Jump to content

Ayu

Użytkownik
 • Content Count

  3012
 • Joined

 • Days Won

  9

Everything posted by Ayu

 1. ...a mnie się to auto podoba
 2. Ayu

  Kubica w F1

  No racja, trudno się nie zgodzić z powyższym tylko czy to jest jeszcze sport, czy to jest jeszcze fair play?
 3. Nie obrażę się jak dadzą mi dobry powód by wziąć pierwszy w życiu kredyt na auto
 4. W książce gwarancyjnej powinny być szczegółowe zapisy. Jeśli ich nie ma to zastosowanie mają przepisy odpowiedniego kodeksu w zależności od statusu prawnego stron umowy.
 5. Na Radzymińskiej jest zakład zajmujący się spawaniem plastików i naprawą zderzaków. Naście lat temu robili mi coś w Primerze.
 6. Nawet HK w Subaru "pierdzi" a nie gra więc nie można się spodziewać absolutnie niczego pozytywnego po jeszcze słabszym zestawie. Tym bardziej basowego brzmienia. Rozwiązania są co najmniej dwa: 1. Mała inwestycja to wymiana głośników + dystans z MDF - Hertz czy Focal albo Audio System w średniej półce cenowej już zrobi ogromną różnicę. 2. Spora inwestycja: jak wyżej plus wymiana stacji z wytłumieniem drzwi. A w ogóle to prawidło zbudowane podstawowe audio nie raniące słuchu powinno być w skrócie skonstruowane tak: dobra stacja + wzmacniacz + głośniki przód + subwoo
 7. @Dziedzic_Pruski mam nadzieję, że sprawy mają się coraz lepiej. Dane do wpłat 1% aktualne?
 8. STI MY15 otwierałem z kluczyka po rozładowaniu aku bez problemów. Wydaje mi się, że są one takie same więc chyba coś się do końca ogarnęliście razem z assistance.
 9. Ayu

  Dudnienie

  Może to jakieś... Dudnienie? MSPANC
 10. W odpowiednim miejscu i formie. Pytanie też ma swoje miejsce:
 11. Ayu

  dekielki do felg

  Jutro będę miał w rękach takie dekielki to sprawdzę wymiary. Nowe oryginalne bardzo ciężko kupić.
 12. Będzie dostępna w EU?
 13. Odpozdrawiam Mówiłem przecież, że będzie Pani zadowolona
 14. Tutaj info co było dostępne w PL: https://subaru.pl/archiwum_modele.html W skrócie to tak: Wyposażenie seryjne Sport - fotele z alcantarą, wysoki spojler, brak szyberdachu. Luxury - fotele pełna skóra (taka sobie jakby z węża, strażackiego, nie za dobrej jakości) , brak spojlera, szyberdach, audio Harman Kardon (bardziej Harhacz Karton bo to nie gra) No i wspaniały silnik EJ257 to też zarazem zaleta jak i wada. Ale auto świetne Reszta opisana na Forum w wielu tematach. Opcja szukaj i miłej lektury.
 15. Pozdrowienia z dziś dla forumowicza spotkanego w renowacjafelg.pl który zmieniał koła w bardzo fajnym Bugu kombi! Nie było szansy porozmawiać dłużej przez ten handel
 16. Pozdrowienia dla Plejadowicza w srebrnym Forku SG na blachach WB około 12:00 na S8.
 17. Jeśli wspomniany jest na Forum to będzie wiedział o co chodzi
 18. Antypozdrowienia z wczoraj dla spotkanego na "Żwirkach" około 17:30 pajaca w Foresterze SH WI1951R.
×
×
 • Create New...