Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Malina... Czyli z lakieru? :D poka poka :)

Z przyjemnością pokażę, ale.. na zlocie ;) 

 

 

43 minuty temu, 1uq napisał:

 

z ogólnie pojętej blacharki :D

 

zdecydowanie polecam ;)

 

Ogólnie z tego co rozmawialiśmy to chłopaki zrobili założenia, finansowo wyszło w zasadzie tak jak rynek dyktuje ceny, żeby nie powiedzieć drogo :D I faktycznie, spoiler z kitu który miałem łatali chyba z 5 razy, żeby najdrobniejszej dziurki w szpachli nie było :thumbup: Za dokładność trzeba ich docenić, no i przede wszystkim że oddajesz im samochód, ściągasz sobie problem z głowy, odbierasz zrobione. A to w moim przypadku było akurat nieocenione, bo 3/4 telefonów do lakiernika kończyła się sformułowaniem "pewnie że panu pomaluje, ale montuj se pan sam" :mrgreen:

Edytowane przez Ericsson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ericsson napisał:

Z przyjemnością pokażę, ale.. na zlocie ;) 

 

 

Ogólnie z tego co rozmawialiśmy to chłopaki zrobili założenia, finansowo wyszło w zasadzie tak jak rynek dyktuje ceny, żeby nie powiedzieć drogo :D I faktycznie, spoiler z kitu który miałem łatali chyba z 5 razy, żeby najdrobniejszej dziurki w szpachli nie było :thumbup: Za dokładność trzeba ich docenić, no i przede wszystkim że oddajesz im samochód, ściągasz sobie problem z głowy, odbierasz zrobione. A to w moim przypadku było akurat nieocenione, bo 3/4 telefonów do lakiernika kończyła się sformułowaniem "pewnie że panu pomaluje, ale montuj se pan sam" :mrgreen:

 

 

Plus możesz dostać auto zastępcze :D

 

ale fakt nie najtaniej, za to bardzo porządnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie (jak zwykle na ostatnią chwilę :P).

Jutro 17.10 o 17:00 pożegnanie plazy. Kto chce może przywieźć znicza, albo napisać coś podniosłego i później odczytać na forum :)

 

 

@Robster @Tutek @thomson0073 @Waldek Woźny @> raven @Michał Krupa @KubaXT @Sławo @Kamyl @adish24 @jkarp @spiderq @_Peter_ @LosioDriver @MasteROOT @palmall @przemekka @R4RE @Sebastian32 @tarus @Tokio34 @trzymek @andrzej0811 @blejzu @coocer @Dj Brabus @Dr Zybertowicz @ech @elmot @Elpi @Ericsson @Kiwi 4ester @aplam13 @Yato004 @Justi @subariola @SaRiM87

@Besti @Gaijin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kiwi 4ester napisał:

Ogłoszenie (jak zwykle na ostatnią chwilę :P).

Jutro 17.10 o 17:00 pożegnanie plazy. Kto chce może przywieźć znicza, albo napisać coś podniosłego i później odczytać na forum :)

 

 

@Robster @Tutek @thomson0073 @Waldek Woźny @> raven @Michał Krupa @KubaXT @Sławo @Kamyl @adish24 @jkarp @spiderq @_Peter_ @LosioDriver @MasteROOT @palmall @przemekka @R4RE @Sebastian32 @tarus @Tokio34 @trzymek @andrzej0811 @blejzu @coocer @Dj Brabus @Dr Zybertowicz @ech @elmot @Elpi @Ericsson @Kiwi 4ester @aplam13 @Yato004 @Justi @subariola @SaRiM87

@Besti @Gaijin

Jak się wszystko fajnie ułoży to chociaż Oplem zaglądnę, bo już się za Wami stęskniłem :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kiwi 4ester napisał:

Ogłoszenie (jak zwykle na ostatnią chwilę :P).

