Jump to content

suberet

Użytkownik
 • Content Count

  1963
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

suberet last won the day on September 9

suberet had the most liked content!

Community Reputation

2723 Wspaniały

About suberet

 • Rank
  ..:: Subarofanatoholik ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Katowice
 • Auto
  Subaru Forester '07 NA
  Suzuki Ignis 4x4 '03

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miałem kiedyś podobną sytuację, tylko "mój" radiowóz jechał w niezabudowanym 30km/h, a załoga wewnątrz pękała ze śmiechu jak ich wyprzedzałem. Ciągnęli za sobą ogon kilkunastu osobówek, których kierowcy bali się władzę wyprzedzić.
 2. W mieszanym, to trzeba zmieszać pół tego i pół tamtego i będziesz miał kompromis, czyli 5W35.
 3. Napisz jakie efekty. Jak będziesz mógł.
 4. Jedynym niedociągnięciem jakiego mogła by się żona przyczepić jest ta mało obiecująco zwisająca wajcha do biegów.....
 5. Sie dzwoni, sie umawia, się przyjeżdża i sie strzela. Ja tam byłem za friko z firmy, więc szczegółów nie znam. Na FB przedstawiają to trochę zbyt po wojskowemu. Były komandos z rodzinką to chyba dzierżawi, czy wynajmuje. Mamuśka (pani pedagog szkolny ) ma pozwolenia na te wszystkie armaty (dodatkowo może ugotować gar wojskowej grochówy - polecam!), ojciec, syn pasjonat i jeszcze dwóch (też chyba rodzina) robią za instruktorów. Mocno pilnują klientów, aczkolwiek robią to dyskretnie. Laikom, takim jak ja, cierpliwie i bezstresowo wyoślają co i jak.Wiadomo, w takim obiekcie wymogi są naszpan
 6. https://www.facebook.com/pages/category/Sports/Centrum-Szkolenia-1-PSK-Camp-Raptor-386329211383538/ Panowie, wczoraj miałem przyjemność odwiedzić tę miejscówkę. Można tam naprawdę świetnie spędzić dzień. Strzelnica, jazda H1, grochówka. Widok babeczki wywalającej z MG taśmę z 40 nabojami robi wrażenie. Jedna z nielicznych strzelnic gdzie można strzelać z ciężkiej broni maszynowej. Wystrzelałem 100 naboi z 25 różnych rodzajów broni. I co najważniejsze, tylko godzina jazdy z Katowic.
 7. Katowice Pozdrawiam kierownika srebrnej Imprezy WRX STI ze słusznym wydechem. Stałem za tobą w ciemnozielonym Suzuki Ignis na światłach, na wyjeździe z Nikisza o 18. Miałeś refleks, żeby zahamować i jeszcze obtrąbić tego gamonia w Hondzie, który o mało nie doprowadził do kolizji. Wydech robi robotę. Miałem jechać inną drogą i dość się spieszyłem, ale jak cię zobaczyłem na czerwonym, to wolałem posłuchać basu wydechu. Jechałem za tobą aż do ronda w Szopienicach.
 8. Tak na szybko, to dokładnie ci nie napiszę, ale interesowałem się kiedyś tym autem, więc czytałem o nim sporo w necie i prasie motoryzacyjnej. Pamiętam tylko generalnie negatywne oceny i ostrzeżenia przed kosztami potencjalnych napraw. Po szczegóły musiał bym wkopać się głębiej w archiwalne egzemplarze zgromadzone przez lata.
 9. Ja tam bym się "trochę" nie obawiał. Obawiał bym się bardzo. Auto znane z awaryjności.
 10. A masz imprimatur na używanie słowa "black"? I to jeszcze w kontekście "pig"???
 11. hmmmm...., ciekawe. Jak kupiłem Forka w styczniu, to sprawdzałem tutaj i łapałem się na malowanie korodującego wahacza, czy jakoś tak. Teraz się nie łapię. Jedyny kontakt mojego Forka z ASO to bezowocne kilka tyg. w ASO W Mikołowie. Co teraz o tym myśleć?
 12. Usłyszeć też powinieneś. Nie robiło cyk,cyk,cyk,cyk?
×
×
 • Create New...