Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, skwaro napisał:

Nadal taniej niż upgrade komputera, a to Audi i tak za rok będzie wymagało kolejnej inwestycji 2-3k żeby utrzymać poziom z najnowszymi grami :P

E,  niekoniecznie. Zalezy jaki masz target FPS i monitor (hd, 4k). Ja nie planuje upgrade’u czesciej niz co 2 lata i nie sadze zebym musial mocno ciac jakosc (bez raytracingu of course). Najgorzej maja esportowcy i streamerzy bo oni musza ;) Pozatym nikt nie powiedzial ,ze to tanie hobby jest :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2020 o 22:08, llkuba napisał:

Tom Clancy's The Division za free na Uplay :) . Promocja do wtorku ;)

 

ta gra była zrobiona z super pomysłem, ale ubi jak to ubi poniosło i wyszło tak, że teraz rozdają za darmo? :D

Grałem chwilę na weekendowej darmówce na steamie jakiś czas temu, mechanicznie fajna sprawa, ale to multi... spotykanie gości którym musisz cały magazynek wpakować w głowę a i tak nie zabijesz to trochę przesada :D

chyba że grałem w jakąś starą wersję, a potem to poprawiali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, 1uq napisał:

ta gra była zrobiona z super pomysłem, ale ubi jak to ubi poniosło i wyszło tak, że teraz rozdają za darmo? :D

 

Często różne platformy rozdają gry za darmo :). Nie grałem ale sobie dodałem do konta :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, 1uq napisał:

spotykanie gości którym musisz cały magazynek wpakować w głowę a i tak nie zabijesz to trochę przesada


Division należy traktować jak grę RPG w nowoczesnym settingu. Tu nie chodzi o realizm one shot one kilo, tylko o upgrade’owanie statsów i stworzenie drużyny która się wzajemnie skillami uzupełnia. Tyle za zamiast rycerzy i magów są medycy i tanki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Than_Junior napisał:


Division należy traktować jak grę RPG w nowoczesnym settingu. Tu nie chodzi o realizm one shot one kilo, tylko o upgrade’owanie statsów i stworzenie drużyny która się wzajemnie skillami uzupełnia. Tyle za zamiast rycerzy i magów są medycy i tanki :)

 

w sumie jak tak na to popatrzysz, to ma sens.

Ja ogolnie jeśli chodzi o RPG to można powiedzieć że jestem jaroszem. Jedyny RPG który przeszedłem to Wiedźmin 3 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja szczerze powiedziawszy właśnie ze względu na ten mocno RPGowy charakter w końcu zrezygnowałem z division ;) za dużo czasu zajmuje kombinowanie z jakimiś specjalnymi elementami ekwipunku, dostrajaniem wszystkiego, upgrade’owanien... trzeba lubiec i mieć czas!

 

pytanie do ekspertów ETS: da się w to grać na padzie? Kierownicy narazie nie mam i mieć nie będę... :blush: i zadania ile czasu zajmują? Da się co krorys wieczór przysiąść na pol godzinki...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Than_Junior napisał:

Kierownicy narazie nie mam i mieć nie będę... :blush:

 

moim zdaniem warto zainwestować, jak się zastanawiasz to polecam, kupiłem taką z najniższej półki cenowej Qsmart Rally GT900, odkrywam Dirt Rally, powiem że całkiem fajna zabawka, nawet żona przez chwilę grała.

W każdym razie wydawało mi się, że będę dobrym rajdowcem w dircie, miałem racje, wydawało mi się. :D

 

co do gry na padzie niestety nie pomogę, jedyne w co grałem na padzie to fifa dawno dawno temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Than_Junior napisał:

pytanie do ekspertów ETS: da się w to grać na padzie

Ekspertem ETS nie jestem ale gralem na padzie i da sie spokojnie a pol godzinki powinno wystarczyc. Jak sluchasz podcastow to ETS jest swietna podkladka :) Zobacz sobie tez na TrackIR (lub tansza wersje wydrukowana na drukarce 3D na allegro).

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, 1uq napisał:

te promocje na darmowe rzeczy od epic games / steama / rocketstar to fajna rzecz. Sporo nich to gry które "dodam, ale pewnie nigdy nie zagram" :D

 

Nie wiem ile dokładnie mam gier ale z 500 (Playstation i PC), hmm może więcej i gram uwaga w trzy gry :upside-down-face_1f643-small:.

 

Zamierzam odpalić Live for Speed ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Hookie napisał:

Znamy cenę PlayStation 5 i datę uruchomienia sprzedaży. :D Pozwolę sobie na prywatę, bo sam pisałem: https://www.instalki.pl/aktualnosci/hardware/43910-playstation-5-cena-data-premiery-oficjalne.html Drożej niż Xbox, aleeeee...

 

Jak chcesz pisać o nowych konsolach to zapraszam Ciebie do tego tematu:

 

 

 

Pozdrawiam

 

Kuba

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Komuś się może znudziła kierownica?

Chętnie bym na jakiś czas przygarnął:upside-down-face_1f643-small:

Ceny zwariowały- aktualnie g920 kosztuje więcej jak ponad 2 lata temu

Mam fazę na granie- kupię jakąś sztukę na jakiś czas, aż się znudzi i dalej do ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Dymian napisał:

Komuś się może znudziła kierownica?

Chętnie bym na jakiś czas przygarnął:upside-down-face_1f643-small:

Ceny zwariowały- aktualnie g920 kosztuje więcej jak ponad 2 lata temu

Mam fazę na granie- kupię jakąś sztukę na jakiś czas, aż się znudzi i dalej do ludzi.

 

:omg:

 

Chciałem Ci polecić Driving Force GT, budżetowa kierownica ale mająca wszystko co trzeba żeby się dobrze bawić ale... zobaczyłem aktualne ceny...

W 2009 kupiłem NOWĄ (raz użytą) za niecałe 250zł... a obecnie używki za 400-500zł!!!

Oszalał ten świat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...