sambor

Użytkownik
 • Zawartość

  306
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O sambor

 • Ranga
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Szczecin
 • Auto
  Subaru Forester

Ostatnio na profilu byli

374 wyświetleń profilu
 1. Dla mnie OK. Zaproponuj coś Darek to nie będziesz mógł się potem wykręcić
 2. Jeśli dobrze czytam tabelkę to wykręciłeś 9 czas. Super! Szkoda tylko tej kary... Jakby co mam nagrane
 3. Spoko. Będziemy jeździć za Tobą więc trafimy na OSy
 4. 43 załogi. Będzie fajnie No to do 19:30! Jakoś się odszukamy. W końcu mamy bezprzewodowe środki łączności.
 5. Tylko najpierw musiałbym się tam móc zalogować... a nikt mi nigdy żadnego hasła nie przekazywał. Mam jednak wrażenie, że to dla firm jest a nie klientów indywidualnych.
 6. Taka funkcjonalność jest dostępna dla każdego kto ma aktywny abonament?
 7. No to wymarzona eksploatacja Na forum znajdziesz zadowolonych (jak ja) i niezadowolonych (którym się psuje). Oczywiście jest też sporo ludzi którzy narzekają a nigdy SBD na oczy nie widzieli Ale to w internetach normalne i trzeba brać na to poprawkę. Jeśli kupujesz używanego to zrób mu uczciwy przegląd u kogoś kto się zna. Weź moje rady co do eksploatacji pod uwagę i szerokiej drogi Jeśli masz mieć stres bo się naczytałeś to nie kupuj... w końcu jadąc na rybki jedziesz odpoczywać a nie myśleć czy coś nie padnie. Ja mam banana na twarzy ilekroć jadę... Ale assistance też mam... tak na wszelki wypadek Chyba w tak młodym aucie jeszcze nic się popsuć nie może?
 8. To akurat nie jest niewiadoma Masz włączone coś co bierze dużo prądu. Najprawdopodobniej właśnie nagrzewnica. I na 100% to nie dopalanie DPF.
 9. Nie. To normalne zachowanie kiedy jest silnik zimny i masz włączone np. ogrzewanie. Dopalanie DPF nie ma na to wpływu. To jest diesel. I choć lubi wysokie obroty to ponad 4 tysiące powinieneś osiągać tylko chwilowo podczas wyprzedzania z butem w podłodze. Wysoki moment masz w znacznie niższych obrotach. Nie ma sensu go pałować takimi obrotami. TTTM. Faktycznie czasami denerwujące. Jeszcze nie słyszałem sensownego i prawdziwego wytłumaczenia tego zjawiska. Ani metody na obejście problemu. Zadaj sobie pytanie do czego to auto potrzebujesz. Jeśli do miasta to sobie odpuść. Jeśli głównie trasy to będziesz zadowolony. Lej dobre paliwo, dbaj o wtryski i nie jeździj jak emeryt. Dodatkowo kup egzemplarz ze wszystkimi przeglądami w ASO to będziesz spokojniej spał. A teraz to niestety wszystko jest awaryjne... Czasy W124 z milionowymi bezawaryjnymi przebiegami minęły bezpowrotnie.
 10. Super!!! Wiadomo już co i jak? Z tego co widzę badania w sobotę w Lubieszynie a potem odcinek na Wałach?
 11. Łasztownia. Na cmentarz jeszcze nie teraz... jeszcze troszkę...
 12. Haha.. W sumie zaczęliśmy od foteli a możemy skończyć... no nie wiem... Levorg z SBD? Adi - podejmujesz się? No to 10 Wały.... najwyżej 2 autowy spot będzie.
 13. A nie będziesz wykręcać foteli?
 14. No to gdzie ta górka? Zobaczymy jak Forek z SBD pójdzie...