Jump to content

rydzada

Użytkownik
 • Content Count

  1274
 • Joined

 • Last visited

About rydzada

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kaszuby - Przywidz
 • Auto
  Fusion 1,4i '06, żonowóz Kaszkaj 2,0dCi
  Były: OBK H6, GT, SG 2,5XT
  Czekam na: Fiesta Active 1,0 140KM
  Plany na kiedyś: WRX

Recent Profile Visitors

1003 profile views
 1. rydzada

  Filmy

  Niezły wyryp Zawsze marzyłem, żeby tak pojeździć autem, ale na crossówce się skończyło
 2. Plus robotą, olej, uszczelki, itp = 1000 do max.1500 o ile pozostałe rupiecie są OK
 3. Zdarza się, że jak płyn się ugotuje z powodu wydmuchania UPG, z powodu wzrostu ciśnienia w układzie rozszczelnia się np. chłodnica, wąż, zbiorniczek, czy nawet pompa.
 4. rydzada

  Filmy

  Ciekawe. A wajchy wyglądają jak w jakimś tramwaju Może to jakaś regulacja szpery albo cuś. Albo przyhamowanie jednej strony - prawej lub lewej
 5. rydzada

  Filmy

  Zaraz mi się z Robertem K. skojarzyło, który to trafił dokładnie w przerwę między barierami
 6. rydzada

  LPG w Subaru

  Z tego co piszą Koledzy, tak właśnie jest, ale z samej ciekawości możesz podzwonić po różnych warsztatach i popytać. Ciekawe, co powiedzą.
 7. Wszystko jest do zrobienia. Jak fele idą do dalszego lakierowania, to takie rzeczy można nawet na zimno kołkować --> szlifować --> polerować i niemal nie widać śladu. Kwestia kasy i pytanie czy warto?
 8. rydzada

  Filmy

  Całego filmu nie dałem rady ogarnąć, ale zauważyłem jedno: Subaraki na tle innych aut świetnie sobie radziły, nawet stare dobre Gacki. Jak po sznurku. EVO zresztą nie były gorsze
 9. To bardzo świeży temat ten Focus Active, dlatego o nim nie wiedziałeś. Ciekawe auto. Jakby jeszcze w opcji był jakiś haldex.... i trochę większy prześwit, jeszcze +2cm. W każdym razie masz rację, wygląda nieźle, wyposażony nieźle, silnik kapitalny, cena przystępna na tle innych aut. Może stanie się małym hitem na rynku. Kolejna ciekawa alternatywa, ale najważniejsze - mocny benzynowy silnik.
 10. rydzada

  LPG w Subaru

  W Gdańsku godny polecenia, ale bardzo drogi i do tego marudny jest Barabasz. W Bytowie jest ogarnięty warsztat, ale to spory kawałek od Gdańska
 11. rydzada

  Filmy

  Od czasu gdy zabierają, nie przekraczam i ani trochę nie jest mi szkoda tych, którym prawka zabierają Przepis popieram. Trochę mniej jest debili, którzy na przykład w pełnym szczycie w centrum Gdańska pędzą Grunwaldzką po 120 i więcej.
 12. rydzada

  E-Boxer

  Cena tak samo absurdalna jak 911 GT3 RS
 13. Pozdrawiam Kierownika czarnego Forka SG z kufrem na dachu i świnką na klapie. Dziś, Kolbudy, godzina 14.
 14. A pamiętacie, gdzie się ogrzewanie włączało ?
 15. No tak, ale prędkościomierz pokazuje tyle samo, a rzeczywiście jedziesz szybciej niż na mniejszych kołach. A jak jedziesz szybciej, zużywasz odpowiednio więcej. Fizyki nie oszukasz. Chyba, że jedziesz wg GPS, z podobnymi prędkościami, co poprzednio. W to szczerze wątpię.
×
×
 • Create New...