Jump to content

Jabubmw

Użytkownik
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Dobry

About Jabubmw

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jabubmw

  E-Boxer

  Kolega wczoraj zrobił dokładnie to samo na parkingu zakładowym, jak próbował odpalić wankla. Tylko miał trochę inną minę. P.S. niewykluczone, że będzie mazda rx 8 na sprzedaż.
 2. Jabubmw

  E-Boxer

  Z XT, to się na tym forum nie żartuje
 3. Jabubmw

  E-Boxer

  Już to kiedyś napisałem, ale powtórzę: Gdyby gdzieś pod maską znajdował się tajny pstryczek-przełączniczek, po przestawieniu którego dochodzi nam dodatkowe 100 KM, to prawie wszyscy, jeżeli nie absolutnie wszyscy, przełączyliby go. Ale, nie ma. Nie ma nawet takiego modelu, który byłby mocniejszy. Więc ludzie biorą to co jest, robią dłuższe lub krótsze jazdy próbne i jeżeli taka dynamika w ich sytuacji im wystarcza, to kupują ten skądinąd bardzo dobry samochód i się nim cieszą. Widocznie inne cechy przeważyły. Ja sam mam 156 konną imprezę i choć nie jest rakietą, to w 9/10 przypadków jej dynamika jest dla mnie zupełnie wystarczająca, często ze sporym zapasem i naprawdę lubię ten samochód. Ale, są momenty, że tej mocy zwyczajnie brakuje. I gdybym stale jeździł autostradami, to kupiłbym coś innego. Niestety, musimy się pogodzić z tym, że przez jakiś czas subaru będzie oferowało w Polsce auta, które mają średnią dynamikę (bo z tym, że "to nie jedzie" nie mogę się zgodzić) i jeśli ktoś chce lub potrzebuje DUUŻO MOCY, to musi sobie odpuścić tę markę. Może kiedyś będzie lepiej, na razie jest to co jest. A, dorabianie filozofii do rzeczywistości nie ma sensu. Nikt nie przekona zadowolonego właściciela e-boxera, który jeździ po mieście i na działkę, że zmarnował życie i żaden właściciel xt nie da sobie wmówić, że jest szaleńcem i potencjalnym zabójcą, bo się cieszy mocą. Moc cieszy i już. A, jak się nie jest milionerem, to trzeba iść na kompromisy..
 4. Wyprzedają rocznik 2019, więc trochę taniej wychodzi.. Kolega parę dni temu kupił, to przy okazji zapytam ile dokładnie zapłacił.. jeśli powie.
 5. W sytuacji kiedy można jeszcze od ręki kupić w polskim salonie Mustanga 5.0 Bullitt za około 230 tys. Wiem, wiem.. to zupełnie inny typ auta. Ale, co? Można? Można..
 6. Nigdy nie trafi. Pisząc "powinna" miałem na myśli, że dobrze by było, gdyby trafiła. I taką bym chciał.
 7. I ta wersja powinna trafić do Europy. To już byłby samochód bliski ideału. Swoją drogą, nie wiem czy odważyłbym się samemu wybrać w taką trasę.. wiecie, jak daleko trzeba potem iść po traktor?
 8. Jabubmw

  E-Boxer

  Ja mam nadzieję, że kryzys w branży moto sprowadzi unijnych decydentów na ziemię i subarowe problemy pójdą w niepamięć.
 9. Jabubmw

  E-Boxer

  No, jest, ale ten nowy, z bateryjką, powinien już sobie z tą górką poradzić.
 10. Jabubmw

  E-Boxer

  Nie wiem, czy dopłata do CO2 nie podwoiłaby ceny samochodu.
 11. Jabubmw

  E-Boxer

  Oczywiście, że tak, ale pomimo tego najsłabsze wersje też się sprzedają. I nikt nie oczekuje, że właściciel powinien się z tego wytłumaczyć. Subaru (dzięki unijnym biurokratom) ma ofercie to, co ma i albo pogodzimy się z rzeczywistością, albo idziemy gdzie indziej. Możemy się też uprzeć i sprowadzić sobie z Ameryki coś z mocniejszym silnikiem. Albo z Rosji. Ja po prostu nie mogę zrozumieć, jak można przez kilkadziesiąt stron wałkować tak oczywisty temat. Jest to co jest i albo pasuje, albo nie. Chciałoby się więcej, ale nie ma.
 12. Jabubmw

  E-Boxer

  Ale, jako dayli, do jeżdżenia do roboty i na zakupy, czy dla fanu? ( to było do Polak900)
 13. Jabubmw

  E-Boxer

  Coście się tak uparli na tego e-boxera? BMW oferuje x3, który ma 9.7 s do setki, audi q3 ma 9.1, a mercedes poszedł w ogóle po bandzie i zaproponował w modelu glb silnik 116 konny, który osiąga setkę w 11.5 s. I jest ok. Klient się przejechał, stwierdził, że jemu to wystarczy i nie będzie sprzedawał nerki, żeby dołożyć do mocniejszego i nikt nie rozdziera o to szat. Nikt też nie czuje się w obowiązku tłumaczyć się komukolwiek z tego. Jakby potrzebował autostradowego pożeracza kilometrów, to by kupił co innego. Większość tych e- boxerów wjedzie na autostradę sporadycznie, a w naszych warunkach i tak rzadko da się jechać dłuższe odcinki 140 km/h, zresztą, jeśli ta jazda ma być komfortowa, to trzeba mieć już pod maską naprawdę dużo koni. I fxt też nie zawsze da radę. Na krajówki te 150 koni plus coś tam z bateryjki spokojnie wystarczy. Właściciel jest zadowolony, zawalidrogą w żadnym wypadku nie jest i nie ma co bić piany. A, już robienie gównoburzy i wmawianie ludziom, że kupili szajs jest co najmniej niestosowne. Jak ktoś potrzebuje czegoś bardzo mocnego, to idzie do innego salonu i tam sobie coś znajdzie. Zresztą, niejeden z właścicieli e-boxera ma w garażu coś szybszego i jeździ sobie tym, co mu pasuje... czyli najczęściej e-forkiem, z tego co tu czytam.
 14. Jabubmw

  E-Boxer

  No, cóż.. znam kilku bogatych ludzi i dla mnie to buraki, cwaniaczki i gównozjady.... ale, to oni są bogaci, a nie ja. Znam też biedniejszych od siebie. Podobno mówią o mnie, że jestem burakiem, cwaniaczkiem i gównozjadem Tymczasem życzę wszystkim, aby w nadchodzącym Nowym Roku mogli sobie wejść do dowolnego salonu i wyjechać z niego dowolnym samochodem..
 15. Jabubmw

  E-Boxer

  Szacun to jest dla kolegi, który mógł sobie kupić M3. Bo, żeby móc sobie takie coś kupić, to trzeba już mieć niezłe dochody, a żeby mieć niezłe dochody, to trzeba być niegłupim człowiekiem. Zakładam, że nie wchodzi tu w grę sytuacja: zarżnę się, a poszczuję sąsiadów. Poza tym, chciałbym tu zaprotestować przeciw krzywdzącym stereotypom. Nie każdy, kto ma BMW musi być od razu nieokrzesanym burakiem. Sam jeździłem 11 lat betką i tylko parę(naście ?) razy zachowałem się jak cham.. i to z winy innych, oczywiście A, raz, to pamiętam, przepuściłem nawet staruszkę na przejściu... i kierunkowskazy też bywało, że używałem
×
×
 • Create New...