Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla

- czarnego oświczaczonego Forka koło którego pozwoliłem sobie postawić babcie w pt pod NFZ na Karpackiej,

- chyba sąsiada w niebieskim Blobie blue mica z którym wymieniłem dziś kiwki na Żywieckiej,

- zielonego OBK (czyżby kolega Papug? nie dowidziałem motywu lasu na budzie) widzianego dziś rano w Hecznarowicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkie Subaraki spotkane i machane na trasie Katowice - Pilzno(Czechy). :)

Zaskakujące jest to, że w Czechach wielu kierowców, nawet nowych Subarynek, machało mi z daleka. Wynika to chyba z tego, że tam jest to nadal dość rzadkie auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkie Subaraki spotkane i machane na trasie Katowice - Pilzno(Czechy). :)

Zaskakujące jest to, że w Czechach wielu kierowców, nawet nowych Subarynek, machało mi z daleka. Wynika to chyba z tego, że tam jest to nadal dość rzadkie auto.

 

Dość często bywam w Czechach z racji zamieszkania i odwiedzin w celach turystycznych. Czesi machają i mrugają już z daleka, nie przeszkadza im, że Polacy :D. Za to u nas już chyba to powoli zanika. Przynajmniej w Karkonoszach i okolicach, chyba zbyt popularna marka w okolicy.

Edytowane przez lukaszrichter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pozdrowienia dla białego/srebrnego? Legasia z czerwoną świnką, dzisiaj ok 19 Oświęcim obok zakładów

Późno zatrybiłem.Były awaryjki.Pozdrawiam

 

ja miałem trudniej bo jechałem pod słonce i późno zauważyłem, ale awaryjne w lusterku widziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam załogę zielonego forka spotkanego dzisiaj w Poznaniu na Lutyckiej (dawna trasa Berlin - Moskwa :) ) Było machanie!

 

O, to chyba o mnie:) Odpozdrawiam!

 

Tak, rejestracja CSW - teraz już wiem, że to Świecie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla Srebrnego Forestera SG zaparkowanego przy stawie na Tysiącleciu :)

Dzięki ☺ odpozdrawiam. Często w tych okolicach jestem. Blisko mieszkam i wędkuję ☺

 

A no widzisz. To masz rzut beretem do mnie, a ja zachodzę w głowę kto na kwadracie parkuje :) Może wypad na  wspólny off road ? Wątek rozpoczęty w Mini Spot Silesia, szykuje się mocny SQUAD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie tylko po montażu kolektora bulgota nie mam jeszcze osłony silnika od dołu a nie wiem jak bardzo hardkorowa ta trasa. No i druga rzecz to umawiacie się na Maj a mnie od 4 maja nie będzie przez 4 miesiące na Śląsku praktycznie... ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...