Jump to content

cewie

Użytkownik
 • Content Count

  168
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

63 Wspaniały

About cewie

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  mazowiecka wieś
 • Auto
  Forester SBD 2012

Recent Profile Visitors

385 profile views
 1. Tyle lat wieszania psów na SBD, a w moim jeszcze nic się nie popsuło z winy fabryki od nowości. Przejechałem 155 Mm, przeglądy w ASO co 15Mm (zawsze kawka z ekspresu), żadnych dodatków do paliwa i oleju nie stosuję. Kupiłem auto prawie dwuletnie, bo tyle stało w salonie, tak do oglądania. Dostałem na start nowy akumulator, który jeszcze żyje (6 lat). Cieszę się jazdą, a w razie "W" gest handlowy DPF 60% popiołu.
 2. Pozdrowienia dla kierowcy białego Forka SBD (taki jak mój) z S7 k. Grójca. Tak się zapatrzyłem na ładne końcówki wydechu że nie zwróciłem uwagi Nr rej. Było machane
 3. Standardowe 5mb kabla anteny wystarczy, aby w Foresterze poprowadzić go od dachu, poprzez dolną część uszczelki klapy bagażnika, dalej po podłodze do konsoli środkowej. Nie ma przecieków wody do wnętrza.
 4. Wyprodukowałem belki bagażnika. Profil 40x27x2mm długość 113cm i 120cm, razem 20,- zł Cybant M8 rozstaw 70mm 5,- zł/szt. Wąż gumowy ciśnieniowy DN 8mm Zaślepki do profili 4 szt. 1,30,- zł/szt. Cybaty zrobione na zamówienie, z przedłużonym gwintem. Belki będą miały nitonakrętki M8 do mocowania różnych szpei. Ocynk i malowanie proszkowe.
 5. Sprzedaje również same zaczepy. https://allegro.pl/oferta/kosz-bagaznik-na-zwierzyne-na-hak-holowniczy-9182328653
 6. Tak. Również zmianę położenia kosza na pionową.
 7. Zaczep na hak. Będzie do niego montowany kosz na namiot i inne wycieczkowe szpeje. Całość zaprezentuję w temacie "Wyprawowy Forester"
 8. Mam jedynie wątpliwości co do materiału, w którym osadzone są nitonakrętki. Koncepcja fajna, ale zwiększyłbym ilość punktów mocowania (nitonakrętek), tak dla bezpieczeństwa. Wczoraj, po odbyciu kwarantanny otworzyłem paczkę z cybantami, które zamówiłem w: firma-metal.pl. Cybanty 65mm / 100mm z przedłużonym gwintem zrobione na moje zamówienie, będą składową belek na relingi. Zdjęcia zamieszczę w temacie: "Subaru autem wyprawowym jest! Wyprawowy Forester" Ten topik, też powinien tam się znaleźć.
 9. Natchnąłeś mnie, też takie kupię, ale sklep jest zaskoczeniem. http://florian.sklep.pl/uchwyt-mocowania-narzedzi-40-60-mm-p-1560.html
 10. Prośba. O wymiary pozycji gwintu ucha holowniczego, względem tych trzech śrub mocujących tylną belkę do podłużnicy. Przy montażu belki haka, chcę dokręcić osobną blachę z przyspawanym gwintem wspomnianego ucha, do stabilizacji kosza wieszanego na haku.
 11. Serwis na 150 Mm w ASO Radom. Będzie jeszcze wymieniana jakaś część w poduszce powietrza pasażera. Panowie sprawdzali piast kół rozpędzając je do 120km/h. Po raz pierwszy zobaczyłem że moje auto ma na prawdę napęd na 4 koła. Ukłony dla obsługi serwisu za montaż rozpórki. Nie zauważyłem za nią opłaty na fakturze. Kawa z ekspresu też była pyszna. Z prawej strony, trzeba było odgiąć fragment blachy, aby zrobić miejsce dla wiązki przewodów elektrycznych. Przy zamykaniu maski, warga uszczelki czerpni powietrza do IC delikatnie muska belkę rozpórki.
 12. Wreszcie się doczekałem na rozpórkę w rozsądnej cenie.
 13. cewie

  Serwis w Kielcach

  Serwisuję u nich auto 5 lat, czyli od jego pierwszych kilometrów i może dla tego jeszcze nic z winy fabryki się nie popsuło. Na liczniku 144Mm. Bardzo sympatyczni ludzie i kawą częstują z ekspresu.
×
×
 • Create New...