Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kiwi 4ester napisał:

Jest sprawa.

Byłem dzisiaj w kilku drukarniach i generalnie zgadzają się z faktem, że logo na przezroczystej folii może być, ale efekt będzie mniej więcej taki, że będzie całe takie półprzezroczyste. O co mi chodzi? Mniej więcej o taki efektIMG_20211130_115523.thumb.jpg.02ca06c03680568d09547d8c81225ee1.jpg

 

IMG_20211130_115537_edit_447896382393629.thumb.jpg.56a8865ff731b81b76a22ce9ef36cbcd.jpg

 

Można by było podkleić np. czarnym kolorem, ale też wszyscy zgodnie mówili, że nie będzie możliwości idealnie wycięcia konturów. Nie wspominając o drobnych literkach. Najlepsze co zaproponowali, żeby logo było na tle. I tu pytanie do Was. Jakie by to miało być tło i jak by miało być wycięte?

Co do tła to czekam na propozycje. Co do kształtu, to może wpisać to w prostokąt z zaokrąglonymi rogami?

 

Co do tła to po prostu jakiś kolor czy chodzi o coś bardziej wyszukanego? A kształt to może elipsa byłaby lepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jeszcze nie czytał ogłoszenia,  a był chętny,  to mój BRZ jest na sprzedaż. :rolleyes:

 

@aplam13 ty mnie ostatnio  pytałeś o niego na spocie? 

Edytowane przez przemekka
  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Yato004 napisał:

Właśnie jeszcze nie wiem :D Myślisz, że tak będzie lepiej?
Zależy mi na tej zmieniarce, bo mam dosyć sporą kolekcję płyt i jednak chciałbym ich posłuchać.:biglol:

Ja u siebie zmieniłem :)
Z tego co kojarzę, to masz przedlifta? Czyli radio bez AUXa? 
Ja u siebie zmieniłem na poliftowe, mam AUXa i co fajniejsze poliftowe radio czyta pliki mp3, czyli możesz nagrać płytę pojemnościowo a nie czasowo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, thomson0073 napisał:

Ja u siebie zmieniłem :)
Z tego co kojarzę, to masz przedlifta? Czyli radio bez AUXa? 
Ja u siebie zmieniłem na poliftowe, mam AUXa i co fajniejsze poliftowe radio czyta pliki mp3, czyli możesz nagrać płytę pojemnościowo a nie czasowo. :)

Tak, przedlift. Poliftowe wchodzi bez problemu czy trzeba coś rzeźbić? I kojarzysz jak cenowo one teraz chodzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, coocer napisał:

A jakie masz to uszkodzone radio?
Możesz fotę zrobić?

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka
 

Znaczy fota nic nie wykaże. Słychać jak zmieniarka mieli po odpaleniu auta, lub po każdorazowym przełączeniu z FM na CD, a na końcu piękny błąd ERROR 99.
Poza tym chcąc włożyć płytę na samym wejściu jest niesamowity opór i prędzej płytę złamię niż ją wepchnę do środka. :biglol:
Z tego co już wygrzebałem na forum możliwe, że jakaś płyta tam utknęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej chodzi o zdjęcie radia.

Mam taki szalony pomysł żeby przerobić radio - taki retrofit ale boje się ruszać mojego.

Jak byś wymieniał i to miało by ci leżeć a by pasowało to za flaszkę albo pare kraftów mógłbym przytulić :)

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Yato004 napisał:

Poliftowe wchodzi bez problemu czy trzeba coś rzeźbić?

Jeśli chodzi o montaż to totalny luzik, wszystko jest p&p. Kabelkologia jest jak chcesz sobie AUXa wyprowadzić, ale w skali trudności to takie 5/10 jak coś majsterkujesz. 
Ja u siebie zmieniłem z radia US na poliftowe EU i jest egelancko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, coocer napisał:

Mnie bardziej chodzi o zdjęcie radia.

Mam taki szalony pomysł żeby przerobić radio - taki retrofit ale boje się ruszać mojego.

