Skocz do zawartości

Bernard

Użytkownik
 • Zawartość

  195
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Bernard

 • Tytuł
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Płeć
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Warszawa Wilanów
 • Auto
  Było Legacy MY09, jest Levorg MY17
 1. EyeSight, czyli Wzrok

  No ale w instrukcji znalazłem, że jest rejestracja obrazu i parametrów jazdy oraz tego co robi kierowca. Pewnie bufor jest mały ale jak wystrzelą poduszki to ostatnie (sekundy? minuta?) są zapisane!
 2. Mam nadzieję na fajną relację w wątku. Czy już ktoś wyruszył?
 3. Uszkodzony WRX - wycena

  może ten wątek ci coś pomoże
 4. Subaru Levorg

  A może ci elektrycy wgrają sobie MP3 dżwięku boksera turbo i tak będą nie tylko ostrzegać ale i "straszyć" pieszych. Takie MP3 będzie opcją premium za dopłatą. Standard to brzmienie R4 NA, albo R3 BiTurbo.
 5. Pozdrawiamy sie :)

  Pozdrowienia dla bramkarza hokejowego z Gdańska - fotki z TV.
 6. cham na drodze

  Odnośnie filmu z A1, zobczcie, że około 0:20 jedzie (zapi...dala) SUV (Q7?), pewnie drugi jechał za nim a Pani wtrąciła się pomiędzy tych władców dróg. No i za długo nie wytrzymał...
 7. Automat - CVT - dwa laickie pytania

  Popatrz tutaj, widać skakanie obrotów. Tutaj sterownik zmienia przełożenie w sposób "nie płynny" czyli robi skok (jest to zaimplementowane aby kierowcom było milej).
 8. Znalezione na Allegro, Ebay itp ...

  tutaj klasyk 1993 Subaru Legacy RS Group A Ex-Prodrive Rally Car http://www.silverstoneauctions.com/1993-subaru-legacy-rs-group-a-ex-prodrive-rally-car
 9. Subaru Levorg

  Ja dałem 5w30 inspirując się instrukcją, która oprócz 0w20 i 5w30 nie wymienia pozostałych więc nie kombinowałem.
 10. Automat - CVT - dwa laickie pytania

  Na popularnym portalu z filmikami, pokazane są przykłady zachowania się przekładni, może coś Ci pomoże:
 11. Automat - CVT - dwa laickie pytania

  Skrzynia jest bezstopniowa, czyli przełożenie jest płynnie zmienne. Poczytaj w sieci o CVT. Wirtualne biegi to predefiniowane przełożenia jakie możesz skrzyni narzucić (przykładowo redukcja przyłożenia przy zbliżaniu się do czerwonych świateł lub przy zjazdach z góry). Dodam, że sterownik skrzyni symuluje* zmianę biegów przy przyśpieszaniu, wprowadzono to podobno na podstawie uwag klientów podczas wstępnych testów. *) czyli skacze po przełożeniach udając zmianę krokową zamiast płynnej
 12. cham na drodze

  W tym aspekcie ruch na A2 z Łodzi do Warszawy ma już też znikome aspekty kultury ruchu drogowego.
 13. Subaru Levorg

  Wątek olejowy na naszym forum jest imponujący, myślę, że nie warto tutaj go przenosić. Ja po przebiegnięciu kilkunastu stron tam zdecydowałem się na Sustine. ASO po 5k zalało ENEOS Premium 0w20, Sustina nie występuje w tych parametrach, poszło więc 5w30.
 14. Subaru Levorg

  Ja olej dałem, cena to jedno, ale chciałem Eneos Sustina a takiego ASO nie oferowało. Filtr już od ASO (przegląd 15k).
 15. Pozdrawiamy sie :)

  Ja dzisiaj pozdrowię kierownictwa Subaraków po czeskiej stronie Karkonoszy. Panią w czerwonym Levorgu, chyba DW. Załogę Forestera SG na parkingu pod Czarną Górą (rejestracja z W-wy) Załogę klasycznej wanny gdzieś po drodze. oraz kilka czeskich załóg, w tym ładnego buga STI z daszkiem na dachu i nowego STI w słusznym kolorze - to może załoga stoku Czarna Góra. Był też Forek z czeską wersją "Siemanko". No ale Czesi chyba nie czytają naszego forum.
×