Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Srebrna oświniaczona bug-wanna na zielonych felgach zapakowana vis a vis Orlenu na Białowieskiej dziś przed trzecią. Pozdrawiam!

Pozdrawiam  niebieskie WRX STI '15 z Łodzi widziane dziś o 15;40 na Nowotarskiej w Zakopanem.

Kierowca niebieskiej oświniaczonej Imprezy GC

Pozdrowienia dla niebieskiego Lanosa chyba sti z białymi świnkami na lusterku, mijanego dzisiaj w poz przy cytadeli ;-)

Pozdrowienia dla wszystkich obecnych na dzisiejszym krolewskim winter cup :)

Pozdrowienia dla oświniaczonej Tribeci widzianej dzisiaj na Prymasa Tysiąclecia jechaliśmy w tą samą stronę, było mruganie i odmruganie ;)

Pozdrowienia dla kierowcy legacy mijanej wczoraj w Austrii na przełęczy Wurzenpass. Nie wiem czy ktoś z forum, tablic nie zauważyłem czy Polskie? W każdym razie pięknie "oświniaczona" :)

Wysłane z mojego Passport przy użyciu Tapatalka

Cześć! Co myślicie nad inicjatywą witania się kierowców subaru np. mrugnięciem światłami? Teraz w życie wchodzi nowy przepis który zabrania mrugania światłami, ale w ten sposób moglibyśmy się tłumaczyć, w razie oznajmienia innemu kierowcy, że tych świateł nie miał włączonych ^^

• Downvote 4

A jaki jest problem podnieść rękę i się przywitać ? Z reszta też zdarza się mrugać do Siebie czy długimi czy awaryjkami jak ktoś jedzie za Tobą :)

Krzychu wyjeżdżałeś może w sobotę z ul. Jeleniogórskiej w okolicach 10:40?

Na bank nie Krzychu, ewentualnie lakiernik :lol:

Mijałem oswiniaczonego Forka chyba na złotych felach (zobaczyłem w ostatniej chwili - ale machanie w obie strony). Gościu wyglądał jak drwal z broda godna Gimliego ;)

Krzychu wyjeżdżałeś może w sobotę z ul. Jeleniogórskiej w okolicach 10:40?

Ja nie, ale może lakiernik tylko co on by tam robił ? :(

Na bank nie Krzychu, ewentualnie lakiernik :lol:

Dzięki wiedziałem, że mogę na Ciebie liczyć :P

Mijałem oswiniaczonego Forka chyba na złotych felach (zobaczyłem w ostatniej chwili - ale machanie w obie strony). Gościu wyglądał jak drwal z broda godna Gimliego ;)

Jak będę forka odbierać to sprawdzę jak wyglądają lakiernicy :P Dzięki za info :P Forek w sobotę powinen być jeszcze w komorze :P

Adrianzandberg - jak sie widzimy ,i np.ktoś z tyłu nadjeżdża to sie mrugnie ,a jak mamy z kims kontakt wzrokowy to wystarczy machanko ;)

Sa jeszcze niemaniacy subarowi ,którzy sie dziwią,ze ktos do nich macha ,a ma Forka ,bo akurat ktos mu rav sprzątnał sprzed nosa ,lub ma Legacy ,bo chciał 4x4 a nie kusi go X drive ,czy 4 motion.

Pozdrowienia ze wczoraj dla dwóch imprez spotkanych na prologisie w chorzowie jeden to bloob niebieski w kombi a drugi to lanos wrx biały.

Pozdrowienia dla Srebrnej Imprezy buga,  z niebieskim zderzakiem mijanej wczoraj na DTS ...

Pozdrowienia dla niebieskiego GT-ka z Toruńskiej wczoraj około 11:00. Z tyłu w z lewej brak światła. :)

Pozdrówki z niedzieli 21.03.16

- Trasa A4,ok.8:30,między legnicą a Wrockiem ,zielona Impreza GC ,blachy DJ lub DJE ,obmachane,obmrugane, obkierunkowskazowywane :P

- bielany Wrocław ,ok.9:00 biały hawk STI ,lecący w kier wrocka.

- na WLTA ludzie na zawodach jak i kibice ,m.in.Jakub w Imprezie GC ,czy Krzysiek w Type RA oraz kibicujacy w czerwonej wannie GF i w białym STI Evo ;)

- A4 ,pod wrocławiem, kierunek Legnica ,ekipa w Outbacku FWS , obmachane ;)

post-7758-0-70566000-1458728851_thumb.jpg

post-7758-0-65048200-1458728862_thumb.jpg

post-7758-0-57380100-1458728874_thumb.jpg

post-7758-0-51891900-1458728883_thumb.jpg

Pozdrowienia dla Kierownika białego hawka widzianego wczoraj ok 13:30 na wysokości salonu Subaru na ul. Krakowskiej :)

Pozdrowienia dla kierowcy BRZ Blue Mica, ktory elegancko wpuscil mnie (i moja dziewczyne) dzisiaj ok. 11.30 na zawrotce w Wawrze B)

Edited by KamilP
  • Upvote 1

Pozdro jeszcze raz dla srebnego forka sk była mahanka na świętochłowicach

Pozdrowienia dla kierowcy BRZ Blue Mica, ktory elegancko wpuscil mnie (i moja dziewczyne) dzisiaj ok. 11.30 na zawrotce w Wawrze B)

Również pozdrawiam. Widzę, że avatar jak naklejka na forku.  :thumbup:

• Upvote 1

Dokladnie, milo, ze zauwazone :)

pozdrawiam kierownika czarnego Forka SJ spotkanego w Chorzowie przy Sportowej, zacięły mi się długie (fail :D) i brakło ręki by odmachać. Pozdrawiam :)

Pozdrawiam Kierownika forka SG n/a widzianego dziś na placu społecznym ok. 6:45 jechałeś w stronę ul. Sienkiewicza :)