Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.04.2020 o 11:50, BeQuiet napisał:

Ja czasami pogram w domu ale mam problem, bo syn zawsze jest ode mnie szybszy, a wtedy jakoś mniej chce się jeździć ;) 

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Mateusz22 napisał:

kupiłem dirta 2.0, polecam wraz z pakietem "flat out" ponoc o wiele lepsza niż pierwotna wersja sprzed roku.

Co to znaczy lepsza ?

Ta sama, tylko więcej zawartości - tj, rajdów, torów i aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupił w dniu premiery to mój kolega który mocno siedzi w dr1 oraz asseto. Powiedział żebym nie kupował bo nie da się w to jeździć.. 

Zostawił to na kilka miesięcy i ostatnio sciągnął kilka aktualizacji oraz ten flat out pack. 

Zakupiłem i ja. Z moich obserwacji:

Fizyka jest bardzo blisko jedynki, czuć na kierownicy co się robi, czasami zdarzają się  jakieś dziwne zachowania auta (kumpel też to wychwycił, mówi że to problem ze sterownikami do kierownic i że nad tym pracują)

Monte jest trudniejsze niz w dr1.

Szutry jeździ się super, pobocza drogi są "Nie odkurzone ", generalnie dość trudno moim zdaniem. 

To moje odczucia, pogralem w to może z 5h jak do tej pory i nie jest źle. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był zainteresowany podrasowaniem ETS2, to na Facebooku na stronie Project Next-Gen można ściągnąć (przekazując cegiełkę twórcy) BETA wersję moda o pięknie brzmiącej nazwie "Photorealistic Experience". Mogę jutro wrzucić zrzuty ale wygląda kozacko :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2020 o 21:19, Dymian napisał:

Co do gier/topicu- obserwujcie EPIC games- co jakiś czas dadzą ciekawy tytuł za darmo.

 

Do tego aktualnie jest darmowy weekend na crew 2, hitmana etc. na steam.

To samo na GoGu. Prawie codziennie przeceny do 75%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Orear napisał:

To samo na GoGu. Prawie codziennie przeceny do 75%. 

na GoG ma tylko wieśka 3 i ze 2 jakieś losowe tytuły. To samo rockstar- tylko 2x gta.

 

 

 

Na epicu teraz jest Just cause 4 za darmo.

 

btw. alternatytwa dla g920 i g27 w używce na początek:

https://www.pepper.pl/promocje/thrustmaster-tmx-pro-254055

Edytowane przez Dymian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, LosioDriver napisał:

Gdyby ktoś był zainteresowany podrasowaniem ETS2, to na Facebooku na stronie Project Next-Gen można ściągnąć (przekazując cegiełkę twórcy) BETA wersję moda o pięknie brzmiącej nazwie "Photorealistic Experience". Mogę jutro wrzucić zrzuty ale wygląda kozacko :D

Czytałem o tym modzie pod koniec zeszłego roku - poprawia stare tekstury na nowe. Zarzuć jakimiś screenami proszę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dj Brabus napisał:

Asfalt i niebo, to tak na pierwszy rzut oka. Nawierzchnie bywają dramatyczne na starych terenach ETS-a, a niebo na szczęście już mam dawno zmodowane. ;) 

 

Akurat stałem w takim miejscu, że niewiele widać. Ale tu jest porównanie tylko nie moje i nie wiem czy z najnowszej wersji NextGen.

 

OEM:

82142523_153667509476989_5292843466223517696_o.thumb.jpg.73e88f15dbf99306b2f3f3e5daac15e9.jpg

 

NextGen:

82616254_153667532810320_9078905726612537344_o.thumb.jpg.ae6a574f89d26799fc02bec93db09808.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
23 minuty temu, LosioDriver napisał:

 

Ponoć ma być niedługo Wiedźmin III

 

Też to słyszałem. Przez 4 tygodnie nie powinno być. Ale za to jest chyba najtańszy wiesiek teraz od kiedy widziałem- coś lekko ponad 30zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kubanow napisał:

kupiłem 3 pak

 

A gdzie dodatki do 3?

Bez krew i wino + serce z kamienia, nawet się nie chwal, że ukończyłeś tę grę:P

Edytowane przez Dymian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

https://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=al&p=howtostart  ktos korzysta z RBR i tych ulepszen? dziala to? nie zhakuja mi kompa?:)

wlasnie idzie do mnie plytka z ryskiem, bo to podobno najlepszy symulator rally?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2020 o 19:45, M_isza napisał:

wlasnie idzie do mnie plytka z ryskiem, bo to podobno najlepszy symulator rally?

Podaj dokładnie gdzie i co kupiłeś. Jak się cofniesz kilka stron  to tam Premo mi coś tłumaczył ale nie wyszło mi wgranie tras. Może jak Ty zrobisz to daj znać. Potwierdzam, że rbr to b. dobra symulacja -nie ma porównania z colinami.

Wyjadacze różnych gier też tak twierdzą, ale nie znam żadnego osobiście ,żeby mi pomógł wgrać trasy do rbr.

pozdr.

A może ktoś jeszcze wytłumaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety rbr z dvd nie rusza, mimo zabawy z trybami.

W sumie to gra z 2004, wiec na nowej windzie pewnie nie sie nie da, bez wiekszej zabawy z systemem.

 

teraz znalazlem RBRPRO, tylko mam obawy przed instalowaniem tego z sieci... link na grupie FB "RBRPRO live stream" https://www.facebook.com/groups/363508084337823.

 

ktos to instalowal u siebie, bezpiecznie to wrzucic na hdd?

 

wg tego co pisza PRO, to wszystkie dodatki z Czech, w jednym pliku, bez kombinowania z podmiankami plikow/rejestrow, itd.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...