Jump to content

Jacocz

Użytkownik
 • Content Count

  251
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

202 Wspaniały

About Jacocz

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Śląsk
 • Auto
  Forester XT 2015

Recent Profile Visitors

848 profile views
 1. Jeżeli auto ma taki przebieg to nic nie powinno być z nim nie tak . Sprawdź co ile wymieniany olej i jeżeli nie był wymieniany jeszcze w skrzyni to musisz wliczyć w koszt zakupu bo to cię czeka . Z akcji serwisowych jakie były dla tego rocznika ( mam takie samo auto ) to same pierdoły : np. uszczelki pod kolektorem , wiązka pod siedzeniem pasażera . Ale wszystkie te rzeczy i tak zrobi serwis jeżeli to zgłosisz . Autko śmiga aż miło . Sama eksploatacja : klocki , gumy z tyłu w zawieszeniu itd
 2. Jacocz

  E-Boxer

  Tylko cena jak za dwa Forestery albo więcej . Kto chce jeździć dynamicznie musi szukać innej marki . Taka polityka firmy w EU.
 3. Jacocz

  E-Boxer

  Tylko cena jak za dwa Forestery albo więcej . Kto chce jeździć dynamicznie musi szukać innej marki . Taka polityka firmy w EU.
 4. Jacocz

  E-Boxer

  No i ok . Tylko my nie siedzimy na forum MB - chyba jest takowe no bo marka najlepsza
 5. Jacocz

  E-Boxer

  Wątek dotyczy Forestera e- boxera a wy o tych Mercedesach . Są to różne auta czy GLA czy nawet GLB czy GLC od Forestera. Dlatego Forester sprawdza się świetnie np dla mnie jako auto na codzień i pomocnik w domu . Auto jest pudełkowate i dlatego miejsca więcej , bagażnik bardziej użyteczny - dzisiaj do punktu wiozłem 9 pełnych worków trawy i nic nie uwalone ( do dachu miejsce , klapa pod kątem prostym i nic nie dociska ) . A udowadnianie że to lepsze a to gorsze to jakieś samoleczenie . Najlepszym przykładem jest mój kolega który mieszka w górach i ma trudny jak cholera wjazd na posesję . M
 6. Z tego co ja wiem z ASO zawsze jak jest przegląd to jest podpinany komp i wgrywana aktualizacja jeżeli jest dostępna ( w ramach kasy za przegląd) . Drugi przypadek to jak jest coś zgłaszane jako usterka ( kasa w ramach gwarancji ) . Trzeci to jak ni z tego ni z owego chce się wgrać aktualizację - wtedy płatna usługa jako aktualizacja . Takie info mam od kilku lat z ASO. Może coś się teraz zmieniło ale z tego co piszecie to się pokrywa z praktyką.
 7. Mam zwykłą Vartę chyba blue od 4 lat i zapomniałem że w aucie jest akumulator . Żałuje że po misiącu od zakupu nie wywaliłem fabrycznego . Nie ma co przepłacać .
 8. Zdecydowanie XT . 85tyś km model MY15 przed liftem i chodzi ja burza . Większość aku już masz dawno wymienione na nowe . Mój po 2 latach i od tego czasu nie wiem co to aku . Wersja Platinum i z obiciem siedzeń też zero problemów .
 9. ale fajnie że w Subaru
 10. Dziwne to wszystko . Okno dachowe na wyposażeniu z wersji najwyższej ale siedzenia z tyłu bez ogrzewania jak z najuboższej . Chyba dalej dla mnie Platinum jest najlepszym wyborem . Szkoda tylko że dalej nie ma odpowiedniego napędu .
 11. Zamiast zadawać to pytanie to najpierw przeczytaj dokładnie wątek olejowy i np. techniczny Forka ( który śledzę na bieżąco). Tam to pytanie jest zadawane i udzielane odpowiedzi od dobrych kilku lat . Tam też na precyzyjną , jednoznaczną odpowiedz od Dyrekcji oczekują te same kilka lat . Generalnie czym częściej wymienisz tym lepiej . Najlepiej co tankowanie razem z silnikowym . I nie ma problemu że dynamicznie
 12. Jacocz

  E-Boxer

  Czy dobrze pamiętam że do naprawy wybrałeś serwis w Katowicach i oni też montowali akcesoria ?
 13. Jacocz

  E-Boxer

  Ciekawa sprawa z tą klapą bagażnika . W SJ też jest i na pewno nie rozładowuje aku . Kilka razy miałem cały dzień . W serwisie na przeglądzie też mieli otwartą kilka godzin i nic . Powiem koledze żeby sprawdził w nowym SK . Ale z tego co pamiętam jak oblewał zakup piwkiem na posesji to wszystko z 3-4 godz miał otwarte . I jeszcze radyjko grało . Szok że takie ryzyko podjął jeszcze w dobie pandemii ;)
 14. Jacocz

  E-Boxer

  Moim skromnym zdaniem jest coś spartaczone przy montażu akcesoriów . Niestety twój przypadek włącznie z naprawą kwalifikuje się do zainteresowania przez dział techniczny szacownej Dyrekcji . Czas naprawy , sprowadzanie części w Twoim przypadku to koszmar . Auta stoją tyle czasu do naprawy jeżeli mają problemy formalne , prawne a nie czy kosztorys jest zaakceptowany . Mój kolega szybciej sprowadza części i naprawia rozwalone SLR AMG . Rozmawiałem ze znajomym który śmiga pół roku nowym Forkiem . Wszystko ok . Mega zadowolony , nic się nie rozładowuje
 15. I dale napie... Jak nie było nic tak teraz masakra
×
×
 • Create New...