Jump to content

Mnobody

Nowy
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Dobry

1 Follower

About Mnobody

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Auto
  Subaru Legacy IV Wagon spec.B, 3.0 H6, 6MT, MY04

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Informacja niepotwierdzona, ale kiedyś słyszałem, że w polifcie aby wspinasz nowe przyciski i wszystko działa (na fabrycznym radio). Po zdjęciu poduszki raczej powinien być dostęp aby wymienić przyciski. Lepiej poszukać obrazki w internecie jak to wygląda. Jak będziesz zdejmować kierownice, to koniecznie markerem trzeba zaznaczyć w jakim jest położeniu, bo ciężko potem ustawić ją na równo. Trzeba uważać żeby taśmę nie przekręcić, ona ma ograniczoną ilość obrotów. I oczywiście odpiąć akumulator, żeby poduszka nie strzeliła.
 2. https://youtu.be/uS7zVAEf93Q 36 sekunda
 3. Na ten moment 350zł różnica między 215/45 i 225/40, chcę wziąć Yokohama Advan Fleva V701 (japońskie do japońskiego ) I jest dylemat czy dla tej kwoty warto iść w 225/40.
 4. Czy są jakieś przeciwwskazania do opony 225/40/18 na seryjnej feldze 7j? Jeździł ktoś na takich oponach na feldze 7j?
 5. Siedzi się w nich niżej niż w serii (w najniższej pozycji)? Dla mnie w serii w najniższej pozycji jest o parę centymetrów za wysoko, chociaż może wymontowanie subwoofer'a by pomogło Poza tym jakie są różnice? Poduszka, regulacje? Że grzania nie ma, to już widzę. Montaż p&p? Od jakiej dokładnie wersji i rocznika sti są te fotele?
 6. Pisałem pod kontem przeglądu. Nie było poliftów z manualną regulacją, z tego co wiem. Przedlift z poliftowymi lampami i samopoziomowaniem też nie wiem czy przejdzie przegląd. Bo w polifcie w przypadku awarii czujnika świeci się błąd, a w przedlifcie nie ma takiej ikonki w zegarach.
 7. Jak ksenony to jeszcze 1. Spryskiwacze lamp (dodatkowa pompka, większy zbiornik na płyn i pewnie jeszcze jakaś elektronika) 2. Samopoziomowanie (czujniki na wahaczach, wahacze (albo dospawanie mocowań czujników na wahaczach), mocowania od strony nadwozia (do weryfikacji czy są wykonalne), moduł sterowania, zaślepka pokrętła od regulacji poziomu świateł (na desce rozdzielczej) i pewnie coś jeszcze). Ale nie mam pojęcia czy to jest w ogóle możliwe do zintegrowania z przedliftem. A jak nie ksenony to pewnie całkiem bez sensu, już lepiej obecne porządnie zregenerować. Albo JDM ksenon do p
 8. @Danko Tak jest. Dlatego napisałem "dla porównania". Na zdjęciach widać, że już te wchodzą na styk. Po porównaniu tego rozmiaru z docelowym na stronce kalkulatorze widać, że 8 cali jeszcze bardziej będą wystawać.
 9. Tutaj dla porównania mam 18x7.5, ET35, opona 225/40/18. Nie pakowałem go, ale na 90% jak tył siądzie to będzie ocierać o błotnik. Może po rolowaniu nadkoli zmieści się na styk.
 10. https://blockclubchicago.org/2020/08/18/after-last-weeks-storms-destroyed-their-car-a-couple-decided-to-turn-it-into-art/
 11. Nie mam pojęcia. Nie chciałem wskazówek ruszać, więc nie zaglądałem do oringów. Trzeba by rozebrać i zobaczyć.
 12. U mnie (spec.b przedlift) te wszystkie ikonki (kierunki, check, niezapięte pasy itd) to są diody wspawane w płytkę. Pod oringi nie zaglądałem, ale podejrzewam, że jest tam coś na wzór taśmy diodowej. Nie wiem jak to się pokrywa z innymi wersjami silnikowymi. Taka ciekawostka: jak świeci się rezerwa, po włączeniu zapłonu ring wokół wskaźnika paliwa mruga 5 razy.
 13. Mnobody

  Initial D

  https://www.behance.net/gallery/101574771/D-CG-Animation
 14. Jak ktoś kiedyś widział, że nie pasują, to pewnie z amerykańca była maska. USDM (Ameryka) nie pasuje (jak na moją wiedzę), a EUDM (Europa) i JDM (Japonia) pasują.
 15. No gdzież 22mm, przy takim ET prawdopodobnie tył na błotniki siądzie przy większym obciążeniu. Chyba, że masz gwint. Ktoś kiedyś sprzedawał na forum i jak dobrze pamiętam za 4 dystanse 5mm wychodziło coś około 80zł - dlatego pomyślałem, że mogło by to być w miarę tanie rozwiązanie problemu. W takim razie inne felgi faktycznie mogą być prostszym rozwiązaniem.
×
×
 • Create New...