Jump to content

Ayu

Użytkownik
 • Posts

  3027
 • Joined

 • Days Won

  9

Everything posted by Ayu

 1. Ayu

  Kubica w F1

  Dokładnie tak samo jak i inne rzeczy promowane przez media na całym niemalże świecie. Jesteśmy zalewani informacjami które nas nie interesują ale trudno na nie nie trafić gdyż to właśnie one się sprzedają najlepiej. Prawie nie mam nic do Lewsia jako kierowcy (poza płakaniem jak nie idzie po jego myśli i korzystaniem z pleców jakie daje mu w wielu sytuacjach maFIA), trudno zaprzeczyć, że jest niesamowicie utalentowany i skuteczny, trafił też do zespołu który jemu podporządkował wszystko... ale jestem daleki od postrzegania go inaczej niż przez pryzmat atencjusza i hipokryty.
 2. Pozdro dla załogi Forka SG WZ, na dojeździe do Starzyniaka jako jedyni zrobiliście mi miejsce bym się przecisnął Forzą.
 3. Ayu

  Kubica w F1

  Stać na F1 czyli możecie płacić więcej... Najwięcej plusów widać na stacjach benzynowych Orlen kiedy przychodzi do płacenia za paliwo. Żeby się napić mleka nie trzeba kupować krowy. Moi klienci, akurat z Rosji, od wielu lat kupują swoim kontrahentom "all access " na różne GP F1 i na pewno kosztuje to ich mniej niż Orlen wydał na "promocję" do tej pory odkąd pojawił się w tym cyrku.
 4. Ayu

  Kubica w F1

  Ale Orlen zna wszystkich producentów surowca dla ich potrzeb bo tychże liczba jest ograniczona. Tak samo jak Ci dostawcy znają Orlen bo jednak sporym klientem jest.
 5. Pozdrowienia dla pani kierującej Forkiem SF ze zdjęcia. Jeśli tam jest silnik 2.0 125KM to szacun za jego kondycję Jeszcze Legacy WE żwawo poruszające się po Wale M. WE4250 - jakoś tak…
 6. Napisałem CI jakiś czas temu do kogo się zgłosić.
 7. @piotruś nie było potrzeby
 8. Ekhmm… moim skromnym zdaniem świetne auto, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę to co otrzymujemy w cenie. Jeździłem wersją w najwyższym wyposażeniu z fotelami Luxury. Prowadzenie: jak po sznurku, lubi zakręty, przy dodawania gazu w łukach nie czuć żeby przód rył czy uciekał tył. Bardzo przewidywalny w zachowaniu. Skrzynia zmienia biegi mega płynnie. Nawierzchnia sucha, jeździłem dziś. Komfort: w trybie normal czy eco jest to fajny cywil. Wygodne fotele. Sporo przestrzeni jak na kompakt. Na pokładzie wszystko czego potrzeba. Super kierownica, fajne zegary, na plus, że analogowe. Intuicyjna obsługa. Wady: jakość wielu plastików. Sporo do poprawienia w tym zakresie. Wydech gada bardzo dobrze!
 9. Mam nadzieję, że limit pecha RK jest jednak skończony i to było ostatnie kuriozum jakiego go spotkało w karierze.
 10. Ja pi.... co to za Bravo Girl?
 11. Dobra, sam wysłałem maila do Pana Roberta. http://www.maklowicz.pl/pl/moje-miejsca/kruszyniany
 12. @Dyrekcja , Panie Dyrektorze jednym z bardziej znanych miłośników Kruszynian jest Robert Makłowicz. Myślę, że warto byłoby wysłać do Pana Roberta taką informację i poprosić o pomoc w nagłośnieniu sprawy. E-mail wysłany.
 13. ...a mnie się to auto podoba
 14. Ayu

  Kubica w F1

  No racja, trudno się nie zgodzić z powyższym tylko czy to jest jeszcze sport, czy to jest jeszcze fair play?
 15. Nie obrażę się jak dadzą mi dobry powód by wziąć pierwszy w życiu kredyt na auto
 16. W książce gwarancyjnej powinny być szczegółowe zapisy. Jeśli ich nie ma to zastosowanie mają przepisy odpowiedniego kodeksu w zależności od statusu prawnego stron umowy.
 17. Na Radzymińskiej jest zakład zajmujący się spawaniem plastików i naprawą zderzaków. Naście lat temu robili mi coś w Primerze.
 18. Nawet HK w Subaru "pierdzi" a nie gra więc nie można się spodziewać absolutnie niczego pozytywnego po jeszcze słabszym zestawie. Tym bardziej basowego brzmienia. Rozwiązania są co najmniej dwa: 1. Mała inwestycja to wymiana głośników + dystans z MDF - Hertz czy Focal albo Audio System w średniej półce cenowej już zrobi ogromną różnicę. 2. Spora inwestycja: jak wyżej plus wymiana stacji z wytłumieniem drzwi. A w ogóle to prawidło zbudowane podstawowe audio nie raniące słuchu powinno być w skrócie skonstruowane tak: dobra stacja + wzmacniacz + głośniki przód + subwoofer (da się upchnąć w miejsce pod podłoga bagażnika). Głośniki w tylnych drzwiach można sobie darować. No i dla porządku to "witajcie" odbywa się tutaj: A co do audio to też kopalnia wiedzy:
 19. @Dziedzic_Pruski mam nadzieję, że sprawy mają się coraz lepiej. Dane do wpłat 1% aktualne?
 20. STI MY15 otwierałem z kluczyka po rozładowaniu aku bez problemów. Wydaje mi się, że są one takie same więc chyba coś się do końca ogarnęliście razem z assistance.
 21. Ayu

  Dudnienie

  Może to jakieś... Dudnienie? MSPANC
 22. W odpowiednim miejscu i formie. Pytanie też ma swoje miejsce:
×
×
 • Create New...