Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Turbo napisał:

Nie lubię Epica jako firmy, nie lubię jej szefa i stylu dyskusji jaki uskutecznia, nie chce też mieć kolejnego launchera na kompie. 

dlatego dawno uciekłem na konsole. na pc tylko upgrade'y, pierdyliard launcherów (steam, ubi, ea, epic, bethesda...) i malutkie monitory bez 4k :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Turbo napisał:

Nie lubię Epica jako firmy, nie lubię jej szefa i stylu dyskusji jaki uskutecznia, nie chce też mieć kolejnego launchera na kompie. 

 

Nie mam żadnego lanunchera wszystkie gry dodaje przez smartfona, być może kiedyś zagram ;):

 

Screenshot_2021-06-24-13-22-36-965_com.android.chrome.thumb.jpg.1aef51adf81fae11f264efbfc04f8661.jpg

 

 

Nawet nie wiem kim jest szef bo mało mnie to interesuje, ale każdy ma swoją "rację". 

 

PS: gierke ze zdjęcia można odebrać do 17:00.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, llkuba napisał:

PS: gierke ze zdjęcia można odebrać do 17:00.

 

Ja czekam aż wyjdzie nowa wersja Overcooked z crossplayem, żebym mógł grać z ludźmi, którzy nie mają Xboksa.

Album ze soundtrackiem z Overcooked 2 mam dodany do biblioteki w Spotify :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kytutr napisał:

Ja czekam aż wyjdzie nowa wersja Overcooked z crossplayem, żebym mógł grać z ludźmi, którzy nie mają Xboksa.

Album ze soundtrackiem z Overcooked 2 mam dodany do biblioteki w Spotify :)

 

Mój dobry znajomy gral w Overcooked ze swoją córką na Xboxie i mówił, że świetna zabawa :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, llkuba napisał:

Mój dobry znajomy gral w Overcooked ze swoją córką na Xboxie i mówił, że świetna zabawa :).

Ja grałem lokalnie oraz zdalnie w 3 osoby na Xboksie i jest naprawdę super rozrywka.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Godzinę temu, Infra napisał:

Zapraszam do zapoznania się/ obserwacji najnowszej gry studia, w którym pracuję :) Wczoraj na GamesCom pokazaliśmy świeżutki trailer.

 

https://store.steampowered.com/app/849100/Alaskan_Truck_Simulator/

Fajnie to wygląda! Szerokości! :thumbup:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Infra napisał:

Zapraszam do zapoznania się/ obserwacji najnowszej gry studia, w którym pracuję :) Wczoraj na GamesCom pokazaliśmy świeżutki trailer.

 

https://store.steampowered.com/app/849100/Alaskan_Truck_Simulator/

Dobrze to wygląda. ;) Trochę przypomina Spintires. ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Orear napisał:

Trochę przypomina Spintires.

Idziemy w inny kierunek trochę, sim ciężarówki plus elementy survivalu - wysiadanie z pojazdu, dbanie o o potrzeby kierowcy jak jedzenie, dbanie o pojazd - zakładanie łańcuchów, własnoręczne tankowanie... and many more to come ;)

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, -=nikon=- napisał:

Czy ktoś z forum zamierza wrócić do Diablo 2? 

 

Ja jakis czas temu pograłem trochę w Diablo I z dodatkiem Hellfire. Zabrakło mi jednak cierpliwości by przejść przygodę wystarczająco wiele razy by skompletować cały ekwipunek taki jak miałem kiedy dawno temu zaczynałem przygodę z tą grą.

Mimo wszystko miło się grało, historyjka, muzyczka i te dialogi, narracja wciąż mają swój ciężar. Klimat i dobra historia plus muzyka i teksty robią grę. Zeby nie wiem jaka była grafika to bez wciągającej opowieści mnie nie przekona.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem trzy klasyczne gierki za śmieszne pieniądze w bardzo dobry stanie:

 

IMG_20211010_222658.thumb.jpg.4d8ad85734227efb4553f6330d73ec04.jpg

 

IMG_20211010_222645.thumb.jpg.5101f6bc2aa0d11fb33ce3f22050fc5c.jpg

 

I najlepsze są wymagania :

 

Toca 2 Pentium II 200-266Mhz :biglol:

 

Hitman Pentium II 266- Pentium III

 

Operation Flashpoint Pentium 400 - 600 MHz.

 

Ram od 32-128 Mb :biglol: rekomendowane w zależności od gry.

 

 

Edytowane przez llkuba
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Infra napisał:

Toca <3

 

Mam też na PSX ;).

 

Pamiętam jak ze znajomym grałem na przedzielonym ekranie. Jeździliśmy w team Renault Laguna albo Nissanem Primera o ile dobrze pamiętam Peugeot był najgorszy :biglol:

Edytowane przez llkuba
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, llkuba napisał:

 

Pamiętam jak ze znajomym grałem na przedzielonym ekranie. 

To mi przypomniało jak z 20 lat temu (:o:o:o) u kolegi graliśmy w medal of honor. Grywalność lepsza niż w nie jednej nowej grze :D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Forza... potencjał ma, ale kurde... to wciąż arcadówka. Odbijanie sie od ścian przy 300 km/h itp.

 

PS. Ktoś czeka niecierpliwie jak Ja na grę motorsportu BTCC która ma wyjść w 2022 r. ?

 

Pokusze się w końcu o g923 i jakiś playseat :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, makos89 napisał:

Forza... potencjał ma, ale kurde... to wciąż arcadówka. Odbijanie sie od ścian przy 300 km/h itp.

 

PS. Ktoś czeka niecierpliwie jak Ja na grę motorsportu BTCC która ma wyjść w 2022 r. ?

 

Pokusze się w końcu o g923 i jakiś playseat :wub:

Symulatory się słabo sprzedają, bo są zwyczajnie trudne i nie do ogarnia bez sprzętu najczęściej. ;) EA z serią NFS pokazało, że arcadówki to jest to co świat chce i kupi nawet jeśli z każdą kolejną odsłoną są co raz gorsze. ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Orear napisał:

Symulatory się słabo sprzedają, bo są zwyczajnie trudne i nie do ogarnia bez sprzętu najczęściej. ;) EA z serią NFS pokazało, że arcadówki to jest to co świat chce i kupi nawet jeśli z każdą kolejną odsłoną są co raz gorsze. ;p 

Masz rację. Tak samo jak to jest z CoD, BF czy Fifa... gimby i tak kupią. Symulatory mają mniej odbiorców to fakt, ale własnie ja jestem tą niszą. Gry typu forza mnie drażnią. Skaczące lambo z górki niczym auto z WRC, odbijanie sie od ścian i innych pudełkowych pojazdów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...