Jump to content

Bernard

Użytkownik
 • Content Count

  260
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Bernard last won the day on October 8 2016

Bernard had the most liked content!

Community Reputation

91 Wspaniały

About Bernard

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Warszawa Wilanów
 • Auto
  Były Legacy MY09, Levorg MY17, jest Volvo S60

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Taka kumulacja dzisiaj ok 16.00 na Kasprzaka - oczywiście pozdrawiam.
 2. A kto wczoraj kibicował na boisku niedaleko Konstancina - Jeziorny? Pozdrawiam oczywiście.
 3. Dzisiaj w okolicach stołecznego Mordoru kręcił się oświniaczony niebieski Forek z kurnikiem z rejestracją OP. Pozdrowienia!
 4. Nie jest tak źle ze spalaniem, co prawda piszę na podstawie jazdy obecnym S60 T5AWD ale pali mniej niż ... Levorg. Kierownik ten sam, trasy te same.
 5. Bernard

  Kubica w F1

  W związku z tym co było pokazane chyba w 2 odcinku zupełnie nie rozumiem zakontraktowania w Haasie GRO i MAG na 2020. Tam jest jakaś toksyczna atmosfera i hodowanie tego składu dalej dla mnie jest niepojęte. W odcinku z Renault są ujęcia z samolotu, ciekawostka jest taka, że to samolot zarejestrowany w Polsce, SP-ATT, pewnie wynajęty od https://smart-jet.pl/ Mam nadzieję, że Netflix dostanie jeszcze materiał o Robercie z Sauberem i złoży odcinek na trzeci sezon.
 6. Ruszanie przy pełnym bucie jak jest wąsko i obok samochody (znajomi czy rodzina) to jednak pewne ryzyko jest.
 7. Pojechałem w sobotę na małe zakupy i taki Forester Sports znalazł sobie placek obok... pozdrawiam.
 8. Nie ma XMode w Levorgu. Nie ma pomocy w ruszaniu na wzniesieniu (tu jest CVT). Jedyne co może pomóc to taki zestaw: - ESP off - manual na skrzyni biegów - tryb S. Mi kiedyś ten setup pomógł na śniegu po górkę, ale nie byłem tak dociążony tyłem (wnioskuje z filmiku, że w bagażniku ~300kg).
 9. W ramach nowej strategii ASO Subaru będą uznawały gwarancję na auta z Kanady? Albo z Taiwanu? Tak sobie pytam...
 10. 1. Za każdym razem... 2. Kupić komplet "tpms subaru" w serwisie lub na portalu aukcyjnym i zamontować
 11. Jak poczytałem o TPMS w Subaru to odpuściłem sobie dwa zestawy kół. Zmieniam tylko opony. Bez wizyty w ASO nie ma możliwości samodzielnego nauczenia auta nowych czujników. (a na aktualizację oprogramowania samochodu już nie liczę) Widziałem na forach zagranicznych wątki o klonowaniu czujników (2x ten sam zestaw numerów seryjnych). Trzeba jakimś diwajsem zmienić numery czujników po zakupie drugiego kompletu. Sam tego nie ćwiczyłem.
 12. A te LED'y mają homologację?
 13. Jakikolwiek problem z napędem SAWD miałbyś jako błąd w komputerze auta i pewnie sporo lampek nie dałoby spokoju. Myślę, że ważniejsza jest zdrowa skrzynia CVT (bo potencjalnie droga w naprawie lub wymianie). Napęd po prostu jest.
 14. Według mnie jest to kwestia prędkości, jak nie będzie za duża to wyhamują.
 15. W EU masz jeden kit napędowy: 1,6DIT + CVT. Za pół roku/do roku spodziewamy się wersji bez turbo (i bez kurnika na masce). Na forum masz pewnie wszystko o Subaru - kwestia czasu i ewentualnie efektywności szukania. Z Levorgiem jest raczej spokój, ale: - są użytkownicy którzy poprawili wyciszenie wnętrza (szczególnie MY15 i MY16) - z silnikami spokój, chyba tylko jeden przypadek opisany, że coś się działo złego - skrzynia CVT - tutaj warto poczytać o wymianie oleju, są różne opinie o tym kiedy i jak wymieniać - są tacy co uważają, że trochę za dużo palą
×
×
 • Create New...