Jump to content

Jabubmw

Użytkownik
 • Content Count

  128
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Dobry

About Jabubmw

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To, wracając do prawdziwych samochodów, ku czemu bardziej się skłaniasz? Stary, znajomy, czy czekasz na nowy?
 2. Bierz tego obecnego. Różnice są niewielkie, a cena może być znacząco wyższa. Do tego nie ma pewności, czy w ogóle będzie dostępny. I ten tablet faktycznie jest trochę nieporęczny. Od czasu do czasu nim jeżdżę i naprawdę nie ma się czego czepiać, a moc w Norwegii akurat, nie jest chyba najważniejsza.
 3. The spy photos show an Outback that is riding higher than any other Outback model that Subaru offers today. The extra space between floorboards and the asphalt likely accommodates a more robust suspension designed to tackle tougher terrain. Chyba jednak nie jest tak źle.
 4. Przedni pas trochę przerobili i stąd takie wrażenie. No i pewnie ostro przyspieszył, to mu dziób poszedł do góry. Pewnie 2.4
 5. A, wiesz jak przyjemnie jeździć jedyną imprezą w mieście Chociaż ostatnio pewien typ mnie przelicytował - jeździ jedynym Rolls Roycem w mieście.. nie wiem, czy go lubię
 6. Lub dla kogoś, kto chce właśnie Subaru. Bo, Subaru ma w sobie coś takiego, że są fajne. Przynajmniej dla mnie są fajne. Czasem robię sobie taki eksperyment myślowy i zastanawiam się, co bym kupił, gdyby pieniądze nie grały roli. I moje myśli krążą gdzieś w okolicach salonu Subaru... tylko raczej w Arizonie, niż w Polsce
 7. Ok, tylko STI to jednak inna kategoria. Tam przyspieszenie jest wręcz podstawowym parametrem. Tutaj mamy OBK w dosyć wysokiej cenie i nabywca oczekuje czegoś w zamian. Tu nie chodzi o to, żeby to zwijało asfalt, to ma po prostu jechać bez wrażenia, że silnik za chwilę się rozsypie.
 8. No, właśnie w tym problem. Jak trzeba, to ten samochód pojedzie, tylko za tę cenę oczekuje się czegoś więcej, takiego trochę większego komfortu przy przyśpieszeniu. Płacąc ponad dwieście tysięcy już tak chętnie się nie przymyka oka na różne niedostatki.
 9. Wyposażenie owszem, jest ważne, tylko, że tu mamy ciągle jeden silnik do wyboru. Płacić 230 tys za samochód, który przyśpiesza w 9 +-0.5s do setki, wydaje się być wygórowaną kwotą.
 10. Dokładamy kolejne 30 tys i mamy nienajgorzej wyposażone alfa romeo stelvio. Dokładamy kolejne 30tys i mamy X, kolejne 30 tys.... i kolejne... I tak bez końca..
 11. Ten silnik idealnie pasowałby do Imprezy / XV, wtedy osiągi byłyby już nie tylko "subiektywnie wystarczające", ale po prostu wystarczające. W levorgu też powinno być nieźle. Swoją drogą, szkoda, że fajne samochody coraz częściej omijają Europę.
 12. Nie wiem o co tu chodzi, ale wpisuję 2.nie-ASO, a wychodzi mi 2.nie-ASO. Już któryś raz. EDIT: dobra, poddaję się. Ma być: dwa przecinek cztery turbo.
 13. W Stanach wersja 2.5i zaczyna się od ok 101 tys netto i pewnie niedaleko od tego się kończy. Jeśli ktoś mieszka tam, gdzie podatek jest niewielki i trafi na jakąś wyprzedaż, to ma szansę zakupić ten samochód w tej właśnie cenie. Oczywiście "nikt" tego nie zrobi, bo ludzie kupują 2.nie-ASO. Rzecz jasna bogaty Polak zapłaci pewnie z dwa razy tyle, bo dojdą podatki, dodatki, kary i sam już nie wiem co.
 14. Ceny jeszcze nie znali, ale blisko dwójki może być. Ciii.. nie tu! Nie na tym forum. Tu nie wolno. Tu obowiązuje zasada, że im bardziej mułowaty silnik, tym lepszy.
×
×
 • Create New...