Jump to content

suberet

Użytkownik
 • Content Count

  1981
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  34

suberet last won the day on November 14

suberet had the most liked content!

Community Reputation

3077 Wspaniały

About suberet

 • Rank
  ..:: Subarofanatoholik ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Katowice
 • Auto
  Subaru Forester '07 NA
  Suzuki Ignis 4x4 '03

Recent Profile Visitors

1240 profile views
 1. Ważne! Nie kończy się na 4 minucie! W zasadzie dopiero się zaczyna.
 2. Nie wiem ile razy byłem w Czechach, ale absolutnie nie zauważyłem takiej jazdy u miejscowych. Owszem, trafiali się tacy, ale generalnie to ja byłem najwolniejszym kierowcą, bo jechałem przepisowo. Prawie wszyscy mnie wyprzedzali. Podobnie jest w Norwegii. Jeżdżą szybciej o 10-15 od dozwolonej. Najbardziej przepisowych kierowców spotkałem na Węgrzech. Zabite dechami wsie, a taki jedzie sztywno 50 albo 90.
 3. Mnie to niesamowicie denerwowało. W Forku nie ma tego "problemu". No właśnie w moim jest.
 4. Zglebiłeś, to masz. A to początek boleści.
 5. Co zrobiłem? Walczyłem, po raz nie wiadomo który, z zaciętym pasem z tyłu. Zacinają się po obu stronach, i to tylko przy montażu fotelika. No szlag mnie trafia. Czasem wszystko ok, a czasem pas zatnie się i koniec. Przecież nie szarpię pasem, tylko normalnie przekładam przez boczny uchwyt fotelika, potem jak chcę przeciągnąć dalej do klamry następuje blokada. Pamiętam, że czasem zacinał się pas w Seicento, ale wystarczyło zabujać autem i puszczało. Ale tu mamy japońską technologię, więc jak złapie, to ani ostre zakręty, ani hamowanie, ani cofnięcie pasa do końca nie pomagają, choć zdarza
 6. Też tak miałem z miesiąc temu. Wkręciłem głębiej, bo syczało. Dopiero w ostatni wtorek byłem w wulkanizacji.
 7. Ale w jakiej skali, bo nie wiem czy się czy .
 8. Zabrałem się w końcu za dokuczliwe "pierdzenie" z układu dolotu powietrza do filtra. Po ostrzejszym dodaniu gazu wibracje dolotu ujmowaly ze 30 kucy. W prawym nadkolu jest spora pucha z plastiku. Składa się z dwóch części spiętych na zatrzaski. W dolnej części tej puchy pojawił się luz, który podczas silniejszego zasysania powietrza powodował silne i głośne wibracje. Silikon sanitarny załatwił sprawę.
 9. No wiesz!? O takie rzeczy to tylko lekarzowi wypada pytać!
 10. Widzieć w takim świetle można nawet dość dobrze, ale chodzi tu chyba bardziej o to, że na dłuższą metę wzrok w takim świetle mocno się męczy.
 11. Wypróbowałem dwóch różnych producentów. W obu przypadkach, na początku było super, ale po kilku m-cach były coraz większe problemy ze skutecznością wycieraczek. Pomogło dopiero kilkukrotne mycie szyby rozpuszczalnikiem. Może ten twój preparat ma jakiś lepszy skład.
 12. Dziupla w okolicy jest. @Vercy wpakował się więc we współudział.
×
×
 • Create New...