 • Create New...