Skocz do zawartości

E-Boxer


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Tiger napisał:

No właśnie. Posadź teraz tego gościa z tyłu Forka to zobaczysz różnicę. Posadź go jeszcze za takim samym z przodu i dopiero zobaczysz różnicę

Tym sposobem, to żadnego auta mie porównasz i każde będzie w innym segmencie ;) 

Poza tym miejsce z tyłu nie dla każdego musi mieć znaczenie priorytetowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Tiger napisał:

No właśnie. Posadź teraz tego gościa z tyłu Forka to zobaczysz różnicę. Posadź go jeszcze za takim samym z przodu i dopiero zobaczysz różnicę.....

Jedyna zauważalna to ilość miejsca nad głową, szczególnie w drugim rzędzie. 

Istotna jeśli wozimy dwumetrowca z tyłu :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GREGG napisał:

Na pewno nie dla kierowcy :P

Wbrew pozorom ma całkiem niebanalne - jak przewozimy małego delikwenta z tyłu w foteliku, co potrafi znaczenie zwiększyć zasięg nóg, które to potem robią nie do końca pożądany masaż pleców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaca68 napisał:

W Skodzie w kapeluszu.

W cylindrze to takim:

 

rolls.jpg

 

 

Ten to nie, do tego potrzebny Ci złoty łańcuch o wadze min, 1kg

 

Jak nosisz cylinder i potrzebujesz wjechać w teren to raczej ten:

Znalezione obrazy dla zapytania car for a top hat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wymyślono coś takiego 

20190318_175841~2.jpg

Tak przy okazji; jestem od paru dni w miejscowości, w której zrobiłem to zdjęcie i jako miłośnik motoryzacji zainteresowałem się, czym tam jeżdżą. Rozejrzałem się za subaru. Znalazłem 3 sztuki:drool: Samych Rolls Royce'ów kilka razy więcej. Zaczęło mnie to dręczyć, w końcu po dobrej flaszce ginu zrozumiałem. Anglicy, po prostu się nie znają..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Jabubmw napisał:

Dlatego wymyślono coś takiego 

Tak przy okazji; jestem od paru dni w miejscowości, w której zrobiłem to zdjęcie i jako miłośnik motoryzacji zainteresowałem się, czym tam jeżdżą. Rozejrzałem się za subaru. Znalazłem 3 sztuki:drool: Samych Rolls Royce'ów kilka razy więcej. Zaczęło mnie to dręczyć, w końcu po dobrej flaszce ginu zrozumiałem. Anglicy, po prostu się nie znają..

Czesi jeżdżą Skodami, Francuzi autami francuskimi a Brytyjczycy Rollsami - taki lokalny patriotyzm. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam po co toyota kupila subaru?  Chyba tylko po to by zlikwidowac konkurencję i zabic ta markę. Z zapalem kliknalem sobie w e boxera  liczylem ze bedzie tam technologia hybrydowa z toyoty i w roku 7 premier toyoty, marce subaru tez cos skapnie k bedzie wreszcze fajna mocna hybrydowa benzyna ktora dzieki elektryku bedzie spełniala normy spalin. Dodam ze jest nowa corolla ktora ma 2. 0 hybryde 8.1 do setki w at i pali 5 litrow tzn 3.9 katalogowo. 

A w subaru widac wysilili swoje szare komorki aby zmiescic sie w legendarnych 156 km.... 

Stylistycznie to juz tez nje te auta co 15 lat temu, ale to wie tu kazdy. 

 

Nie kupie zadnego nowego subaru. brak mocy,  wydaje mi sie ze subaeu robi wszystko by nie produkować normalnych aut ktore maja ponizej 9 sekund do setki. pomijam wrx impreze czy jak to sie zwie. 

 

Dziadostwo jak to mawia moj fryzjer. 

 

Albo w subaru nadaje ton pewien pan z polski ktory w tv pokazuje jak ske jezdzi "dynamicxnke" autostrada :) Zreszta jak sie poczyta posty na forum sip,  to 70%subaru nie przekrecza maksymalnej dozwolonej predkosci nigdy. 

Jakbym byl handlowcem subaru musialbym sie zwolnic z pracy - przeciez to się kłóci z logika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie kupisz. Wydaje mi sie, ze "normalnych" aut ktore przekraczaja magiczna bariere 9s jest sporo. Ale do tej pory, jezeli wierzyc slowom Dyrekcji, to problemem nie byl popyt a podaz. Najwyrazniej nie wszyscy chca jezdzic kolejnym passerati albo inna skoda oraz nie przeszkadza im przyspieszenie rzedu 12-13s. Niektorzy narzekaja na "sekte stalego napedu" na tym forum ale widze ze przyspieszenie tez ma swoja grupke fascynatow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jabubmw napisał:

Dlatego wymyślono coś takiego 

20190318_175841~2.jpg

Tak przy okazji; jestem od paru dni w miejscowości, w której zrobiłem to zdjęcie i jako miłośnik motoryzacji zainteresowałem się, czym tam jeżdżą. Rozejrzałem się za subaru. Znalazłem 3 sztuki:drool: Samych Rolls Royce'ów kilka razy więcej. Zaczęło mnie to dręczyć, w końcu po dobrej flaszce ginu zrozumiałem. Anglicy, po prostu się nie znają..

Te taksówki nie są bardzo małe. są podobnych rozmiarów co np. Peugeot Partner, natomiast są niesamowicie zwrotne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MateuszWwa napisał:

 pomijam wrx impreze czy jak to sie zwie. 

 

Nie ma już czegoś takiego jak WRX, a najmocniejsza, i jedyna zresztą, wersja Imprezy ma całe .... uwaga .... 114 KM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, rydzada napisał:

Nie ma już czegoś takiego jak WRX, a najmocniejsza, i jedyna zresztą, wersja Imprezy ma całe .... uwaga .... 114 KM ;)

tak kończy rajdowa legenda...

no ale widać taki los legend, np. Lancii nie ma już w ogóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tamer9 napisał:

tak kończy rajdowa legenda...

no ale widać taki los legend, np. Lancii nie ma już w ogóle...

Ale to problem naszego podwórka a nie Subaru jako takiego. W USA i JP oferta jest jednak szersza. Może i Forester XT się nie pojawił, za to będzie Legacy XT i być może OBK XT :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Zyzol napisał:

Tak, tak. A jak pojechalem do Paryża to zamiast zatrzęsienia francuskich, to zatrzęsienie BMW :P

Oczywiście sporo jest też Fiatów, Seatów i innych VW czy Skody ale w mało którym kraju europejskim widać takie przywiązanie do krajowych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Michał W. napisał:

Poważnie?

Toyota kupiła Subaru?

:question:

Chyba ma tam jakieś udziały, 16,5 %?

 

Kilkanaście procent w spółce giełdowej to całkiem sporo, jak reszta udziałowców to tylko rozproszeni inwestorzy finansowi. Po coś ten pakiet kupili... Pytanie po co, jak nie chcą się chyba za bardzo dzielić technologią hybrydową i Subaru zaczyna samodzielnie coś dłubać, z silniczkami  o mocach jak z odkurzaczy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, GREGG napisał:

 

Kilkanaście procent w spółce giełdowej to całkiem sporo, jak reszta udziałowców to tylko rozproszeni inwestorzy finansowi. Po coś ten pakiet kupili... Pytanie po co, jak nie chcą się chyba za bardzo dzielić technologią hybrydową i Subaru zaczyna samodzielnie coś dłubać, z silniczkami  o mocach jak z odkurzaczy... 

a może to Subaru nie chce rozwiązań Toyoty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...