Jump to content

allu

Użytkownik
 • Content Count

  207
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

223 Wspaniały

About allu

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  WRX STI

Recent Profile Visitors

787 profile views
 1. W sporcie nie było dużego radia (navi itp.) szyberdachu, czujniku deszczu albo zmierzchu, skóry, jeszcze coś pewnie było, ale nie pamiętam.
 2. Dostał karę i wyrzucili go z salonu. Na deszcz W 2017 jak szukałem sti to 2015 chodziły ok 140-170k, a z salonu to były po 200k - 210k. Mówię o top wersji. Na resztę nie zwracałem uwagi, ale pamiętam, że niewielka była różnica w cenie, a w wyposażeniu ogromna (jak na subaru ).
 3. A wiecie może w jakiej cenie oscyluje s207-209?
 4. Edit. Zapomniałem napisać, co o tym myślicie?
 5. Aaa to wczoraj jechałem też na wysokości lazurowej, ale wolno tak ze 100 i tira wyprzedziłem i mi długimi dał A faktycznie. Widziałeś jak jadą. Lewy i środek zawalony, prawy pusty. To odpozdrawiam od razu Pjona
 6. To Ty byłeś tym ciężarowym?
 7. Jak masz za dużo pieniędzy to kupuje się subaru i jak się już nie ma to sprzedaje
 8. Prawda jest taka, że nie znasz dnia ani godziny kiedy ci panewka walnie. Jedni jeżdżą 40k spokojnie i jest, a drudzy 100k jeżdżą ostro i nic.
 9. Dla mnie jest spoko. O ile nie stoi się po 30 minut w korkach, z reguły każdy korek z manualem jest męczący. Małe korki to luz. Wiadomo, że jakis automat, elektryk czy hybryda lepsza. Ale to wtedy temat rzeka. Sporo zależy też od podejścia.
 10. Seryjne sprzęgło jest bardzo dobre, aczkolwiek są inne tak twarde, że nogi robisz w sti plomby też nie wypadną Bardzo dobry samochód na Daily. Ja użytkuje jako Daily. Tak jak napisał @MDsuperstarprecyzja i czucie samochodu jest naprawdę świetne.
 11. allu

  Wrx 2015+

  A masz ledowe czy ori? Zobacz czy przy tych dwóch wariantach brzęczy cokolwiek. Przynajmniej wykluczysz żarówki.
 12. Z eBaya sobie ogarnij. Mi przyszedł po miesiącu. Ale nie było tego zamieszania. Np. Dokładka mi szła ponad 2 miesiące...
 13. Byłeś jak my byliśmy? Bo ja zazwyczaj zawsze jestem, a wgl nie kojarzę. Tzn. dosyć często.
 14. Nowa poszlaka do układanki. Ktoś lubi podrzegać.
×
×
 • Create New...