Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, hemi112 napisał:

Kumpla sytuacja. 

Przyjechał Litwin lawetą po BMW X5, X5+laweta daje 2800kg, Skoda Yeti jako holownik 1340kg, i z Dolnego Śląska, z Bolesławca na Litwę :blink:

Screenshot_20220520_155738.jpg

Mieszkam w Augustowie przy krajowej 8-semce. Główny szlak w stronę Litwy. Nie takie "cuda" już widziałem w wykonaniu ich laweciarzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, hemi112 napisał:

Kumpla sytuacja. 

Przyjechał Litwin lawetą po BMW X5, X5+laweta daje 2800kg, Skoda Yeti jako holownik 1340kg, i z Dolnego Śląska, z Bolesławca na Litwę :blink:

Screenshot_20220520_155738.jpg

 

przecież widać że przyczepa będzie miała mniej niż 600 kg, bo upuścił powietrza z opon:mrgreen:

choć ja bym podpowiedział żeby napompował wodorem

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki tam - "poznański kawał " ;)

 

Małżeństwo odwiedzało inną znajomą parę na kolacji w domu. Obojgu bardzo smakuje podane mięso. Pada zatem pytanie co to za pyszne mięso? W odpowiedzi - to jest wątroba ze strusia. Wow! a gdzie to można kupić? A jest taki sklepik, w którym mają takie specjały. Oczywiście małżeństwo pognało do tego sklepu, zakupiło wątrobę ze strusia i zaprosiło innych znajomych. Ochy i achy - jakie to pyszne! No to małżeństwo uznało, że powtórzy sukces kulinarny i zaprosi na kolację innych znajomych, żeby się pochwalić. Pani domu biegnie do sklepu i prosi o dużą wątrobę ze strusia. Facet za ladą patrz co w lodówce i mówi: Niestety - nie mamy wątroby ze strusia. Ale mamy z Raszei....

 

I teraz tłumaczenie dla "innostrańców"  - w Poznaniu są między innymi dwa szpitale - jeden imienia Józefa Strusia, drugi jest imienia Franciszka Raszei :mrgreen:

  • Super! 1
  • Haha 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

To jest jakiś kiepski żart :facepalm:

Screenshot_20220521_112040_com.google.android_apps.messaging.thumb.jpg.3940358474b357670d363c2ff05c9e42.jpg

 

Nie mamy TV i co mam z tym teraz zrobić? :biglol:

ja dzisiaj dostałem informację że w śląskim nastąpi zmiana standardu. Żeby nie było jestem z wielkopolski. Zapewne to bardzo istotna dla mnie informacja, tak na wszelki wypadek gdybym zechciał jechać tam ze starym telewizorem

Edytowane przez radekk
  • Haha 1
  • Facepalm 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...