Jump to content

suberet

Użytkownik
 • Content Count

  1844
 • Joined

 • Last visited

About suberet

 • Rank
  ..:: Subarofanatoholik ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Katowice
 • Auto
  Subaru Forester '98 NA
  Suzuki Ignis 4x4 '03

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ma być jeszcze kilka ciepłych dni w grudniu, więc może zdążysz. Ja też na nie czekam z różnymi robótkami.
 2. Silniczki tylnych wycieraczek w Subaru to bardzo twarde bestie. Kiedyś w podobnej sytuacji w moim Seicento tylko dymek poszedł z niego. W Subaru, choć byłem pewien, że się zjarał do reszty (bo żona, mimo ostrzeżeń, żeby go nie włączać, zrobiła to kilka razy), to po rozebraniu, wyczyszczeniu i nasmarowaniu hula dalej od kilku lat. Tak że nie zniechęcaj się. Myślę, że nic mu nie jest.
 3. Pewnie mniej palił, dlatego wyrósł.
 4. Polacy nie gęsi i swoje covery grają. Szokuje ilość komentarzy anglojęzycznych.
 5. Katowice Pozdrowienia dla kierownika czarnego Forestera SG, który machnął mi na Francuskiej dzisiaj rano ok. 9. Nie dążyłem z odmachem, co niniejszym czynię
 6. Poza tym nie każdy kierowca parkujący na takim miejscu musi być inwalidą. Może też podwozić inwalidę, co mi się parokrotnie zdarzało. Wtedy oczywiście dobrze jak inwalida dysponuję stosowną plakietką, ale bywało, że takowej nie miał i cóż było robić. Teść, jak jeszcze żył, nie miał legitymacji inwalidy, ale z trudem się poruszał ze względu na ogromne trudności z oddychaniem (papierosy - rzucił kilkanaście lat wcześniej, ale i tak za późno). I parkowało się, w zasadzie bez jakichkolwiek formalnych uprawnień na takich miejscach pod przychodniami, szpitalami czy urzędami. Nigdy nie było z tego tytułu żadnych problemów, ale myślę, że w razie czego sam widok teścia byłby wystarczającym usprawiedliwieniem.
 7. Na co im one? Może myśleli, że to miedziane kable? U mnie pod domem kradli kable kilka razy. Raz ich nawet goniłem. Kabel odzyskałem.
 8. Katowice ok. 14.30. Pozdrowienia dla kierownika czarnego Forka FH na tyskich blachach, który mnie obmrugał przed zjazdem na Murcki. Chorzów ok. 17.40. Również pozdrowienia dla kierownika z szarej Imrezy WRX, który doszedł mnie przed światłami koło stadionu śląskiego. Wymieniliśmy nieśmiałe kiwki, a potem wspólna jazda przez kilka km w stronę Katowic.
×
×
 • Create New...