Jump to content

suberet

Użytkownik
 • Content Count

  2011
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  38

suberet last won the day on February 27

suberet had the most liked content!

Community Reputation

3735 Wspaniały

About suberet

 • Rank
  ..:: Jego Forumowatość ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Katowice
 • Auto
  Subaru Forester '07 NA
  Suzuki Ignis 4x4 '03

Recent Profile Visitors

1392 profile views
 1. Hehehe, skoro prawe, to wiadomo, że boczne, hehehe
 2. Czyli nie ważne czym, tylko gdzie!
 3. Natura sama zaczyna Forku tworzyć spoiler. Świnka patrzy na to z lekkim przerażeniem.
 4. Miałem z tym spory problem w Audi i w Passacie (te same klamki i cały mechanizm). Dochodziło do tego, że zimą na stałe miałem na podwórku (na polu - wersja dla krakusów) podłączony przedłużacz, żeby opalarką rozgrzewać drzwi. Problemem jest woda ściekająca po szybie na mechanizm zamka. Żadne smary nie pomagały. Dopiero jak zrobiłem z rozciętej wzdłuż dętki rowerowej osłony na całość, problemy się skończyły.
 5. Jak to wczoraj? Gdzie wyście śnieg sprzedali?
 6. Pewnie myślał, czy nie sprzedać Subaru i kupić Skodę. To poważna decyzja, więc wymaga skupienia.
 7. Nie nacieszyłeś się długo gackiem. Eeeetam, teraz może się cieszyć jego niemaniem.
 8. A bo to jednak fajnie przekonać się, że choć Škoda lepsza od Subaru, to nie wszyscy o tym wiedzą.... .....tylko ci z dłuższym stażem na forum
 9. Nie ma bata zeby samo odpadlo, znalazlbym pod autem plus wiem ze ten klej mocno trzyma. Jakis bezmozg kolokwialnie zajebal literki, ciekawe do jakiego strucla mu potrzebne byly. U mnie też jedna sama odpadła. 3 inne oderwałem bez problemów, ale dwie pozostałe trzymały bardzo mocno.
 10. No i jak? Naprawdę trzyma, nawet na wybojach? Miałem magnetyczne, ale smartfon spada. Szukam jakiegoś solidnego trzymadełka, ale tych na przyssawkę na szybę nawet nie biorę pod uwagę.
 11. Każdy facet (o ile nie jest daltonistą)rozróżnia kolory. Tylko nie widzi potrzeby zapamiętywania ich wszystkich nazw.
 12. Ja kupę lat temu jechałem do blacharza VW Garbusem bez wszystkich szyb, tapicerki, foteli (na skrzynce po owocach), obu klap i błotników, i bez obu drzwi. Tyle, że latem. Ale tablice rejestracyjne miałem, jakby co.
×
×
 • Create New...