Jump to content

rydzada

Użytkownik
 • Content Count

  1348
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

rydzada last won the day on July 28 2018

rydzada had the most liked content!

Community Reputation

190 Wspaniały

About rydzada

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kaszuby - Przywidz
 • Auto
  Fiesta Active 1,0 140KM,
  Żonowóz Kaszkaj 2,0dCi
  Były: OBK H6, GT, SG 2,5XT

  Plany na kiedyś: WRX

Recent Profile Visitors

1236 profile views
 1. Pozdrawiam Kierownika ciemnego Outbacka ze świnką na lusterku. Dziś, Bąkowo w kierunku Obwodnicy około godz. 16-tej.
 2. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wymienić zbiornik już teraz. Kwestia kasy i paru godzin czasu na warsztat. Ja tak zrobiłem, zwiększając zbiornik parę dni przed wyjazdem na wakacje, w 2017 chyba. Opłaciło się, bo zasięg wzrósł z marmych 250 do ok. 380km Co do wielozaworu - może być stary, ale jak zwiększasz wysokość zbiornika z np. 215 do 240mm, trzeba wymienić rurkę ssącą. Lepiej od razu kupić nowy zawór. Po co rzeźbić.
 3. Pozdrawiam Kierownika czarnego Forka SG nr.rej GDA..... ze świnką na lusterku. Niedziela około południa, parking Biedronki w Przywidzu.
 4. Wystarczy. Butla jest pancerna. Zresztą można pod wannę dać jeszcze arkusz najcieńszej płyty OSB lub sklejki 8mm
 5. Nie unieść tylko po prostu wywalić i zamiast tego położyć wannę ochronną za ok. 100-150 zł.
 6. Zobacz moje posty w tym temacie. Przedstawiłem chyba najbardziej optymalne dostępne obecnie rozwiązanie pod względem max.objętości. Wrzuciłem też chyba fotki.
 7. Dziś około godz. 12 tej na drodze nr 221 ustrzeliłem aż dwa Forki SG ze świnką na lusterku: 1.ciemna góra, jasne listwy, w lesie za Kolbudami w stronę Kościerzyny. 2.Rej.chyba GDA..., kolor piaskowy/beżowy, w Kowalach calkiem blisko Obwodnicy 3-miasta. Pozdrawiam.
 8. Było duuuużo o tym na forum. Musiałbyś trochę pogrzebać w tematach. Masz szczęście, że dostałeś blok. Pozostałe koszty wyglądają na dość wysokie. Tak gdzieś o połowę przeholowane. Nie wiem też jak z robocizną. Wydaje mi się, że w niezależnym można by to zrobić dużo dużo taniej.
 9. Pozdrawiam Kierownika niebieskiej Impezki oklejonej plejadami, miniętej dziś o godz 14 z kawałkiem, w okolicy Brzozy Bydgoskiej.
 10. Pozdrawiam Kierownika czarnej Imprezy kombi z czerwonymi czy tam różowymi felgami i świnkami na lusterkach. Dziś około godz. 15, początek obwodnicy Świecia.
 11. Pozdrawiam Kierownika niebieskiego WRX z boxem na dachu GD14..... Parking pod Multikinem w Gdańsku dziś pod wieczór.
 12. rydzada

  ile wam pali ?

  Cześć ! Kup Młodzieży Fusiona. Najlepsze auto na początek, i dla chłopaka i dla dziewczyny, zależy od koloru. Najlepiej 1,6 w Pb lub 1,6 w ON, choć 1,4 Pb/ON też dają radę. Miałem trzy sztuki, teraz dla córki mojego kolegi na 18-kę kupiłem kolejnego. Tylko nie piszcie Ford g. wort Zrobiłem moimi około 150 tkm. Koszty serwisu i paliwa pomijalne.
 13. Dobry patent. A ja głupi nigdy na to nie wpadłem !!!
 14. rydzada

  E-Boxer

  Przy systemie Auto Start&Stop jakoś nie widzę innego wyjścia jak wymuszone chłodzenie turbiny po wyłączeniu silnika. Przy okazji, kto oprócz paru procent technicznie oświeconych po forsownej jeździe czeka, aż się choć trochę motor schłodzi?? A interwały co 30kkm? Gadałem z chłopakami w ASO Forda. Może jeden na dziesięciu (w tym ja) wymienia oliwę częściej niż zaleca książka, czyli 30kkm. A silnik o śmiesznej pojemności 1,0 140KM (+chip) ma co robić.
 15. rydzada

  E-Boxer

  A próbowałeś??
×
×
 • Create New...