Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Kukson napisał(a):

Szkoda że u nas nie ma w ofercie takiej Corolli.

Honda wybrała się na Nürburgring:

 

No ta Corolla bardziej apeluje niz Yaris który jest zabawka jako 2 czy 3 auto. 

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2023 o 09:24, Kukson napisał(a):

Szkoda że u nas nie ma w ofercie takiej Corolli.

Honda wybrała się na Nürburgring:

 

 

a propos Hondy: https://autogaleria.pl/honda-civic-type-r-nurburgring-rekord

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eddie_gt4 napisał(a):

Tak, wszystko wskazuje, że Honda nieco oszukała :)

 

 

Edytowane przez Herostrates
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawne hot-hatche urosly już do takich rozmiarów, że nie wiem czy ta nazwa nie powinna przejść na trochę mniejsze modele. Ja np. jestem bardzo pozytywnie zaskoczony 500-ką. Ta jest w wersji Sport, czyli taki trochę wykastrowany Abarth, ale zaraz pokombinujemy trochę z mocą i powinno być całkiem znośnie. W zakrętach nawet w serii jeździ jak gokart i na rondach nie trzeba prosić żeby zadarła tylne kółko w powietrze :)

20230424_193445.jpg

  • Super! 1
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, turdziGT napisał(a):

Samochody urósł masakrycznie. W tej chwili Fiesta ST mojej zony jest większa w środku niz GTek które miałem 15 lat temu.  

 

W nawiązaniu do powyższych. Masz rację. Jak się postawi obok siebie to widać jak to wszystko urosło.

 

20221226_205501.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2023 o 19:47, skwaro napisał(a):

Dawne hot-hatche urosly już do takich rozmiarów, że nie wiem czy ta nazwa nie powinna przejść na trochę mniejsze modele. Ja np. jestem bardzo pozytywnie zaskoczony 500-ką. Ta jest w wersji Sport, czyli taki trochę wykastrowany Abarth, ale zaraz pokombinujemy trochę z mocą i powinno być całkiem znośnie. W zakrętach nawet w serii jeździ jak gokart i na rondach nie trzeba prosić żeby zadarła tylne kółko w powietrze :)

20230424_193445.jpg

500 jezdzi? czy też bez skrzyni?:OO:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, OWOC napisał(a):

Szanowni,

 

Jeśli ktoś może sobie pozwolić na zakup 1 z 40 BRZ w manualnej skrzynce i kolorze 02C to proszę o kontakt.

Mój przyjaciel który zamówił tego gokarta w grudniu dla siebie rozważa oddanie zamówienia - obroty mu znacząco spadły w biznesie: ( 

Auto do odbioru w Krakowie końcem maja br. 

image.thumb.jpeg.6df3f4fc211e320e6f14df6d064f5229.jpeg

Jaka cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, OWOC napisał(a):

 

Mój przyjaciel który zamówił tego gokarta w grudniu dla siebie rozważa oddanie zamówienia - obroty mu znacząco spadły w biznesie: ( 

 

 

Jak dzwoniłem w kilka miejsc w sprawie GR Yarisa to też prawie wszędzie słyszałem, że sprzedają, bo im obroty w firmach pospadały. Oczywiście ich ból serca (bo to wymarzony samochód był, już takich nie będzie) ukoi około 200k za samochód, za który zapłacili około 170k :biglol:

  • Super! 1
  • Haha 1
  • Zdrówko! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, muka napisał(a):

Jak dzwoniłem w kilka miejsc w sprawie GR Yarisa to też prawie wszędzie słyszałem, że sprzedają, bo im obroty w firmach pospadały. Oczywiście ich ból serca (bo to wymarzony samochód był, już takich nie będzie) ukoi około 200k za samochód, za który zapłacili około 170k :biglol:

Żyćko :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dobre auto. Ponad 1400 km w tydzień. Różne drogi w tym te boczne które potrafią być naprawdę ciekawe w

DE ale także bardzo dziurawe. 
Bardzo fajnie się prowadzi. Dobrze oddaje moc, skrzynia działa mega błyskawicznie bez jakichkolwiek szarpnięć. Tryby jazdy, acc i head up display robią! No i wydech. W serii na trybie sport brzmi tak jak trzeba. Nic bym nie zmieniał. Najsłabszym ogniwem okazały się niestety zimowe opony Continental TS860 - bardzo głośne No i przy temperaturze powyżej 15 plus płyną. 
Jeździłbym na co dzień. 

IMG_9764.jpeg

IMG_9762.jpeg

IMG_9765.jpeg

IMG_9763.jpeg

IMG_9766.jpeg

IMG_9767.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Ayu napisał(a):

To jest dobre auto. Ponad 1400 km w tydzień. Różne drogi w tym te boczne które potrafią być naprawdę ciekawe w

DE ale także bardzo dziurawe. 
Bardzo fajnie się prowadzi. Dobrze oddaje moc, skrzynia działa mega błyskawicznie bez jakichkolwiek szarpnięć. Tryby jazdy, acc i head up display robią! No i wydech. W serii na trybie sport brzmi tak jak trzeba. Nic bym nie zmieniał. Najsłabszym ogniwem okazały się niestety zimowe opony Continental TS860 - bardzo głośne No i przy temperaturze powyżej 15 plus płyną. 
Jeździłbym na co dzień. 

IMG_9764.jpeg

IMG_9762.jpeg

IMG_9765.jpeg

IMG_9763.jpeg

IMG_9766.jpeg

IMG_9767.jpeg

 

Czy to czasami nie jest FWD? :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasowała mi ta beemka. Sprzedałem po roku. Coś chemii nie było. Skrzynia za wolna.  Lewarek przełączałem kolanem z m na D w zakretach

Napęd wariował. Na suchym, jak statek lub dylizans . 

Fotele niby kubełki, a nie trzymały. 

 

 

Za to ładna. Niebieską miałem. 

 

IMG_20220524_163408.jpg

  • Super! 1
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...