Jump to content

sambor

Użytkownik
 • Content Count

  649
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

161 Wspaniały

About sambor

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Szczecin

Recent Profile Visitors

1629 profile views
 1. Regularnie oglądam Stop Cham. Zaczynam myśleć, że ten kanał (i podobne) zaczynają kreować rzeczywistość. Sporo widać materiałów od ludzi którzy kupili kamerkę i koniecznie chcą mieć materiał który zabłyśnie na necie. Kiedyś zdecydowana większość filmów to był faktyczny błąd kierowcy. Teraz coraz więcej to szukanie na siłę afery przez nagrywającego.
 2. Bez wątpienia tak to wygląda. Mnie (przy okazji zdarzenia opisanego na tym forum kilka lat temu) policjant zapytał: - Ma pan autocasco? - Tak - Oooo ... Ciężko będzie odszukać sprawcę kolizji. Oczywiście sprawca nie był odnaleziony. Ech...
 3. Proszę się zorganizować i nas dominować. Nikt nie ma nic przeciwko
 4. Debil - nie. Fanatyk. A jakikolwiek fanatyzm jest szkodliwy. Także taki. Oczywiście oprócz fanatycznego kochania Subaru. To jedyny fanatyzm jaki jest dobry
 5. Buuu... daleko strasznie. Nawet kibicować nie podjedziemy.
 6. oj.. za późno napisałeś. Ale może zawczasu coś na niedzielę wyborczą zaplanujmy? Po spełnieniu obywatelskiego obowiązku - spot na Wałach?
 7. Ach Ty podejrzliwy, niedobry. Zwyczajnie dopiero przeczytałem.
 8. @Agazrob proszę porządek z tym politycznym offtopem. Nie godzi się w tym szacownym wątku mówić o innych chamach niż drogowi.
 9. Aleś rozkminę walnął.... Szacun!
 10. O kurna ... żyją, cali?
 11. To na zachodzie jest lepiej Sporo spotykam ostatnio uprzejmości na drogach w Szczecinie i okolicach Choć oczywiście frustraci się zdarzają... Wg mnie najbardziej problematyczni rowerzyści to Ci którzy aut nie mają. Nie znają przepisów a propaganda prorowerowa mówi im, że są uprzywilejowani na drodze. Sam takiego spotkałem który mi wymusił pierwszeństwo i wytłumaczył to: "jadę z górki i jadę prosto na rowerze to mam pierwszeństwo"
 12. Czy ten sam film oglądaliśmy? Na tym co ja widziałem potrącił specjalnie.
 13. Czyż mniej kierujących nie oznacza wzrostu bezpieczeństwa na drogach?
 14. Drobna poprawka - cały świat. QSLki jako dowód mam A 400 m to chyba nawet bez kabla... na samych wtyczkach
 15. Troszkę się napaliłem na taką opcję. Fajnie by było mieć roadbook z trasy turystyczno-szosowej. Nie pamiętam czy ktoś z naszych lokalnych forumowiczów jechał tam taką trasę? Chyba, że @chojny masz skaner? I czas poskanować? Tylko żeby wyjazd wyszedł trzeba by już teraz ogarniać nocleg. Z każdą chwilą może być za późno... To wstępnie kto by miał ochotę i w jakich dniach?
×
×
 • Create New...