Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram od wielu lat na padzie, najbardziej wyszkolił mnie Titanfall 2 i achievement Becomes The Master.

 

A Halo, to wiadomo, klasa sama w sobie. Ale teraz tylko Horizon 5 :D 47/53 achievementów zrobionych, w tym najgorszy czyli pierwsze miejsce w Eliminatorze.

Edytowane przez Infra
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Infra napisał:

Ja gram od wielu lat na padzie, najbardziej wyszkolił mnie Titanfall 2 i achievement Becomes The Master.

 

A Halo, to wiadomo, klasa sama w sobie. Ale teraz tylko Horizon 5 :D 47/53 achievementów zrobionych, w tym najgorszy czyli pierwsze miejsce w Eliminatorze.

Da się tak na padzie? :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecicie lub odradzicie jakas kierownice kompatybilna z xbox series s? Prawie bylem zdecydowany na zakup kiery xbox hori, ale poczytalem komentarze ze nie posiada force feedback i kierownica bez tego traci sens. Moze jakis sprawdzony thrustmaster? Budżet - 800 zł.

Edytowane przez makos89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@makos89 Do 800 zł jedyny sensowny wybór, to chyba Thrustmaster TMX

https://m.euro.com.pl/kierownice-pc/thrustmaster-tmx-ffb-racing-wheel.bhtml?gclid=CjwKCAiA4veMBhAMEiwAU4XRr853MYoENvn1W2R8-FhG7MBtMh2TwEolbuVVEuc2CfUT7Sa9Siuh6BoCgH8QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Jak jesteś w stanie dorzucić 250 zł do budżetu, to można rozważyć TMX Pro - masz lepsze pedały i są trzy a nie dwa, do tego lepszej jakości. Ja chyba skuszę się na Pro, bo Młody śmiga na PC i lubi drift, strzał że sprzęgła zawsze na plus :)

Edytowane przez .Misza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, .Misza. napisał:

@makos89 Do 800 zł jedyny sensowny wybór, to chyba Thrustmaster TMX

https://m.euro.com.pl/kierownice-pc/thrustmaster-tmx-ffb-racing-wheel.bhtml?gclid=CjwKCAiA4veMBhAMEiwAU4XRr853MYoENvn1W2R8-FhG7MBtMh2TwEolbuVVEuc2CfUT7Sa9Siuh6BoCgH8QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Jak jesteś w stanie dorzucić 250 zł do budżetu, to można rozważyć TMX Pro - masz lepsze pedały i są dwa a nie trzy. Ja chyba skuszę się na Pro, bo Młody śmiga na PC i lubi drift, strzał że sprzęgła zawsze na plus :)

Właśnie na szybko googlując tez wpadł mi w oko TMX, ma feedback i chyba działa z Series S xboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Jumpman napisał:

Kup sobie Logitech G920, sporo tańsza powinna być od nowego modelu G923 a zmiany są kosmetyczne. Obie działają z Series XIS.

Zalozylem sobie budzet na kierownice 800 bo jeszcze musze kupic stojak. Napewno g920 bylby lepszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jumpman napisał:

Poszperaj na OLX, swoją kupiłem w idealnym stanie za 550zl jakieś 2 lata temu.

Szczerze, troche strach. Gwarancja daje tzw. spokój wewnetrzny. Sa jakies ale nie wszystkie na wysyłke.

Edytowane przez makos89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, makos89 napisał:

Polecicie lub odradzicie jakas kierownice kompatybilna z xbox series s? Prawie bylem zdecydowany na zakup kiery xbox hori, ale poczytalem komentarze ze nie posiada force feedback i kierownica bez tego traci sens. Moze jakis sprawdzony thrustmaster? Budżet - 800 zł.

