Jump to content

Hot Hatch Hysteria

Recommended Posts

• Replies 10.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mój ci on!   Może i nie zupełnie hot-hatch, ale to jest autko, które bardzo mi przypadło do gustu i na które od dawna ostrzyłem zęby    Udało się wyrwać jedną z ostatnich nie-hybryd

Focus RS mk3   Popełniłem tutaj małą recenzję po najechaniu 10 000 km więc idąc za ciosem chciałbym podzielić się moimi wrażeniami po 30 000 km.   Zacznijmy od sprawy najbardziej w

Jako przywołany do tablicy nieco się wypowiem     7 lat jeździłem Imprezą GT, teraz od 1,5 roku jeżdżę Focusem RS MK3. Gdy rozglądaliśmy się za czymś fajnym, z napędem na cztery koła, RS ma

Posted Images

BartZ, dziekuje, ale myslisz, ze ja pytalem o chetnych, bo bylem zbyt leniwy nacisnac przycisk "nowy temat"? :P Mój drogi, przy tak obszernym wątku to nalezy wpierw przeprowadzic dogłebny research rynku, czyli dokładnie przeanalizować, jakie samochody w nadchodzącym roku mogą być brane pod uwage w kategorii hot-hatch, a następnie stworzyć krótkie, acz precyzyjne przedstawienie wyników tego researchu, ubarć je ładnie w słowa i ... dopiero wtedy można tworzyć temat :twisted:

Ech dzieci, dzieczi, w życiu nie wszystko jest takie proste :mrgreen: To co, edytujesz post? :P

PS wiem, jestem złośliwy :mrgreen: ale nie bierz tego do siebie ;)

No to zaczynamy, i to grubo...

Audi RS3

5-cylindorwy silnik, 2.5 l pojemności, 340 KM, skrzynia S-Tronic. 0-100 w 4,6 sek.

http://motoryzacja.interia.pl/samochody/premiery/news/oto-audi-rs3-sportback,1561080,326

s_4cea493b2de45.jpg

s_4cea494ee4f80.jpg

s_4cea490702e07.jpg

s_4cea49035f460.jpg

Szkoda tylko że zrezygnowano z tego wydechu:

rs3-2.jpg

Teraz wygląda bardziej jak S3

Moim zdaniem to będzie rewelacja, sprzedawać się będzie jak ciepłe bułeczki. 8)

BartZ, dziekuje, ale myslisz, ze ja pytalem o chetnych, bo bylem zbyt leniwy nacisnac przycisk "nowy temat"? :P Mój drogi, przy tak obszernym wątku to nalezy wpierw przeprowadzic dogłebny research rynku, czyli dokładnie przeanalizować, jakie samochody w nadchodzącym roku mogą być brane pod uwage w kategorii hot-hatch, a następnie stworzyć krótkie, acz precyzyjne przedstawienie wyników tego researchu, ubarć je ładnie w słowa i ... dopiero wtedy można tworzyć temat :twisted:

Ech dzieci, dzieczi, w życiu nie wszystko jest takie proste :mrgreen: To co, edytujesz post? :P

PS wiem, jestem złośliwy :mrgreen: ale nie bierz tego do siebie ;)

Nie biorę tego siebie absolutnie, a jak wiadomo złośliwość jest cechą ludzi inteligentnych... :twisted:

Uwierz mi, że dokładnie o tym samym pomyślałem, ale wczoraj już nie miałem siły :P . Postaram się nadrobić zaległości... miszczu :mrgreen: :wink:

-- 23 lis 2010, o 08:50 --

Ok, (za)prezentuję 20 modeli (+ RS3 wyżej), które będą obecne w przyszłym roku. Oczywiście nie jest to wszystko i na razie bez danych technicznych (tym zajmę się później :lol: ). Wyjątek stanowi prezentowane tutaj audi RS1, które ma wejść dopiero w 2012. :mrgreen:

-- 23 lis 2010, o 08:53 --

EDIT

Nie wiedziałem, że można tylko 5 zdjęć wrzucić :(

• Upvote 1

Ok, dzięki Wąż :mrgreen: , wrzucam następne pinć :twisted: (w tym nową fokę)

-- 23 lis 2010, o 09:38 --

Mały update - zdaje się, że type-r nie będzie... :?

BartZ, no, już znacznie lepiej 8) Zastanawia mnie tylko co robi OCTAVIA wśród hot-hatchy? :shock:

yyy, bo ma płytę z golfa? :mrgreen:

:wink:

no i THX :D

szczyt rumuńskiej myśli technicznej dwudziestegopierwszego wieku :mrgreen:

BartZ, welcome 8) Jedną z cech, które najbardziej w ludziach cenię to chęć poprawy i wysokie ambicje :P

szczyt rumuńskiej myśli technicznej dwudziestegopierwszego wieku :mrgreen:

BartZ, welcome 8) Jedną z cech, które najbardziej w ludziach cenię to chęć poprawy i wysokie ambicje :P

Dopiero się rozkręcam... :twisted: :wink:

Ostatnia porcja na razie :P (również starzy gracze):

...Ech dzieci, dzieczi, w życiu nie wszystko jest takie proste :mrgreen:

Than, piszesz jak mentor z bagazem doswiadczen, z siwa broda i siedzac przy kominku...yyyy ile Ty masz lat? :D

• Upvote 1
rs3 po soft'cie bedzie masakrowac!

w Niemczech ma kosztowac ok 50k Euro

jak przy tym wypada STi?

hmmm.... subaru.de? :wink:

Ceny zaczynają się od 45 tys euro.

A BMW 1M się tu nadaje? :)

Podobno 340 km 8)

attachment.php?attachmentid=405579&stc=1&d=1278629090

attachment.php?attachmentid=405621&stc=1&d=1278633807

attachment.php?attachmentid=405602&stc=1&d=1278630514

bmw-1m-coupe-reveale-7_460x0w.jpg