Skocz do zawartości

E-Boxer


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Kukson napisał:

Forek z E-boxerem wnioskuje po temacie? :)

A ja ze zdjęć wnioskuję również zgodnie z tematem wątku :biglol: , że Forek dalej raczej nie pojedzie (przednie koło), a Daćka na upartego - tak :biglol:

2 godziny temu, Giechu napisał:

wiele firm zaczynało od produkcji rowerów;)

A Prosiak nadal rowery produkuje :)

 

9a8644c36b7f1204452715169b7383a8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Zyzol napisał:

A gdzie sprzedaje się najwięcej elektryków? ;)

Co racja to racja - USCAN, Chiny. No ale oni kupują bo to "sexy" a nie po to że muszą. W EU to chyba jeszcze Norwegowie lubią takie melexy.

Ja i tak wole XV-a niż Dustera mimo że Duster lepszy;)  A rower Porsche to taka sama aberracja jak elektryczne Porsche. Ja wrócę do tego tematu tutaj jak się przejadę e-boxerem, może będzie fajnie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bochen napisał:

 A rower Porsche to taka sama aberracja....

... ale musisz przyznać,  że pięknie im wyszła ta ... aberracja. Mi tam się podoba. Szkoda, że za leniwy już jestem, żeby jeździć rowerem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, tamer9 napisał:

Cena tak samo absurdalna jak 911 GT3 RS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
6 godzin temu, Sebastian32 napisał:

Jezu jak to wyje i jeszcze 11 sekund do 100. :facepalm:

 

Wyć wyje, ale to wycie brzmi całkiem przyjemnie, boxerowo nawet. Za to te 11 sekund.... no cóż.... ;) Trochę taki Dziadkowóz i tyle. To i tak lepiej niż 13,8 w nowym XV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Kukson napisał:

Subaru ich chyba wyprzedziło pakując tak "mocne" silniki do swoich aut :P

 

Zamiast cudować z jakimiś elektronicznymi kagańcami, dali odpowiednie silniki z gratisową dźwiękową blokadą prędkości. Przyspieszasz do 180, czujesz jak zaczynają pękać bębenki w uszach - znak, że trzeba zwolnić 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też jestem ciekaw. Nie dlatego że byłbym zainteresowany, ale dla porównania. Biorąc pod uwagę, że ogólnie wszystkie auta ostatnio mają niewspłómiernie wysokie ceny w stosunku do tego co oferują to stawiam na jakieś 160 tysięcy. Nowy Forester jak na nowy model stylistykę ma dyskusyjną (generalnie japończyki są coraz brzydsze - Toyoty, Lexusy, Hondy,),jakby sprzed dziesięciu lat,  z forestem ma już niewiele wspólnego, komfortu jak widać powyżej nima, nie wpominając o osiągach. Kolejne nijakie auto na drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sebastian32 napisał:

No właśnie też jestem ciekaw. Nie dlatego że byłbym zainteresowany, ale dla porównania. Biorąc pod uwagę, że ogólnie wszystkie auta ostatnio mają niewspłómiernie wysokie ceny w stosunku do tego co oferują to stawiam na jakieś 160 tysięcy. 

 

Konkurencyjny RAV4 AWD 2.5 Hybrid 222 KM  obłożony  wyższą akcyzą  startuje z cennikiem od 139.900 zł więc bardzo ciekaw jestem kalkulacji e-boxera . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sebastian32 napisał:

Biorąc pod uwagę, że ogólnie wszystkie auta ostatnio mają niewspłómiernie wysokie ceny w stosunku do tego co oferują to stawiam na jakieś 160 tysięcy

 

Dlatego kupiłem forestera IV za 118,5 tys. bo uważam, że za te pieniądze to dobre auto. Nowy forek ma 11s do 100 km. czyli tyle ile mój (pomiar w realu). Wersja IV lepiej mi się podoba (taki retro styl). Nowa wg mnie jest lepsza tylko wewnątrz. Mając 160 tys. kupiłbym outbacka (był w tej cenie w  promocji) z silnikiem 2,5. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Paweł Jastrzębski napisał:

 

Dlatego kupiłem forestera IV za 118,5 tys. bo uważam, że za te pieniądze to dobre auto. Nowy forek ma 11s do 100 km. czyli tyle ile mój (pomiar w realu). Wersja IV lepiej mi się podoba (taki retro styl). Nowa wg mnie jest lepsza tylko wewnątrz. Mając 160 tys. kupiłbym outbacka (był w tej cenie w  promocji) z silnikiem 2,5. Pozdrawiam 

 

Dobre auto w dobrej cenie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Sebastian32 napisał:

Dobre auto w dobrej cenie.

 

Cieszę się, że podzielasz moją opinie. To jest moje piąte auto japońskie i chyba najlepsze. Można wybaczyć mu ten mułowaty silnik, bo posiada inne atuty, które spowodowały, że stoi u mnie w garażu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Paweł Jastrzębski napisał:

Można wybaczyć mu ten mułowaty silnik, bo posiada inne atuty, które spowodowały, że stoi u mnie w garażu ;)

Pełna zgoda. Z takim silnikiem to nadaje się tylko do stania w garażu ;)

  • Super! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RoadRunner napisał:

Pełna zgoda. Z takim silnikiem to nadaje się tylko do stania w garażu ;)

Domyślam, że duża grupa posiadaczy Subaru zainteresowała się marką po jej sukcesach rajdowych w latach dziewięćdziesiątych i ten duch wyścigów jest w nich cały czas przez co ciężko im zrozumieć, że Forester może mieć tylko 150 KM i sprawiać komuś radość. Dodam, że są też osoby, które zainteresowały się japońskimi Plejadami przez swoją potrzebę ciągłego zjeżdżania z szosy gdzie normalne auta nie czuły się na miejscu i odmawiały dalszej jazdy. 

Ja dla przykładu około 2009 roku zjeździłem Bieszczady wieloma bocznymi drogami, na których zdarzyło mi się zgubić zwykłym Oplem Corsą z pełnym bagażnikiem i dwoma rowerami z tyłu i nie było łatwo ale się dało. Mimo to marzyłem o SUVie ze skutecznym napędem AWD i tak padło na Subaru w którym 150 KM w zupełności dla mnie wystarcza. Do jazdy torowej się nie nadaje, jeździłem po torze WRX STI z 2015 i zdaję sobie sprawę z ograniczeń wolnossącego Subaru Forester ale dostrzegam też jego niezaprzeczalne zalety przy innych zastosowaniach i nie tylko do garażowania. ;)

Sorrki, że zupełnie nie na temat ale jakoś nie mogłem się powstrzymać. :)

Edytowane przez Michał W.
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...