Jump to content

allu

Użytkownik
 • Content Count

  171
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

187 Wspaniały

About allu

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  WRX STI

Recent Profile Visitors

463 profile views
 1. allu

  Wrx 2015+

  Ja dziś trochę się wziąłem.
 2. Ja też taką małą bym przytulił. A najlepiej to wcale nie mieć, lepiej wygląda. Ale z wydechem i bez tablicy to pierwszy stopień do przypału
 3. Ja bym na stockowych jeździł. Chyba, że zależy Ci na lepszym hamowaniu to niestety zmiana. Ale na co to nie wiem, bo mam piszczące :d
 4. Ja mam dystanse 20mm i na oemowych felgach jest git, bo mają wgłębienia na wystające śruby. A np. Ozety ultraleggera nie mają... I kupuje krótsze szpilki do letniego setupu. Ja wyszedłem z tego założenia, że lepiej zmienić szpilki niż dystanse. I tak już będą siedzieć przy zima/lato setupie.
 5. allu

  Wrx 2015+

  Panowie, klamka od levorga będzie pasować do wrxa?
 6. Odpozdrawiam wczorajszego Forka na gen. Maczka. Po 18.
 7. Fajnie by było zrobić spota. Gdzie byłoby sporo wrx/wrx sti.
 8. Ja za wydech Invidii dałem 5.4k, dp invidii 2k, cobb dolot 1.6k i strojenie coś poniżej 4k. Ja miałem dylemat między corsa, a invidia i wziąłem invidie.
 9. 300hp, 407nm=>335hp 501nm. Inna praca turbo. Ciągnie od mniejszych obrotów do końca. Inne kompletnie wrażenia. Czy szybciej? Szybciej, ale mi jest ciężko już wyczuwać te dziesiatne. Subaru nie jest na wyścigi na prostej Ani na trasy. Dużo samochodów objedzie dziś subaru. Zresztą automat vs manual... Marne szanse. Coś za coś. 350hp to mało będzie Powyżej 350hp to już worki kasy. Dużo roboty i wymiany. Ja robiłem w Katowicach.
 10. To kiszka straszna... Dzięki wielkie.
 11. A powiedzcie mi jedna rzecz. Brat leci do Stanów. I jakby mi kupił te lampy, zapanował w walizkę to by w PL się przyczepili? Że cło itp? Czy luzik?
 12. Ktoś wie czy pasują tylne światła (Tr tail lights) ze Stanów do eu wersji?
×
×
 • Create New...