Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, TulpaKaizen napisał:

Dzień dobry, Dobry wieczór 

 

 

Kupiłem sobie auto, choć jak twierdzi ojciec koleżanki są auta i jest Subaru, no więc nie kupiłem auta.

 

Szukam namiarów na ludzi/warsztaty w Kakowie (jak mawia moja córka), aby może tak na przykład rozrząd wymienić?

 

Pacjentka to Impreza GX 2004 125km.

 

Z góry dzięki za wskazania i lub pokierowanie na forum, gdzie grzebać. 


Pytaj o Andrzeja na Klimeckiego/dekerta, Pany @aplam13 @Kiwi 4ester czy ktokolwiek z wątku Ci numer i adres podrzuci ;) 
 

A tutaj dział dla nowych na forum: >>> LINK <<<

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie trochę prywaty. Nie jechał ktoś może wczoraj - 02.11.2021 około 19:30 Opolską? Szukam nagrania z drugiego rejestratora na którym będzie widać numery Renault serii T z BDF'kami Schenkera lecącego w stronę 29'tego. Trochę mi psikusa sprawiła...

 

 

Edytowane przez Gaijin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gaijin napisał:

Panowie trochę prywaty. Nie jechał ktoś może wczoraj - 02.11.2021 około 19:30 Opolską? Szukam nagrania z drugiego rejestratora na którym będzie widać numery Renault serii T z BDF'kami Schenkera lecącego w stronę 29'tego. Trochę mi psikusa sprawiła...

 

 

:o o żesz Ty. Trzeba by do schenkera uderzyć, bo chyba się orientują, jakie auto wiezie jaką skrzynie. Inna sprawa, że warunki na drodze nie bardzo pomogły, bo nic nie widać numerów z blachy :( kurde. Też mam kamerkę z nagrywaniem 30 klatek. Trzeba by o 60kl/s pomyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ericsson napisał:


Pytaj o Andrzeja na Klimeckiego/dekerta, Pany @aplam13 @Kiwi 4ester czy ktokolwiek z wątku Ci numer i adres podrzuci ;) 
 

A tutaj dział dla nowych na forum: >>> LINK <<<

 

Szanowni @aplam13 @Kiwi 4ester jakiś numer, najlepiej telefoniczny, do konkretnego ktosia, co by się zabrał za wymianą rozrządu? 

 

A może, przy okazji, ktoś z pospołu rzuci ceną mniej więcej?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, TulpaKaizen napisał:

Szanowni @aplam13 @Kiwi 4ester jakiś numer, najlepiej telefoniczny, do konkretnego ktosia, co by się zabrał za wymianą rozrządu? 

 

A może, przy okazji, ktoś z pospołu rzuci ceną mniej więcej?

 

 

Wysłałem Ci PW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Gaijin napisał:

Panowie trochę prywaty. Nie jechał ktoś może wczoraj - 02.11.2021 około 19:30 Opolską? Szukam nagrania z drugiego rejestratora na którym będzie widać numery Renault serii T z BDF'kami Schenkera lecącego w stronę 29'tego. Trochę mi psikusa sprawiła...

 

 

Zapewne leciał na Kielce :) siedzibę mają w modlnicy na komandosów. Może to Ci coś pomoże szkoda że nie zawróciłeś i nie poszedłeś za nim. 

Edytowane przez Tokio34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tokio34 napisał:

Zapewne leciał na Kielce :) siedzibę mają w modlnicy na komandosów. Może to Ci coś pomoże szkoda że nie zawróciłeś i nie poszedłeś za nim. 

Wiem, pracuję przez płot :biglol:

Pogadałem z ochroną, wiem kto takim zestawem wyjechał, jedna firma ma nowe Renault. Tyle, że kierowca nie uderzył, słyszał na cb o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

Wpadajcie na protest

 

Akurat dzisiaj załatwiałem sprawy, ale dobrze, że sporo osób bierze udział :) To takie moje "podwórko" więc zależy mi żeby zostało jak jest :D

 

No i Betonowi też, bo to miejsce na spacery i drzewa się przydają :D

 

beton.thumb.jpg.4964be0ec57a19685feb24d05c6fe827.jpg

  • Super! 2
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki głosowania:)

Screenshot_20211108_060055_com.opera.browser_edit_3028047961390021.thumb.jpg.58c02b7c41e0861759327d8ea3f2179f.jpg

 

 

Po weryfikacji głosów wychodzi 11 serduszek i dwie smutne buźki. 

 

Screenshot_20211108_061422_com.opera.browser_edit_3028912745616452.thumb.jpg.df364e790e9fc86cb149dd338c5a0c55.jpg

Doliczając jeszcze mój głos, którego nie mogłem oddać, wychodzi 12 do 2. Zatem grupa zdecydowała :hi:

 

W takiej sytuacji informuje, że pierwszy najbliższy regularny spot odbędzie się w najbliższą niedzielę, czyli 14.11.2021 o godzinie 16:00 pod Plazą. 

Gdyby jednak warunki pogodowe miały być niesprzyjające, to moją propozycją jest parking podziemny na zakopiance pod cinemacity :D

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kiwi 4ester napisał:

@Justi dziękuję za oddanie głosu, ale głosowanie skończyło się wczoraj o północy :OO:

@Kiwi 4esternie bądź taki twardy. Miej serce i patrzaj w serce:upside-down-face_1f643-small:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...