Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla ludzi na wczorajszym Japfeście :)

Foto poniżej .

Poza tym w trasie

 

- okolice Bielan/Kątów wrocławskich ok.13:00 Lanos blumiczny z kurnikiem lecący A4 od Wrocka kierunek Legnica ;)

- Mokronos okolice Bielan,ok.17-17:30 mijany Lanos z kurnikiem ,biały ,blachy DWR .Chyba pani kierowała

post-7758-0-07718000-1462124168_thumb.jpg

post-7758-0-32922300-1462124180_thumb.jpg

post-7758-0-14066100-1462124197_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla ludzi na wczorajszym Japfeście :)

Foto poniżej .

Poza tym w trasie

 

- okolice Bielan/Kątów wrocławskich ok.13:00 Lanos blumiczny z kurnikiem lecący A4 od Wrocka kierunek Legnica ;)

- Mokronos okolice Bielan,ok.17-17:30 mijany Lanos z kurnikiem ,biały ,blachy DWR .Chyba pani kierowała

Jak by ktoś tej sti na sb nie znał, to jest on od projektu86 z Bielska, na fb można znaleźć, troche porobiona :D chyba ze jest ona na nielegalu...

 

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Hiszpanu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika, oświniaczonego mondeo III generacji który podążał za mną od ul. Starowiślnej do Kapelanki w Krakowie po godz. 9-tej, a później mijaliśmy się jeszcze na Klinach.

Edytowane przez bakum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i popołudniowe pozdrowienia dla ekipy oświnionego turboszynszyla dziś po południu na zabłociu udającego się na majowe rowerowanie

...a turboszynszyl to...? :D

...a to też ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

i popołudniowe pozdrowienia dla ekipy oświnionego turboszynszyla dziś po południu na zabłociu udającego się na majowe rowerowanie

...a turboszynszyl to...? :D

...a to też ciekawe

 

to forek xt fl 1gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierowników: Czarnej imprezy,spotkanej przed 6 rano róg Włókniarzy/liściasta Łódź, legasia 3 mijanego w okolicach Grodziska Mazowieckiego ok 19. W obu przypadkach odkiwane/odmachane ☺Miłe,bo w Łodzi ostatnio rzadko spotykane... Oświniaczony Gacek 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Nie wiem czemu ale Forester zrobił na mnie wielkie wrażenie mimo iż nigdy nawet nie siedziałem za jego kierownicą.

Jest "brzydki" ale ma to coś.

To auto (Forester I) tworzone jeszcze w czasach gdy projektantami byli miłośnicy motoryzacji a nie ekonomiści ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam serdecznie jeszcze raz :)

 

 

Serdeczne odpozdrowienia dla użytkownika kruku, który zostawił mi taką miłą niespodziankę za wycieraczką podczas sobotniego wyjazdu do Szczawnicy :)

 

IMG_20160424_223826.jpg

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...