Jump to content

niebieski708

Użytkownik
 • Posts

  902
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

niebieski708 last won the day on July 14 2020

niebieski708 had the most liked content!

About niebieski708

 • Birthday 01/02/1982

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Płock
 • Auto
  WRX 04 & R1 rn12 50th

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

niebieski708's Achievements

..:: Profi ::..

..:: Profi ::.. (4/13)

113

Reputation

 1. Pozdrowienia dla czarnego buga wrx (z jasną maską i świniakami) spotkanego w Toruniu
 2. Pozdrowienia dla kierownika w czarnym Forku na CT 6551... przejeżdżającego obok Placu pokoju Toruńskiego w Toruniu.
 3. Pozdrowienia dla srebrnego Forka z świniakami na lusterkach na CAL... spotkanego w Toruniu
 4. Z moich okolic. Na żywo fajnie wygląda
 5. I tu byś się ździwił... wgnieciona tylna klapa w scenic-u u ubezpieczyciela 3000zł (ciotce ktoś lekko wjechał w tył). Najczęściej jeździli na giełdy samochodowe (z odłączonym na krótko światłem stopu tam zawsze ktoś na zderzaku siedzi.
 6. Kiedyś miałem znajomych co tak zarabiali na życie... kupował auto (najlepiej drogie w częściach) i hamował na stłuczkę... ktoś walił w dupę i kasa z ubezpieczenia szła...
 7. Może to zależy od wosku jaki stosujecie itd np ja myje zawsze na myjkach bo nie chce mi się rozwijać węży pod domem i nigdy nie miałem problemu z zaciekami itd. Myje, jadę z kilometr może dwa na parking i praktycznie większości wody już na aucie nie ma. Resztki wycieram specjalnym ręcznikiem. Używam wosku soft99 KoG.
 8. Mój czeka na wymianę łożysk w skrzyni więc sezon już zakończyłem
 9. Kiedyś miałem coś podobnego... wymieniali mi szybę i chyba coś nie poszło (może zrobili rysę wycinając starą szybę i jej nie zabezpieczyli). Po jakimś czasie delikatnie robiła się wilgotna wykładzina i wyszła rdza spod szyby na słupku. Trzeba było wyciąć jeszcze raz szybę, usunąć rdzę i ponownie wkleić.
 10. Ja mam odwrotnie tyle tylko że impreza na zmianę z hyundajem ix35. Z hyundajem nikt sie nie ściga, nie wymusza itd. Jak jakiś czereśniak w bmw czy innej gównianej skodzie widzi duży spojler przed sobą to musi mnie wyprzedzić... chodźby miał zabrać siebie, swojego pasażera, mnie i kierowce jadącego z przeciwka do walhalli, musi wyprzedzić.
 11. Pozdrowienia dla niebieskigo bug-a wrx/sti (było machane) spotkaniego na wlocie do Płocka, oraz czarnego forestera ze świniakami na wlocie do Nowego Dworu Maz.
 12. W hamulce warto jest zainwestować. Odrazu zobaczysz różnicę nawet w codziennej jeździe. A po drugie 10 punktów lansu na dzielni
 13. Po co szukać ??? Cena dobra, brzmi bardzo dobrze, basowym bulgotem.
×
×
 • Create New...