Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

Stanę w obronie: to jest remaster, a nie remake, z grubsza na tym one polegają, podobnie zrobiony został ostatnio np Quake 2 (chociaż tam akurat trochę głębiej sięgnięto). To oświetlenie nie jest "ściemnione" tylko właściwie bardziej realistyczne, doszły też z tego co widzę efekty jak mgła. 

Jak będzie kosztować jakieś rozsądne pieniądze to czemu nie, choć osobiście widziałbym to zrobione od nowa na nowoczesnym silniku, bo w takiej formie to i tak jest głównie przepis na łatwy zarobek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Turbo napisał(a):

Stanę w obronie: to jest remaster, a nie remake, z grubsza na tym one polegają, podobnie zrobiony został ostatnio np Quake 2 (chociaż tam akurat trochę głębiej sięgnięto). To oświetlenie nie jest "ściemnione" tylko właściwie bardziej realistyczne, doszły też z tego co widzę efekty jak mgła. 

Jak będzie kosztować jakieś rozsądne pieniądze to czemu nie, choć osobiście widziałbym to zrobione od nowa na nowoczesnym silniku, bo w takiej formie to i tak jest głównie przepis na łatwy zarobek. 

 

Masz rację, pomyliłem pojęcia. 

Remake - super. 

Remaster - meh. 

:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z remaku to już była robiona pierwsza część z okazji 10lecia i ładnie wplecione w trylogię: Legend, 10th Anniversary I Underworld. Z resztą, seria Tomb Raider to klasyka sama w sobie. Pamiętam jak w pierwszej części doszliśmy na czuja z siostrami (zamienialiśmy się za sterami jak się ktoś "skuł":D) do poziomu ze złotą ręką Midasa i za "boga" nie wiedzieliśmy co zrobić z trzema zebranymi kamieniami, a solucji nie mieliśmy. Dopiero TR2 przeszliśmy cały dzięki solucji z magazynu "gry komputerowe". Trochę się tego nazbierało wtedy, a co do samej gry - jak wyżej - klasyka :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Z remaku to już była robiona pierwsza część z okazji 10lecia i ładnie wplecione w trylogię: Legend, 10th Anniversary I Underworld. Z resztą, seria Tomb Raider to klasyka sama w sobie. Pamiętam jak w pierwszej części doszliśmy na czuja z siostrami (zamienialiśmy się za sterami jak się ktoś "skuł":D) do poziomu ze złotą ręką Midasa i za "boga" nie wiedzieliśmy co zrobić z trzema zebranymi kamieniami, a solucji nie mieliśmy. Dopiero TR2 przeszliśmy cały dzięki solucji z magazynu "gry komputerowe". Trochę się tego nazbierało wtedy, a co do samej gry - jak wyżej - klasyka :thumbup:

 

Mi ze wszystkich części najbardzij zapadło w pamięci The Angel of Darkness. Remake byłby bardzo spoko. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.notebookcheck.pl/Aplikacja-Nvidia-zastepuje-GeForce-Experience-i-Control-Panel-Lepsza-wydajnosc-i-brak-wymogu-posiadania-konta.806364.0.html

 

Takie nowe narzędzie dla użytkowników Nvidii. :)

Dla mnie spoko, pobrałem i działa. 

Zastępuje GeForce Experience więc nie ma problemów jeśli ktoś ma utworzone jakieś profile do gier itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Orear napisał(a):

https://www.notebookcheck.pl/Aplikacja-Nvidia-zastepuje-GeForce-Experience-i-Control-Panel-Lepsza-wydajnosc-i-brak-wymogu-posiadania-konta.806364.0.html

 

Takie nowe narzędzie dla użytkowników Nvidii. :)

Dla mnie spoko, pobrałem i działa. 

Zastępuje GeForce Experience więc nie ma problemów jeśli ktoś ma utworzone jakieś profile do gier itp. 

 

Ooo fajnie, zaraz testuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LosioDriver napisał(a):

 

Ooo fajnie, zaraz testuję :D

Dla mnie spoko, wreszcie nie trzeba się logować i mieć konta. 

Uwaga bo od razu włącza nagrywanie tych krótkich filmików po zabójstwach itd. Nawet jeśli wcześniej były wyłączone. No i domyślne foldery zapisu ustawia na dysku systemowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
15 minut temu, Turbo napisał(a):

Kurde kupiłem z rok temu, pograłem może z 8h i jakoś mnie nie wciągnęło tak jak kiedyś :( 

Samo to, żeby ograć każdą planszę to nie więcej niż godzina, ale żeby zdobyć czy odblokować jakieś rzeczy (zawsze grałem, żeby odblokować klipy wideo) to już trzeba trochę dłużej. 

Z klipami wideo to zawsze też można skorzystać z YouTube, ale tu chodzi właśnie o samodzielne zdobycie czegoś. Kiedyś dzięki temu dało się uzyskać uznanie u innych, pokazywało, że jesteś ambitny w dążeniu do celu. Dzisiaj są inne czasy i takie gry mają trudniej się przebić, a opcja online mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...