Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie Kielc i superaut. Ostatnio Miko za kierownicą Porsche 911 Gt3 Rs poprawił mój czas ( rekordowy w sti) na ciasnym Modlinie . I to prawie o sekundę .

To naprawdę ciasny, krótki , kręty tor. Właściwie to żaden tor . Obiekt . Auto szerokie , strasznie mocne , oczekujące na prędkość i docisk . Wydawało mi się to nie możliwe ... A jednak . 

Edytowane przez marcinwrxsti
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, marcinwrxsti napisał(a):

Odnośnie Kielc i superaut. Ostatnio Miko za kierownicą Porsche 911 Gt3 Rs poprawił mój czas ( rekordowy w sti) na ciasnym Modlinie . I to prawie o sekundę .

To naprawdę ciasny, krótki , kręty tor. Właściwie to żaden tor . Obiekt . Auto szerokie , strasznie mocne , oczekujące na prędkość i docisk . Wydawało mi się to nie możliwe ... A jednak . 

 

 

To może tylko jeszcze jak jeździ GT3 na Modlinie. 510 koni, 1400kg wagi. :mrgreen:

 

I są tacy co chcą sobie przyjechać, popitolić i się przetoczyć...

 

 

 

I tacy co wiedzą co i jak ;)

 

 

https://fb.watch/qLTClz5hiD/

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy tu kogoś z Mercedesa?

Nowy, poliftowy A35 AMG. O przedliftowym krążą jakieś straszne opowieści (awarie głowic, napędów, rozklekotany kokpit). Pytanie, czy teraz to poprawili? Skrzynię zdaje się wrzucili nową 8 biegową, poprzednio była 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy tu kogoś z Mercedesa?
Nowy, poliftowy A35 AMG. O przedliftowym krążą jakieś straszne opowieści (awarie głowic, napędów, rozklekotany kokpit). Pytanie, czy teraz to poprawili? Skrzynię zdaje się wrzucili nową 8 biegową, poprzednio była 7.

Lepiej brać a45s
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maryjan napisał(a):

Mamy tu kogoś z Mercedesa?

Nowy, poliftowy A35 AMG. O przedliftowym krążą jakieś straszne opowieści (awarie głowic, napędów, rozklekotany kokpit). Pytanie, czy teraz to poprawili? Skrzynię zdaje się wrzucili nową 8 biegową, poprzednio była 7.

mam A35 (2019) póki co sprawuje się przyzwoicie. Raz padł termostat i tyle z poważniejszych awarii uniemożliwiających podróż. jedyna przypadłość jaką obserwuję to dziwne szarpanie skrzyni przy redukcji o 2 biegi (parzyste) jak zrzuca o 1 czy 3 to nie ma tego. Co do kokpitu to w ogóle nie mam zastrzeżeń, nic nie trzeszczy, spasowanie naprawdę na dobrym poziomie. Jako daily uważam że spoko.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...