Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Chorzów, 13,30.

Pozdrowienia dla bordowego Forka ze świnkami (lewa z kokardką) na katowickich blachach zaparkowanego przy Dąbrowskiego. :)

Pozdrowienia dla pary jadącej dziś z Szczyrku do Bielska srebrną imprezą kombi. Spotkaliśmy się na rondzie w Buczkowicach.

Dołączam się do pozdrowień, mijałem ich z kolei w Rajczy. :P

Pol godziny temu w Zwoleniu na wylocie z ul. Zeromskiego ladne czarne STI Hawk na blachach WR ....

Pozdro dla oświniaczonego buga NBR spotkanego na wlocie do Puław od strony Dęblina, tak chwilę po 16.

W sumie fotka zrobiona kilka tygodni temu, ale kolegę widuję dość często na parkingu podziemnym galerii Białej w Białymstoku :) Pozdro!

post-13595-0-57716400-1459283714_thumb.jpeg

Pozdrowienia z poniedziałku dla czarnego Buga który wyjeżdżał z posesji w Jabłonnej k. Lublina oraz czarnego Bloba z drogi na Osiny na trasie Lublin-Puławy 

Pozdrowienia dla czarnego OBK ze świnią wikingiem spotkanego dziś rano na Targowej  :)

29,03.16r. Zwoleń skrzyżowanie ul. Wyszyńskiego z ul. perzyny "szampański' Forester SG N/A z napisem Stock Subaru na LCH ... nawiazany głęboki kontakt wzrokowy .... :mellow:   :rolleyes:  :biglol:

Pozdro dla czarnego lanosa sti z czerwonymi lampami z tylu, na blachach nnn w miejscowosci mlawa . super stylizacja.

Pozdrowienia dla kierownika wiśniowego forester'a, wczoraj widzianego na nowogrodzkiej, przy wjeździe w chałubińskiego, byłem incognito bo na pieszo, ale przyglądałem się na obie świnki na lusterkach. 

Pozdro dla kierownika srebrnej wanny WOTXXXXX mruganego na Wale około 22

Pozdrawiam pięknie bulgoczacego sti obecnej gen, któremu machalem z pasów w Poznaniu na ulicy grobla. Blachy FG i niedzialajace jedno światło :-P ten dźwięk poznałem od razu więc byłem gotów na pokiwanie :-P

Pozdrowienia dla wszystkich Forumowiczy z Trójmiasta, którzy notorycznie nie pozdrawiają i nie odpozdrawiają mijanych Subaraków.

To bardzo miły zwyczaj, który nic nie kosztuje - rozpowszechniajmy tę fajną forumową tradycję ☺

Ja zawsze staram się pozdrawiać. Nawet dziś około 23:35 na obwodnicy, pozdrawiam bloba z którym się zrównałem jadąc w stronę Gdyni ;) 

Pozdrowienia z przed chwili dla hawka blue mica z dużym skrzydłem widzianego w katowickim aso

Pozdro dla srebrnego Legacy IV na blachach DKL widzianego w Bolesławcu ;)

Pomachane ,nieodmachane-może nieogarnięty,może nie zauważył ;)

Pozdrowienia z wczoraj dla dwóch srebrnych Subaru zaparkowanych przy urzędzie wojewódzkim w Rzeszowie ok 13 :)

Pozdrowienia dla granatowego GT na WD chyba, obmachany na Postańców koło Ratusza Bemowo ... sorki za brak świnki na Legasiu ;)

Edited by xt6

Pozdrowienia z wczoraj dla dwóch srebrnych Subaru zaparkowanych przy urzędzie wojewódzkim w Rzeszowie ok 13 :)

Markos, a Ty moze niebieskim GTkiem na RPZ ?

Pozdro dla Bakuma na wielickiej koło 17tej  :)

Odpozdrawiam serdecznie :)

Pozdrowienia dla ciemnozielonego GC na Bielskich blachach, który się ze mną ustawił  ok 22 (ul. bystrzańska) na światłach i pokazał że jego wóz jest nieco szybszy :) coś krótką masz jedynkę 

Pozdrowienia dla forumowiczów spotkanych wczoraj w Wieliczce na Memoriale :)

• Upvote 1

Pozdro dla kierownika i ładnej załogantki czarnego Bloba STI rej KR, którego spotkałem przed momentem w Puławach.

Czyj to zielony gtek zaparkowany pod Uniwersytetem Przyrodniczym przy ulicy Norwida we Wrocławiu ? :) Była świnka :)

Pozdrowienia dla forumowiczów spotkanych wczoraj w Wieliczce na Memoriale :)

Przyłączam sie :)

Chojny, Zoui , obtrąbienie przed Częstochową to my , mam nadzieje że nie wystraszyłem ;)