Jutro 17.10 o 17:00 pożegnanie plazy. Kto chce może przywieźć znicza, albo napisać coś podniosłego i później odczytać na forum :)

 

 

@Robster @Tutek @thomson0073 @Waldek Woźny @> raven @Michał Krupa @KubaXT @Sławo @Kamyl @adish24 @jkarp @spiderq @_Peter_ @LosioDriver @MasteROOT @palmall @przemekka @R4RE @Sebastian32 @tarus @Tokio34 @trzymek @andrzej0811 @blejzu @coocer @Dj Brabus @Dr Zybertowicz @ech @elmot @Elpi @Ericsson @Kiwi 4ester @aplam13 @Yato004 @Justi @subariola @SaRiM87

@Besti @Gaijin

Zamykają na dobre, co tam teraz będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam drogich adminów za double posta, jednak sprawa wymaga osobnego ;)

 

Spot dzisiaj o 17 na plazie

@Robster @Tutek @thomson0073 @Waldek Woźny @> raven @Michał Krupa @KubaXT  @Sławo  @Kamyl @adish24 @jkarp @spiderq @_Peter_ @LosioDriver @MasteROOT @palmall @przemekka @R4RE @Sebastian32 @tarus @Tokio34 @trzymek @andrzej0811 @blejzu @coocer @Dj Brabus @Dr Zybertowicz @ech @elmot @Elpi @Ericsson @Kiwi 4ester @aplam13  @Yato004 @Justi @subariola @SaRiM87

@Besti @Gaijin

I odkopując tematy forumowe przy okazji chciałbym przypomnieć jak to kiedyś wyglądało @Flipper (choć sam miałem może z 10 lat wtedy) :D 

 

Zrzut ekranu 2021-10-17 142021.png

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim spotkaniu padł pomysł, żeby ustalić przynajmniej jeden termin w miesiącu, gdzie bez pytania, każdy będzie wiedział kiedy i o której godzinie będzie spot. Zatem moi drodzy. 

Stała data na spoty zostaje wyznaczona na każdą drugą niedzielę każdego miesiąca!!! :) Z racji zmian czasu i różnicy w długościach dni w ciągu roku przyjmujemy okres zimowy (październik - marzec) godziny spotkań o 16:00 oraz okres letni (marzec - wrzesień) 18:00!!! 

 

Ewentualne odchyłki czasowe możliwe do dogadania przed drugą niedzielą miesiąca, ale dobrze by było operować wokół tych godzin, żeby już nie robić niepotrzebnego zamieszania.

 

Oczywiście wszelkie propozycje spotkań (poza wyżej wymienionym) bardzo mile widziane :thumbup: 

 

Z innych ciekawostek. Dostałem odpowiedź z centrali od @Flipperw sprawie wykorzystania "gwiazdek" w naszym logo. Po delikatnej modyfikacji, która jest w trakcie wdrażania, nie ma żadnych problemów :)

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, rosaskc napisał:

Chopy, ja z Krakowa co prawda nie jestem, ale patrzę na tytuł tego wątku i nie powinno być "grupa krakowska"?

https://krakow.naszemiasto.pl/quiz/7057,nie_certol_sie_tylko_rozwiaz_najbardziej_krakoski_quiz,q,t.html

 

:biglol:

 

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2021 o 20:25, Ericsson napisał:

Pochwalę się, niebieska dzisiaj wróciła od Maliny. Ekipa zrobiła robotę, jest kocur :thumbup:

To Twoja stała przy nich jak jeździłem do roboty, pozdrawiam ;) Pokaż jak wygląda ;) 

W dniu 17.10.2021 o 18:46, Kiwi 4ester napisał:

Jedno zdjęcie zdążyłem zrobić :P

IMG_20211017_180920.thumb.jpg.81c42d96740874d7c7896af947cfa5ef.jpg

 

Było więcej :thumbup:

Jak mogło mnie ominąć:th_dash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...