Skocz do zawartości

rydzada

Użytkownik
 • Zawartość

  989
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O rydzada

 • Tytuł
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Kaszuby - Przywidz
 • Auto
  Forek 2,5XT '06 A/T
  Fusion 1,4i '06
  Żonki Kaszkaj 2,0dCi

Ostatnie wizyty

811 wyświetleń profilu
 1. rydzada

  Chiptuning 2.0 XT

  Sam tłumik da może kilka kuni, remap kolejne 20,30,40... zależy jak mocno podkręci się mapę, ciśnienie doładowania. Dopiero wymiana całego praktycznie wydechu otwiera drogę do dużych przyrostów.
 2. rydzada

  Pomysł po butelce wina :)

  I sprawdzić poziom oleju i plynu chłodzącego zanim dasz ognia. Trakcję fakt - wyłączyć, bo inaczej auto zmuli zaraz jak zamieli kołami i będzie po zabawie.
 3. rydzada

  pilna pomoc potrzebna forester II

  Niech dokładnie sprawdzi te numery. Mój ej255 też miał o ile pamiętam ej 25 i jeszcze jakieś w innym miejscu numery, być może właśnie Ej255. Sprzedający może mieć rację, ale nie wyrokuję. Niech się fachowcy wypowiedzą, a Ty się dzień-dwa wstrzymaj najwyżej z kupnem
 4. rydzada

  Nieprawidłowe działanie klimatyzacji

  Czujnik temp.wewn, może czujnik nasłonecznienia, jeśli taki jest w Forku.
 5. rydzada

  Forester III - co jest kluczowe przy zakupie

  Ja miałem nieszczelność na kompresorze. Na szczęście wymiana uszczelki pomogła. Ale już po urlopie. Zacierają się też np łożyska i potrafi się przez to nawet pasek usmażyć na zablokowanym kole i wtedy zonk bo ładowania też nie masz.
 6. rydzada

  Termostat

  Payrygo to taka ulepszona wersja Petrygo
 7. rydzada

  Forester III - co jest kluczowe przy zakupie

  Z powodu klimy nie wróciłeś ?? Mi się klima tylko raz zepsuła przez 25 lat jeżdżenia, z zaskoczenia. W jakim aucie? A jakże, w Subaru Outbacku W drodze na wakacje do Chorwacji, przy temperaturach rzędu 35-40 w cieniu
 8. rydzada

  Pozdrawiamy sie :)

  Edwin musiał by się dać sklonować Inaczej się nie da
 9. rydzada

  Pozdrawiamy sie :)

  Pozdrawiam Kierowników wszystkich Subarynek oczekujących na placu u Carfita na leczenie przez dra Edwina. Bardzo ładny Forek turbo koło mojego stał. Fotka jest, ale nieco obcięta. Kurna, teraz dopiero widzę, jaką ramkę mam na rejestracji. Aż mnie ciarki przeszły
 10. rydzada

  Termostat

  Zadzwoń np do firmy zaczynajacej się na "C" lub na "4". Dobiorą Ci odpowiedni. Co do płynu, to może i są na rynku jakieś rarytasy, ale ja wierzę w sprawdzone i dobre Peyrygo lub Prestone.
 11. rydzada

  Hot Hatch Hysteria

  ... znaczy się, z nowej ST-line jesteś zadowolony? To w końcu jakaś tam namiastka HH-acza. Ciekaw jestem, jakie ma "odejście", bo wg danych technicznych i testu to "aż" 9,0s. Wiem, że to nie najważniejsze w aucie, ale dużo mówi o sprawności całego napędu. I jak zawias? Jest on twardszy od wersji w pełni cywilnej: nie-ST-line np. 100 KM? Nadaje się to na polskie drogi na alu 16" ? O alu 17" wolę nawet nie myśleć? Brrr. Sorki za zaśmiecanie tematu pytaniami o namiastkę Hothatcha, ale może warto, dla potomnych.
 12. rydzada

  Hot Hatch Hysteria

  Na pewno skończy się na 90+ w salonie i to po rabatach. Ale wcale się nie zdziwię, skoro fajnie skrojona STline 140 KM w konfiguratorze to około 80 tzł
 13. rydzada

  Hot Hatch Hysteria

  Póki co nie ma jeszcze polskiego cennika chyba, że o czymś nie wiem
 14. Fajne. Każdy sposób na poprawienie fabryki jest pożyteczny, o ile skuteczny. Drobna uwaga - nie można przeliczać poprawy skuteczności chłodzenia w procentach licząc, że np. 10 % mniej z 300 C to mniej o 30 C. To tak nie działa. Uperdliwy może jestem, ale 10 % mniej z 300 C to 57 stopni mniej, jeśli w ogóle ma sens szacowanie tego w procentach.
 15. rydzada

  Opiłki metalu w filtrze oleju

  Wiadomo, takiej mogiły z powrotem wlewać nie można tylko warto przy okazji usunąć przyczynę
×