Jump to content

Teddy26

Użytkownik
 • Content Count

  512
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Teddy26

 1. Do dwóch subaraków kupiłem trzecie Foto z drogi powrotnej:
 2. Najpierw @Fala a potem @miki_mi2 oni Ci dużo powiedzą na temat tego auta
 3. 792 ROYAL SILVER METALIC
 4. Tak dopasowałem, że zamyka się niezależnie od ustawienia korka. Ale nie wiem czy ten stan będzie zachowany przy finalnym produkcie. Pasowanie ciasne, czy są elementy gumowe żeby nie dzwoniło w czasie jazdy? Super sprawa
 5. My kupiliśmy fotelik razem z matą w fotelik.info Mata jest świetna, polecam.
 6. Mozna robić na aucie, tylko po co? Wyjęcie silnika to pół godziny, a jakość pracy na wyjętym silniku nieporównywalna. Ale kto co lubi ;)
 7. Kolejny forester 10:15
 8. Wydaje mi się że W3W ale pewny nie jestem. Kup po 2 szt jednych i drugich Kosztują grosze i nie będziesz musiał się zastanawiać Występują jeszcze mniejsze ale to już do poszczególnych kontrolek.
 9. https://bp24.pl/pijany-uciekl-z-miejsca-kolizji-nagraly-go-kamery/?cn-reloaded=1
 10. Na tył wpadła folia 95 % przyciemnienia więc raczej nie ma mowy o oślepianiu malucha Siatki są fajne ale fabryczne w nowszych autach
 11. W sedanie EU jest taka sama jak w US (jeżeli chodzi o mocowanie) . Więc w kombi też powinno pasować.
 12. Dokładnie tak. Szyba wklejana na 100% Rozbierałem OBK II na części wiec sprawdziłem dokładnie
 13. Pył nie wżera sie gdy auto stoi To podczas hamowania rozgrzane drobinki klocków wbijają sie w lakier na feldze a czasami przy bardzo niskiej jakości klocków nawet w felgę.
 14. Co prawda nie przy subaraczku tylko subaraczkiem i nie dzisiaj tylko wczoraj holowalem ciagnik 2km. Relacja z ostatnich 20 metrów
 15. Tak Przymiarkę robiłem od zewnątrz, ale trzeba pamiętać żeby przyłożyć folię do szyby stroną bez folii bezbarwnej, inaczej wytniemy lustrzane odbicie Jak folię za 10 zeta to lepiej pędzlem i czarną farbą pomalować
 16. Jest bardzo ok Mogę zrobić foto, widać bardzo dobrze
 17. Na przednią szybę możesz przykleić co najwyżej zielony pasek z góry Przednią szybę nie może być oklejona żadną folią, tzn jak tam uważasz ale w razie wystąpienia szkody jeżeli ubezpieczyciel dopatrzy się że coś było naklejone to może mieć podstawę do niewypłacenia odszkodowania.
 18. Nie sprecyzowałem Chodziło mi o to ze nie pracuje razem z szybą jak to jest w przypadku folii. Ma to swoje plusy jak i minusy.
 19. Do pewnego momentu to był jeden z głównych znaków rozpoznawczych subaru A co gdy chcesz uchylić szybę z taką zasłonką?
×
×
 • Create New...