Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

45 minutes ago, Ken said:

Wracając do HH...czy wiadomo kiedy ma zostać oficjalnie zaprezentowany nowy Focus ST?

 

Na ten moment raczej nic nie wiadomo odnośnie nowego F ST, jaki silnik itp. Zatem oficjalne przedstawienie jest zupełnie wielka niewiadoma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Topi napisał:

 

Na ten moment raczej nic nie wiadomo odnośnie nowego F ST, jaki silnik itp. Zatem oficjalne przedstawienie jest zupełnie wielka niewiadoma. 

Produkcja rusza w kwietniu. Silnik 2.3EB 280PS albo diesel 190PS, tak jak pisał burton. Skrzynia 6-b manual i 8-b automat.

 

ford-focus-st-spies-4.jpg

 

focus_st_082.jpg

 

ford-focus-st-2019-06.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, WRC fan napisał:

Produkcja rusza w kwietniu. Silnik 2.3EB 280PS albo diesel 190PS, tak jak pisał burton. Skrzynia 6-b manual i 8-b automat (...)

 

czy tylko ja uwazam, ze wersja sportowa jest jescze bardziej pokraczna od zwyklej?

jakis taki splaszczony i nieksztaltny ten Focus...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eddie_gt4 napisał:

 

czy tylko ja uwazam, ze wersja sportowa jest jescze bardziej pokraczna od zwyklej?

jakis taki splaszczony i nieksztaltny ten Focus...

Tak :P na żywo ST line które jest baza dla ST wygląda świetnie 

BTW z wiązki z tym że bardzo podoba Ci się Suzuki Swift który jest jak by nie było pokraczny i prezentuje piękno które tylko Japończycy są w stanie rozumiec , widzieć czy odkryc w kwestiach estetycznych ciężko ci ufać ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, turdziGT napisał:

Tak :P na żywo ST line które jest baza dla ST wygląda świetnie 

BTW z wiązki z tym że bardzo podoba Ci się Suzuki Swift który jest jak by nie było pokraczny i prezentuje piękno które tylko Japończycy są w stanie rozumiec , widzieć czy odkryc w kwestiach estetycznych ciężko ci ufać ;)

 

Doceniam ironie, ale chyba nigdy nie napisalwm, ze bardzo mi sie podoba wyglad Swifta ;) :)

bardzo podoba mi sie jako caloksztalt, a szczegolnie jak jezdzi

 

Jezeli patrzec na sam wyglad, to z obecnych aut bardzo fajny jest nowy Ceed GT, szczegolnie na zewn. (choc w srodku jest do czego sie przyczepic, np. do sterczacego "tabletu" czy do udawanych szwow na desce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, eddie_gt4 napisał:

 

Doceniam ironie, ale chyba nigdy nie napisalwm, ze bardzo mi sie podoba wyglad Swifta ;) :)

bardzo podoba mi sie jako caloksztalt, a szczegolnie jak jezdzi

 

Jezeli patrzec na sam wyglad, to z obecnych aut bardzo fajny jest nowy Ceed GT, szczegolnie na zewn. (choc w srodku jest do czego sie przyczepic, np. do sterczacego "tabletu" czy do udawanych szwow na desce)

@eddie_gt4 mam nadzieje ze odebrałeś mój post pół żartem pół serio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś linkował już.... ale nie ma chu... na tego Czewika

Stawiam tezę, że przy suchych warunkach ta Honda objedzie aktualnego Forda  Focusa RS

Edytowane przez Kts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, burton napisał:

kto dostarcza tą skrzynię 8b? to dwusprzęgłówka?

 

to jest klasyczna skrzynia AT, ale chyba musza nad nia popracowac jeszcze, bo ponoc strasznie szarpie...

 

https://autogaleria.pl/testy/dobry-ale-niestety-nie-doskonaly-dokladnie-przeswietlilismy-forda-focus-1-5-ecoboost-150-km-8at-st-line-test/

 

no i jezeli normalnie wyposazony Focus ST-line 150KM kosztuje prawie 130 tys., to strach pomyslec ile bedzie kosztowal "prawdziwy" ST z 280KM :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kts napisał:

Nie wiem czy ktoś linkował już.... ale nie ma chu... na tego Czewika

Stawiam tezę, że przy suchych warunkach ta Honda objedzie aktualnego Forda  Focusa RS

Widzialem juz kilka testów gdzie go Honda objezdza na torze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Honda w ogóle nie zaskakuje, TypeR zawsze były bszybkie. Bardziej mnie zaskakuje Hujdaj - HH od Renault Sport zawsze były punktem odniesienia dla innych HH, a tu pojawia się coś takiego znikąd, od firmy kojarzonej głównie z korozją i tandetnymi plastikami... I objeżdża Megane...szacun dla Koreańczyków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...