Jump to content

Ayu

Użytkownik
 • Content Count

  2987
 • Joined

 • Days Won

  9

Everything posted by Ayu

 1. Pozdrowienia z dziś dla forumowicza spotkanego w renowacjafelg.pl który zmieniał koła w bardzo fajnym Bugu kombi! Nie było szansy porozmawiać dłużej przez ten handel
 2. Pozdrowienia dla Plejadowicza w srebrnym Forku SG na blachach WB około 12:00 na S8.
 3. Jeśli wspomniany jest na Forum to będzie wiedział o co chodzi
 4. Antypozdrowienia z wczoraj dla spotkanego na "Żwirkach" około 17:30 pajaca w Foresterze SH WI1951R.
 5. W ubiegłym tygodniu nie ja ale zaufani dobrzy ludzie zrobili: 1. Nowy alarm 2. Porządki w wiązce 3. Sprawdzenie stanu auta 4. Zaprawka w jednym miejscu po stronie pasażera Dziś przegląd techniczny w SKP Mitcar. Spokój na kolejny rok. W ciągu ostatnich 363 dni przejechałem tym autem 1648 km.
 6. 19" serynie występują bodajże od MY18. Nie jeździłem 308 GTI ale STi nadaje się na daily pod warunkiem, że zaakceptujesz je takim jakim jest. Jeździłem po Warszawie w korkach i nie narzekałem bo to naprawdę bardzo fajne auto
 7. Niestety nie będę mógł przyjechać, przesunęła mi się delegacja i dopiero dziś przyjechałem do Zamościa a wracał będę w piątek pod wieczór. Najlepszego na nowej drodze! @soha
 8. @mz56 chyba nie do końca rozumiesz ideę tego tematu... zacznij od pierwszych stron.
 9. Jeśli uda mi się wrócić z delegacji w czwartek, a tak naprawdę jak mój Najlepszy Mechanik odda mi do tego czasu auto to się urwę z pracy i będę.
 10. Oczywiście, że wiemy. Jeden z naszych forumowych kolegów ogarnia temat. Kontakt podam na PW.
 11. Nie tylko w Poznaniu. W Warszawie jest magik który robi przede wszystkim sterowniki Hitachi i jest to nasz forumowicz. Kontakt mogę podać na PW.
 12. Po miesiącach postoju odpaliłem z kabli i zaprowadziłem dziś do warsztatu Trafiłem w doborowe towarzystwo.
 13. Zgodnie z regulaminem nie polecamy na tym forum innych firm niż ASO. Przyjedź na spota w Warszawie to się dowiesz gdzie serwisować lub ktoś wyśle Ci info na PW. Mój zaufany mechanik nie lubi się babrać w dieslu no i muszę Cię zmartwić ale dnie tego silnika są policzone. Naprawa będzie kosztowała kilkanaście tysięcy złotych lub używany silnik "zagadka".
 14. Skoro jest taka funkcja na forum to będę sobie jej używał zgodnie ze swoimi przekonaniami Ad rem - będę zamawiał za jakieś dwa tygodnie wlepy, ktoś chce?
 15. Kurła, sorry, wydawało mi się, że AT też tam kiedyś były...
 16. Ayu

  Żarówki

  @stick masz tam pewnie ksenon i żarniki D2S. Raczej gorsze Montują jakiś badziew.
 17. Daj sobie spokój, w kraju gdzie do fap folderów trafiają felgi typu Japan Racing, wskaźniki Auto Gauge dają wiarygodne odczyty to nie ma sensu
 18. Pozdrowienia z soboty. ul. Redutowa. Nie parkuj na trawniku
 19. Wczoraj Grójecka po 17-tej. Pozdro!
 20. Ayu

  Rarytasy

  Dam tysiaka za obie pozycje
 21. Ayu

  Kubica w F1

  Niby nie specjalne z emocjami ale widmo deszczy trochę trzymało w napięciu. Ja cały czas trzymam kciuki za Bottasa. Szkoda mi Kimiego, bo na raczej ostatni sezon dostał auto którym będzie jechał ogony.
×
×
 • Create New...