Jump to content

rydzada

Użytkownik
 • Content Count

  1353
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

rydzada last won the day on July 28 2018

rydzada had the most liked content!

Community Reputation

190 Wspaniały

About rydzada

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kaszuby - Przywidz
 • Auto
  Fiesta Active 1,0 140KM,
  Żonowóz Kaszkaj 2,0dCi
  Były: OBK H6, GT, SG 2,5XT

  Plany na kiedyś: WRX

Recent Profile Visitors

1304 profile views
 1. Pozdrawiam Kierownika Forka SF ze świnką na lusterku. Piątek około godziny 11, parking przy Media Markt w Złotej Karczmie (Gdańsk).
 2. Pozdrawiam Kierownika oświniaczonego srebrnego/szarego Forka SG XT nr rej. GDA.... Przywidz, piątek godzina 12. Fajny wydech
 3. Pozdrawiam Kierownika srebrnego bloba (lub buga - nie pamiętam) ze świnką na lusterku. Sobota godz. 11:50, droga powiatowa pomiędzy Egiertowem, a Przywidzem.
 4. NIE POZDRAWIAM skończonego debila, który przed chwilą, około godz. 13.45 przeleciał niebieską WRX / WRX STI przez Przywidz w kierunku Kartuz z prędkością 120-140 km/h. Do odstrzału. Teren zabudowamy. Tutaj ludzie, w tym dzieci, chodzą wzdłuż ulicy.
 5. Pozdrawiam Kierownika czarnego Forka chyba SF oklejonego nie tylko świnkami na lusterkach. Dziś, rondo w Kolbudach o 15:20.
 6. Pozdrawiam Kierownika ciemnego Outbacka ze świnką na lusterku. Dziś, Bąkowo w kierunku Obwodnicy około godz. 16-tej.
 7. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wymienić zbiornik już teraz. Kwestia kasy i paru godzin czasu na warsztat. Ja tak zrobiłem, zwiększając zbiornik parę dni przed wyjazdem na wakacje, w 2017 chyba. Opłaciło się, bo zasięg wzrósł z marmych 250 do ok. 380km Co do wielozaworu - może być stary, ale jak zwiększasz wysokość zbiornika z np. 215 do 240mm, trzeba wymienić rurkę ssącą. Lepiej od razu kupić nowy zawór. Po co rzeźbić.
 8. Pozdrawiam Kierownika czarnego Forka SG nr.rej GDA..... ze świnką na lusterku. Niedziela około południa, parking Biedronki w Przywidzu.
 9. Wystarczy. Butla jest pancerna. Zresztą można pod wannę dać jeszcze arkusz najcieńszej płyty OSB lub sklejki 8mm
 10. Nie unieść tylko po prostu wywalić i zamiast tego położyć wannę ochronną za ok. 100-150 zł.
 11. Zobacz moje posty w tym temacie. Przedstawiłem chyba najbardziej optymalne dostępne obecnie rozwiązanie pod względem max.objętości. Wrzuciłem też chyba fotki.
 12. Dziś około godz. 12 tej na drodze nr 221 ustrzeliłem aż dwa Forki SG ze świnką na lusterku: 1.ciemna góra, jasne listwy, w lesie za Kolbudami w stronę Kościerzyny. 2.Rej.chyba GDA..., kolor piaskowy/beżowy, w Kowalach calkiem blisko Obwodnicy 3-miasta. Pozdrawiam.
 13. Było duuuużo o tym na forum. Musiałbyś trochę pogrzebać w tematach. Masz szczęście, że dostałeś blok. Pozostałe koszty wyglądają na dość wysokie. Tak gdzieś o połowę przeholowane. Nie wiem też jak z robocizną. Wydaje mi się, że w niezależnym można by to zrobić dużo dużo taniej.
 14. Pozdrawiam Kierownika niebieskiej Impezki oklejonej plejadami, miniętej dziś o godz 14 z kawałkiem, w okolicy Brzozy Bydgoskiej.
 15. Pozdrawiam Kierownika czarnej Imprezy kombi z czerwonymi czy tam różowymi felgami i świnkami na lusterkach. Dziś około godz. 15, początek obwodnicy Świecia.
×
×
 • Create New...