Jak byś wymieniał i to miało by ci leżeć a by pasowało to za flaszkę albo pare kraftów mógłbym przytulić :)

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka
 

Będę w autku to zrobię fotkę poglądową :D

 

58 minut temu, thomson0073 napisał:

Jeśli chodzi o montaż to totalny luzik, wszystko jest p&p. Kabelkologia jest jak chcesz sobie AUXa wyprowadzić, ale w skali trudności to takie 5/10 jak coś majsterkujesz. 
Ja u siebie zmieniłem z radia US na poliftowe EU i jest egelancko :D

W sumie na AUXie mi nie zależy (przeszło mi to już dawno :)), napaliłem się strasznie na tą zmieniarkę, więc chciałbym żeby mi to grało :lol:.
Trzeba się rozejrzeć w takim wypadku za jakimś poliftowym radyjkiem, tylko żeby mi się kolorystycznie zgrało :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, coocer napisał:

Mnie bardziej chodzi o zdjęcie radia.

Mam taki szalony pomysł żeby przerobić radio - taki retrofit ale boje się ruszać mojego.

Jak byś wymieniał i to miało by ci leżeć a by pasowało to za flaszkę albo pare kraftów mógłbym przytulić :)

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka
 

Służę uprzejmie. Elegancko spasowane :D

IMG_20211202_184541.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, coocer napisał:

ahhh dziękuje, ale jednak forek ma inne radio :/

Nie chodziło mi o wsadzenie radia z Forka tylko może problem jest podobny, bo obstawiam, że w środku mogą się bebechami tak znacząco nie różnić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Yato004 napisał:

Mamy w Krakowie jakiegoś zegarmistrza, który podejmie się naprawy nieszczęsnego radia Legasia z zmieniarką na 6CD?

 

Ja naprawiłem ich sporo, ale nie mam już do nich nerwów :D Strasznie niewdzięczne to jest, raz się naprawi, raz nie, zależy jaka zębatka pękła. Części nie ma, ogólnie koszmar :D

Z tego co wiem to chyba nikt się tego nie podejmuje.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Yato004 napisał:

Służę uprzejmie. Elegancko spasowane :D

U mnie po kupnie było tak. Poprzedni właściciel dołożył te navi, w oryginale była tam kieszonka.

 

received_626530661846799.jpeg.813727b5bd6b4d5794b6b936c36769ed.jpeg

 

Aktualnie jest tak. Radio polift i przerobiłem navi na tablet, na dobrą sprawę z takiej ramki jak u Ciebie :D

 

received_3353447741383083.thumb.jpeg.0c0a2abeecda62566f7300fc9d82e2fa.jpeg

 

A tutaj ostatnia przeróbka, przeniosłem zegar w miejsce kieszonki z zapalniczką. 

received_576994200263474.jpeg.cb40acdfc1c32396c2ceba4cf45da4e4.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Yato004 napisał:

@thomson0073tak swoją drogą to czy radia z polifta też są tak awaryjne jak przedligtowe czy ten mechanizm był poprawiony?

nie mam pojęcia... ja nigdy z nimi nie miałem problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Ja naprawiłem ich sporo, ale nie mam już do nich nerwów Strasznie niewdzięczne to jest, raz się naprawi, raz nie, zależy jaka zębatka pękła. Części nie ma, ogólnie koszmar
Z tego co wiem to chyba nikt się tego nie podejmuje.
Można by było coś wydrukować jak brakuje.
Tylko ja robiłem zawsze proste rzeczy. Zębatki muszą być precyzyjne.



Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, coocer napisał:

Można by było coś wydrukować jak brakuje.
Tylko ja robiłem zawsze proste rzeczy. Zębatki muszą być precyzyjne.



Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka
 

 

Drukowałem kilka części w jednych z najbardziej precyzyjnych drukarkach jakie są. Natomiast kilka z tych części to nie są zwykłe zębatki.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...