Jump to content

H4lik

Użytkownik
 • Content Count

  1284
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

H4lik last won the day on October 1 2014

H4lik had the most liked content!

Community Reputation

134 Wspaniały

About H4lik

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Piława
 • Auto
  ¾ Silver Esprit

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O ile pamiętam, swój temat ma Gacek 555, więc chyba nic się nie stanie, jeśli Harvester założy własny?
 2. Nie wiem, gdzie to wrzucić. W Radio357 wywiad Tomasza Gorazdowskiego z panem Maciejem Wisławskim: https://www.simx.mobi/357/player.php?file=2021-02-20/2021-02-20_1500+Life+guru+otwórz+oczy+-+Tomasz+Gorazdowski.aac Teraz się druga godzina zaczyna. Edytka - link do części drugiej: https://www.simx.mobi/357/player.php?file=2021-02-20/2021-02-20_1600+Life+guru+otwórz+oczy+-+Tomasz+Gorazdowski.aac Obowiązkowo do przesłuchania dla sympatyków ścigania. Ten człowiek to jest nieprzebrana skarbnica wiedzy i opowieści rajdowych.
 3. H4lik

  Kubica w F1

  Czy aby na pewno oglądaliśmy ten sam wyścig?
 4. H4lik

  Kubica w F1

  Turdzi, z całą sympatią, ale najzwyczajniej się czepiasz, nie rozumiejąc chyba w ogóle przyczyny takiej sytuacji - wszystkie jednostki Mercedesa zostały skręcone w obawie przed przegrzaniem, więc dziś po prostu nie miały podejścia do Maxa, który do tego pojechał pewnie i bezbłędnie. Może i Bottas przyjechał drugi, ale za to na koniec jakie piękne, kształtne bączki kręcił. Jak od cyrkla!
 5. H4lik

  Kubica w F1

  Szkoda mi trochę tego gościa - dostał smacznego loda, polizał dwa razy, reszta mu spadła, stał w kolejce po następnego, ale mu okienko przed nosem zamknęli i znowu tylko sucharki zostały...
 6. H4lik

  Kubica w F1

  Russel w Mercedesie już był, więc dlaczego nie?
 7. Nie słuchałem wywiadu, bo za długi dla mnie na ten moment, więc zapytam - czy jest coś o nowym sezonie? Jakieś szanse wyjścia poza Europę? Właściwie to zapytam ogólnie - czy coś więcej wiadomo o naszych w rajdach na szczeblu światowym?
 8. H4lik

  Kubica w F1

  Przepraszam, że post pod postem, ale pozwolę sobie popłynąć... Po ostatnim wyścigu Valtteri ma dość tak upokarzającego traktowania i odchodzi z Mercedesa. Fotel przejmuje Russell, na którego miejsce w Williamsie wskakuje Perez. Red Bull wciąż szuka drugiego kierowcy, a tak się składa, że akurat jest taki, który by nawet pasował - Bottas! Zbyt srogie piguły?
 9. H4lik

  Kubica w F1

  Żartobliwie zacytuję Ciebie samego: ...a fakt jest taki, że wyścig ukończył za Bottasem, choćbyś zaklinał rzeczywistość i się z nią nie zgadzał. W ogóle to nie rozumiem, dlaczego nie zakładasz np. że Russel jest kierowcą mającym papiery na bycie wybitnym, tylko błędnie moim zdaniem, że Bottas jest słaby, więc zadam Ci pytanie - jak to się stało, że jeździ w Mercedesie? Przypadkiem go tam wzięli? Miej także na uwadze, że nie wiemy, czy mają równorzędne bolidy i to, że George jest protegowanym Wolffa - (już bodajże @Bosman o tym wcześniej napisał) - po wyścigu zabrakło
 10. H4lik

  Kubica w F1

  Więc, poza zawalonym startem, wymień te ewidentne błędy - kiedy i jakie, bo nie wykluczam, że je po prostu przegapiłem. I nie pisz arbitralnie, że wszyscy tu po Bottasie jadą, bo to jest oczywista nieprawda i proszę trzymać się faktów, a nie swoich sympatii - Valtteri był pierwszy w kwalifikacjach oraz ósmy na mecie wyścigu, George natomiast dziewiąty, za to dołożył najszybsze okrążenie, niemniej finalnie i tak zdobył mniej punktów od swojego chwilowego partnera z zespołu. Jeśli uważasz, że Bottas jest słabym kierowcą i Russell bije go na głowę, masz do tego pełne prawo, jednak kolej
 11. H4lik

  Kubica w F1

  A jeszcze coś, w ramach ciekawostki - pojawiły się podejrzenia, że George złapał kapcia po najechaniu na rozrzucone elementy swojego Williamsa. Został jeden wyścig do końca i liczę, że nie będzie przez łikend nudy, tym bardziej, że w piątek Alfą ma pojeździć Robert.
 12. H4lik

  Kubica w F1

  turdzi, mam wrażenie, że to właśnie Ty oglądałeś inny wyścig. Dobra, zgoda, że zawalił start, ale po zmianie opon, będąc na drugim miejscu, regularnie zaczął zmniejszać stratę do Georga, przy czym należy pamiętać, że miał o kilka okrążeń świeższe opony, a jeszcze sporo wyścigu zostało do przejechania. Mało tego (tutaj odniosę się też do wpisu @Bosman ) - faktem jest, że np. Perez miał o dwa okrążenia starsze opony, niemniej jednak jechał na nich cały czas, natomiast Bottasa zdążyły na tej nieszczęsnej zmianie przestygnąć i widać było po wyjeździe, że nie kleją. Jeszcze dwie uwag
 13. H4lik

  Kubica w F1

  Szczerze polecam. Przy numerze 3 aż mi łzy poleciały ze śmiechu. https://youtu.be/fbL1Bkw3xs4 Nie mam pojęcia, dlaczego raz się wstawia filmik od razu, innym - sam odnośnik.
 14. Mały wygrzeb. Interesujące przejęzyczenie: Gdyby nie zatrybiło, to od 09:50.
 15. @turdziGT ja już się zdążyłem przyzwyczaić do tego, ze chwilami ciężko się Twoje posty czyta, ale... ...to już jest ponad moje siły.
×
×
 • Create New...