 

Prawdopodobnie o północy startuje -30% na wybrane produkty z warehouse deals na amazon.de, więc polecam tam poszukać już teraz kierownic po zwrotach i sprawdzić, czy któraś wejdzie na tej wyprzedaży. Niejednokrotnie są tam całkowicie nowe rzeczy, albo tylko otwarte i odesłane, a amazon opisy robi "na wyrost", typu "rysa 1cm.", której nieraz nie ma wcale. Warto się przyczaić, tylko trzeba być zdecydowanym, bo dobre okazje znikają w kilka minut, a nawet gdyby było coś nie tak, to zwroty są bezproblemowe. Podam na moim przykładzie - zamówiłem co prawda nowy monitor, ale miał plamkę na samym środku matrycy, więc zgłosiłem reklamację i tu moje zdziwko - "Nie chcemy, żeby został pan bez monitora, więc już jedzie kolejny, a ten proszę zwrócić do 10 dni".:drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, makos89 napisał:

Żona jeszcze nie widziała :D Zapewne będzie peplać że wydaje kase przed świętami, a że mikołaj nie istnieje to sam się nagrodziłem za rok ciężkiej pracy :)

 

 

20211130_164415.jpg

20211130_164356.jpg

piękna sprawa, ja sobie tylko kupiłem kolejny limitowany pad do Xa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, makos89 napisał:

Żona jeszcze nie widziała :D Zapewne będzie peplać że wydaje kase przed świętami, a że mikołaj nie istnieje to sam się nagrodziłem za rok ciężkiej pracy :)

 

 

20211130_164415.jpg

20211130_164356.jpg

Hehe, kupiłem to samo. Znaczy dziecku pod choinkę. Tylko bez stojaka. Jak wrażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, makos89 napisał:

Grali w I? Dobra, niszowa produkcja. Nadchodzi II cz. Uwielbiam wszytko w tych klimatach a zwłaszcza gdy ma coś wspólnego z wikingami. Hellblade 2, polecam. Animacje, fabuła, jedyna w swoim rodzaju.

 

 

Jedynka jest przekozak. Polecam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Was. Z racji tego że zima, długie popoludnia, czasem się nudzi, odkurzyłem więc PC i coś znowu pogrywam, oczywiście tylko w symulatory rajdowe/wyścigowe. Gram wyłącznie w Dirt2, Iracing, RBR ( jak się odpali ) . Niestety pesel robi swoje i zwyczajnie mój monitor jest za mały ;) a odległość monitor/fotel/kierownica ok 2,5m. Mam teraz monitor Samsunga 27" zakrzywiany, i do pracy jest ok, do gier zdecydowanie za mały w stosunku do odległości. Kupić monitor czy TV ? Myślałem o min. 42-55 cali pod gry, a zostawić monitor do "pracy". Karta graficzna już leciwa GTX950 ma wyjście HDMI, DV, więc mogę połączyć monitor i TV . I teraz co kupić ? TV czy monitor ? Od razu dodam że nie potrzebuje zupełnie tunera TV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym szedł w TV 4k ale koniecznie 120Hz, tylko  to pewnie pociągnie za sobą wymianę karty graficznej.

 

Jeśli nie chcesz TV to monitor ale 144Hz.

 

Sam pykam w Dirt2.0 na TV 65cali w podobnej odległości od ekranu.

 

Wieksza częstotliwość odświeżania wraz z odpowiednio wydajnym kompem zapewnią płynność, komfort i precyzję tak bardzo poszukiwanych w grach przez ciebie wymienionych. 

 

Oczywiście zależy od budżetu i tego jak bardzo poważnie podchodzisz do tego grania ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jumpman napisał:

Ja bym szedł w TV 4k ale koniecznie 120Hz, tylko  to pewnie pociągnie za sobą wymianę karty graficznej.

 

Jeśli nie chcesz TV to monitor ale 144Hz.

 

Sam pykam w Dirt2.0 na TV 65cali w podobnej odległości od ekranu.

 

Wieksza częstotliwość odświeżania wraz z odpowiednio wydajnym kompem zapewnią płynność, komfort i precyzję tak bardzo poszukiwanych w grach przez ciebie wymienionych. 

 

Oczywiście zależy od budżetu i tego jak bardzo poważnie podchodzisz do tego grania ;)

no właśnie ...... tak myślałem że skróty będą złą opcją. TV 4K nawet z OLED , można kupić za rozsądne pieniadzę, ale grafiki to teraz ceny kosmos , a potem się jeszcze okaże że płytę trzeba wymienić, zasilacz , i tak z 20k nie moje , żeby kilka razy w weekend zagrać amatorsko :) 

P.S. Nie kupujcie WRC 10 ! Dramat, kupiłem, zainstalowałem, pograłem 1 godz. i tyle mnie w tej grze widziano :( 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...