Jump to content

Ayu

Użytkownik
 • Content Count

  2964
 • Joined

 • Days Won

  9

Everything posted by Ayu

 1. Daj sobie spokój, w kraju gdzie do fap folderów trafiają felgi typu Japan Racing, wskaźniki Auto Gauge dają wiarygodne odczyty to nie ma sensu
 2. Pozdrowienia z soboty. ul. Redutowa. Nie parkuj na trawniku
 3. Wczoraj Grójecka po 17-tej. Pozdro!
 4. Ayu

  Rarytasy

  Dam tysiaka za obie pozycje
 5. Ayu

  Kubica w F1

  Niby nie specjalne z emocjami ale widmo deszczy trochę trzymało w napięciu. Ja cały czas trzymam kciuki za Bottasa. Szkoda mi Kimiego, bo na raczej ostatni sezon dostał auto którym będzie jechał ogony.
 6. Ayu

  Kubica w F1

  Dobre ściganie. Działo się. Idę o zakład, że Binotto nie dotrwa na stołku do końca sezonu.
 7. Ayu

  Kubica w F1

  Przecież Kubica nie pojechał w tym treningu żeby robić czasy. Jego rola to dostarczenie danych zespołowi i pomoc w ich analizie oraz wyciągnięcie wniosków by bolid był szybszy. Miodne kwalifikacje! Szkoda, że jutro prawdopodobnie będzie wyścig po suchym.
 8. Trzymam kciuki za reprezentację Warszawy i Mazowsza!
 9. Ayu

  Kubica w F1

  Działo się. Max pechowo. Silniki Mercedesa z problemami. Brawo BOT. Trzymam za niego kciuki w tym sezonie bardziej niż w poprzednich bo marzy mi się by HAM nie zdobył kolejnego tytułu.
 10. Ayu

  Kubica w F1

  Słabszy sprzęt niż się zapowiadało. IMO ten sezon jadą na przetrwanie i "alibi". Ciekawe kwalifikacje w sumie. Max zrobił dobry manewr taktyczny i jest szansa, że pojedzie nawet do 20 kółek więcej niż BOT i HAM na miękkich oponach. Cieszę się z P1 Valteriego.
 11. Nie ten dział. DT nie odpowiada na takie pytania. Zanim napiszesz coś na forum rozejrzyj się dookoła Na początek tutaj: I używaj opcji "szukaj" co pozwoli uniknąć dublowania tematów a także pomoże znaleźć te w których napisać post.
 12. Ayu

  Kubica w F1

  Dopiero dziś zacząłem doceniać przymusowe siedzenie w domu. Obejrzę wszystko co się da związane z F1 Grosejan lekkie ratowanie, problem z hamulcami. Obstawiam, że nie dojedzie do mety w niedzielę.
 13. Ayu

  Hot Hatch Hysteria

  O jeździe Focusem RS mogą napisać sporo @Offtza i @Leniwiec , także na ich blogu znajdziecie kilka artykułów o RS: http://antymoto.com/
 14. Ayu

  Box impreza GF

  Też myślałem żeby kupić bagażnik dachowy do GTka ale zrezygnowałem ze względu na to, że na rynku są dostępne jedynie brzydkie belki z wystającymi końcówkami. Najprostszy sposób by sprawdzić wymiar boxa to podniesienie klapy bagażnika i miarka w rękę. Powinien się zaczynać zaraz za linią dachu i kończyć z 5 cm przed klapą. I masz obraz co się zmieści :)
 15. Pocieszę Was, w Skodzie też nie działa za dobrze
 16. Górczewska/Powstańców biały WRX i później Blizne biały Hawk STi - pozdrawiam
 17. Letnie to nie ten temat. @Karas Nokian Wetproof SUV225/55 R19103VXL C | A | 71dB to jest akurat letnia opona. Wetproof wielosezonowy ma inny bieżnik.
 18. Jakbym tak bardzo chciał to pojechałbym przez Niemcy po prostu
 19. https://www.gov.pl/web/dyplomacja/czechy Ja bym zadzwonił do Ambasady w Pradze. Powinni pomóc.
 20. Ayu

  Kurier klubowy

  Poszukiwany transport Warszawa - Łódź. Do przewiezienia cztery osiemnastki
 21. Ta Skoda to tylko jak chcesz wjeżdżać na wyższe krawężniki i lekkie szutry. Drogi dostępne dla OBK nie będą dla niej osiągalne.
×
×
 • Create New...