Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Niedzielne pozdro:

- ok.7 pomarańczowa XV na DW jadąca z BC i zjeżdżające na A18 (foto)

- w Poznaniu ok.17:00 w okolicach targów ciemnozielony Outback

- trasa z poznania na Leszno ok.18:00 bug wrx srebrny PZ,pomachane wzajemnie ;)

- chwilę później Forek I polift blachy PO ,też obmachane :)

- Głogów ok.20:00 Legaś II liub Outback blachy DJA wzajemne pozdro na światłach :)

post-7758-0-70913800-1460049630_thumb.jpg

post-7758-0-43665800-1460049643_thumb.jpg

Pozdrawiam serdecznie kierowcę niebieskiego Hawka STI rej. WZ, z którym wymieniłem pierwszą kiwkę (!) w Subaru jadąc po 16 trasą AK w stronę Marek. Mogę się mylić ale po pokrowcu na chusteczki na tylnej półce obstawiam, że był to Przemeq :)

(OD)Pozdrawiam OBKa w kolorze zbliżonym do mojego XT - dziś rano przy Regulskiej w stronę Pruszkowa. Widzę nie po raz pierwszy, że jeździmy do pracy w podobnym kierunku :)

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego BRZ-ta z rej. WPI spotkanego dziś rano na 7 pod Warszawą w kierunku Grójca. :)

Piękne auto. :)

Pozdrowienia dla białej Imprezy, widzianej wczoraj na ul. Janka Wiśniewskiego w Gdyni około godziny 17:15. Jechaliśmy razem w stronę centrum, a ja później odbiłem na Polską ;) miło było sobie pokiwać ;)

Pozdrowienia dla czarnego OBK na rej DW ..... zaparkowanego w Kato na Markiewki + pozdro dla wiśniowego XV zaparkowanego parę metrów dalej.

Katowice 16.40

Pozdrowienia dla jasnoniebieskiej Imprezy Kombi stojącej na Kościuszki do świateł przy OBI. Pierwszy raz widziałem taki kolor Subaru. Piękny! :)

Łódź.

Pozdrowienia dla czarnego FXT WW....na Retkini,kiwka była :D

Edited by Pan Dziedzic

(OD)Pozdrawiam OBKa w kolorze zbliżonym do mojego XT - dziś rano przy Regulskiej w stronę Pruszkowa. Widzę nie po raz pierwszy, że jeździmy do pracy w podobnym kierunku :)

(RE)(OD)Pozdrawiam, ja też widywałem Cię już wcześniej - w czarnym Foresterze, niestety zazwyczaj byłem za daleko żeby 'zagadać', Ty skręcałeś w lewo, ja jechałem prosto, jak to w życiu... :)

Pozdrowienia dla bordowego Forka z białą świnką na lusterku, widzianego dzisiaj na Kraśnickiej w Lublinie :)

Kato DTS ok godz 12, pozdro dla czarnego FXT SG ktory bodaj miał przyczepę z motorami :)

Dzisiaj na Grunwaldzkiej Gdańsk cz\rny OBK GD 34.. LP (chyba) na ramce Łomianki - z lekka zatrąbiłem srebrnym bugiem  :)

Pozdrowienia dla Kierowniczki Srebrnego Forestera SG na rej SM.. mijanej na A4 wczoraj ok 15;00

Pozdrowienia dla czarnego BRZ na fajnej złotej feldze rano na Jana Pawła w Łodzi :)

To mogłem być ja (grafitowy BRZ), dziękuję i wzajemnie. :)

Machałem uturbionemu Forkowi również na bardzo fajnych felgach, to Kolega?

Wczoraj na Płochocinskiej granatowy Gt kombi , machane było

I dzisiaj piąteczka dla spotkanych na Żeraniu

Pozdro może dla Paweł_P startującego dzisiaj na fiacie? Czarne evo na sb ze świnkami :D

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Pozdro dla czerwonej wanny ze świnkami widzianej dziś na DK86 na wysokości Czeladzi. :)

Pozdrowienia dla kierowcy czarnego oświniaczonego Forka I spotkanego dziś przy estakadzie na Klimeckiego. 

Mimo wszystko pozdrowienia dla kierowcy białego, oświniaczonego Hawka STI, mijanego dziś kolejny raz pod Lidlem na Rybitwach, który kolejny raz udaje, że nie zauważa innego Subaraka.  :unsure:  ;)

Pozdro dla czerwonej wanny ze świnkami widzianej dziś na DK86 na wysokości Czeladzi. :)

jeśli to była czerwona wanna GF 

to bardzo możliwe ,że o mnie chodzi :)

Odpozdrawiam :D

Przy okazji pozdrawiam złotego Forka SF i srebnego hawka mijanego pod WSB w Dąbrowie Górniczej

Edited by niebieskiultras

Pozdrowienia dla białej Imprezy, widzianej wczoraj na ul. Janka Wiśniewskiego w Gdyni około godziny 17:15. Jechaliśmy razem w stronę centrum, a ja później odbiłem na Polską ;) miło było sobie pokiwać ;)

Także i ja pozdrawiam!  :D

• Upvote 1

Pozdrawiam Kierownika/Kierowniczkę Legasia na wrocławskich blachach z końcówką VC, który pilnuje przejazdu kolejowego na Awicenny ;-) Myślałem, że to przypadek, ale już któryś raz tam widzę.

Edited by Czarne_Koronkowe

Pozdrowienia dla Państwa z Forestera  srebrnego SG  na rej KOS.. Było gadugadu na BP przy DTŚ..:)

Pozdrowienia dla kierownika legacy stojącego pod hala mirowską w weekend.

9ecd5ca56020.jpg

Edited by lukbot

Pozdrowienia dla Marsi widzianej w Marcinkowicach pod praca swoją :) Gdzie są złote felgi ?? Zakładaj szybciutko :P