Jump to content

sorevell

Użytkownik
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

76 Wspaniały

About sorevell

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  W-wa
 • Auto
  OBK my'05 2.5NA AT

Recent Profile Visitors

534 profile views
 1. Koleżanka z pracy zapomniała karty do garażu w Proximo. Coś przekazać?
 2. Dwa miesiące temu ktoś porzucił motocykl pod budynkiem, w którym pracuję (na prywatnym, acz ogólnodostępnym terenie). Na nagraniu z monitoringu widać, że człowiek jedzie ulicą, lecz nagle sprzęt mu gaśnie, więc spycha go na podjazd, zostawia na placu i kontynuuje podróż tramwajem. Policja - nic nie może zrobić, straż miejska również. Panowie zasugerowali jedynie, żeby w nocy wypchnąć sprzęt na chodnik i zgłosić ponownie.
 3. Pozdrawiam kierowcę czarnego poliftowego OBK SBD RRS(?), który obtrąbił mnie wczoraj na trasie Ł na wysokości Torwaru.
 4. Pozdrowienia dla Strażaków!
 5. To z AA Krakowska masz najbliżej do ASO A. Koper - właściwie wystarczy przejechać na drugą stronę ulicy.
 6. @marhof Szukając swojego oglądałem w AA Krakowska dwa Subaru - Forka II i OBK III. W ogłoszeniach wszystko ładnie, pięknie, a w rzeczywistości padlina. W Foresterze po wyciągnięciu tylne pasy były zarośnięte grzybem, czyli pewnie w drodze że Stanów nie zdążył wyschnąć po powodzi. OBK też nie wzbudzał zaufania. Tyle że dla mnie to była wycieczka z sąsiedniej dzielnicy, a podróż do tego komisu przez pół Polski może okazać się stratą czasu.
 7. Pozdrowienia dla kierowcy czarnego OBK, obok którego zaparkowałem wczoraj pod Lidlem na Grochowskiej.
 8. Kierowco czarnego Forestera II na blachach z Płońska, powinieneś zmienić nawyki. Ulice Warszawy to nie tor wyścigowy. Na Rakowieckiej zaliczone wymuszenie pierwszeństwa, wyprzedzanie na przejściu dla pieszych. W Alei Szucha znów wymuszenie przy zmianie pasa ruchu, a na Trasie Łazienkowskiej jazda BUS-pasem. Szkoda, że takie jednostki jeżdżą oświniaczonymi samochodami.
 9. A, to fakt - silniczki z Ali mają okrągły trzpień. Ja nie przekładałem ze starego, tylko zeszlifowałem fragment trzpienia do odpowiedniego kształtu wzorując się na oryginale. A z kablami to zależy, które drzwi robisz (lewe czy prawe) [emoji14]
 10. Albo $10 za 4 sztuki naaliexpress. Jeśli jest ktoś chętny z Warszawy, to 3 sztuki mogę oddać. Montaż jest raczej bezproblemowy, chociaż wymaga chwili czasu.
 11. Tam, gdzie przechodzi w Sobieskiego z Belwederskiej. 52.201851, 21.035320
 12. Czarna Alfa ze świnią widziana przed 17 przez szybę tramwaju na rondzie de Gaulle'a. Pozdrawiam!
 13. Oświniaczony Superb widziany w tej chwili na Magazynowej. Pozdrawiam kierowcę ciekawostki ;-)
×
×
 • Create New...