Jump to content

Ayu

Użytkownik
 • Content Count

  2887
 • Joined

About Ayu

 • Rank
  ..:: Forumus maximus ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  GT MY99

Recent Profile Visitors

2040 profile views
 1. Ayu

  Hot Hatch Hysteria

  Miałem z wypożyczalni w DE w ubiegłym tygodniu zwykłe CLA. Zmieniłem zdanie o wnętrzu i desce. Mnie przypasowało. Przejechałem prawie 900 km głównie po autostradach. Bardzo fajnie jeździ ta wersja jak na małe auto. AMG to dla mnie pewnie byłby kosmos choć Ci co umieją jeździć już narzekają na A35 i 45
 2. Ayu

  Lakiernia w Warszawie

  ASO Adamski ASO Koper ASO Dawoj Każde z nich ma możliwość wykonania takiej usługi nawet jeśli współpracują w pewnym zakresie z firmami zewnętrznymi.
 3. Nasi południowi sąsiedzi już mają: https://www.subaru-butik.cz/noviny/subaru-kalendar-2020/
 4. Na forum SIP polecamy ASO. Taki regulamin. Przy minimum chęci w 10 sekund można znaleźć odpowiedź na to pytanie gdzie pojechać w Poznaniu
 5. Tak. Perrin + spojler WRX.
 6. Miałem przez chwilę tak
 7. Fajny! Małe "f" w forum.subaru.pl
 8. Może mojej ex by się załapało
 9. Fajny. Przydałyby się numery tygodni.
 10. Ja też polecam. I przy odpowiednim kursie funta można kupić w bardzo fajnej cenie bezpośrednio od producenta. Jak masz działalność lub kogoś kto może użyczyć numer VAT UE z UK ściągasz części w cenie netto :) Za swój backbox H&S nowy zapłaciłam kilka miesięcy temu coś około 1450 PLN z dostawą kurierem do PL.
 11. Wróżka poszukiwana Poszukaj na forum, było już nie raz i nie jedno auto ma tutaj podobne konfiguracje. Zerknij też to działu "Jadę nielegala", tam są opisane zmodyfikowane Forki.
 12. Szukaj na FB na grupach tematycznych Subaru.
 13. A propos doboru opon: lepsze/gorsze przód/tył Michelin zrobił testy: https://www.oponeo.pl/artykul/lepsze-opony-z-przodu-czy-z-tylu-testy-michelin-adac-i-oamtc Instruktorzy SJS na szkoleniu polecali lepsze opony na tylną oś.
×
×
 • Create New...