Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z forumowiczów stał wczoraj przez jakis czas koło 23 w lesie w Emowie przy ul. Sosnowej? Impreza blue mica, chyba blob albo hawk, wydawało mi się, ze widziałem świnkę na klapie :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Raczej się nie przyzna ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej się nie przyzna ;)

W środku chyba było dwóch kolegów, którzy nie robili nic, do czego głupio byłoby sie przyznać, przynajmniej w momencie, w którym ich mijałem ;)

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez piotreg
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich Forumowiczy z Trójmiasta, którzy notorycznie nie pozdrawiają i nie odpozdrawiają mijanych Subaraków.

To bardzo miły zwyczaj, który nic nie kosztuje - rozpowszechniajmy tę fajną forumową tradycję ☺

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że to chyba pierwsze oświniaczone pojazdy jakie widziałem od kupna Subaryny, to pozdrawiam kierownika niebieskiego Legasia widzianego dziś na Żywieckiej w BB, oraz kierownika czarnego Bloba STI stojącego przy myjni na Górskiej :)

Edytowane przez HoQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla trzech Forków. Z czarnym jechałem razem  długi czas na ekspresówce Wrocław - Łódź a na węźle Wieluń mijany i pozdrawiany zielony Forek na DLW ze świnią, już w Lublinie pozdrowienia tym razem dla złotawego oświniaczonego :) w okolicach Choin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

-kierownika Imprezy STA 39825, jechałem kawałek za wami, machałem, świetnie brzmi ten hawk  ;)

-kierownika Imprezy SCI 79022, bardzo ładny bug :)

Edytowane przez mly96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich widzianych ostatnimi czasy :)

Sprzedałem forka w kolorze 'szampańskim' został mi jedno czarny ale za to na kamperze (w awatarze) z tyłu i na lusterku świniaki ;)

Nie zdziwcie się zatem, widząc oświniaczonego kampera na kaczce (niech się nikomu to politycznie nie kojarzy ;) ) na trasie ! Będę teraz częściej, bo robota się mnie pozbyła (że niby młodszym miejsca ustępować trza ... ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam piechura, który przechodził na pasach przy Stawki w Warszawie bodajże we wtorek koło 8.00. Kolega przyglądał mi się... i przyglądał.... Myślę sobie - groźna mina, o co może chodzić. Dopiero później po porannej kawie mózg zaskoczył. Piechur był w kurtce Subaru, a Forek oświniaczony :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...