Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Sin napisał:

Szkoda, że potem zamordowali TLoU 2 tęczowym i genderowym ścierwem.

Niczego nie zamordowali, bo to kawał dobrej gry. Jak kogoś uwiera tu i ówdzie scenariusz i bohaterowie, to cóż... nie wszystko jest dla wszystkich.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zyzol napisał:

Niczego nie zamordowali, bo to kawał dobrej gry. Jak kogoś uwiera tu i ówdzie scenariusz i bohaterowie, to cóż... nie wszystko jest dla wszystkich.

 

A możesz podać kilka przykładów dlaczego ta gra czy ta konsola podoba się Tobie a co byś zmienił a i tak dostaniesz odpowiedź "genderowe ścierwo", albo "całkowita porażka" zamiast napisać no: to mi się nie podoba bo ale ... to było fajne itd.

 

A tak między nami to w theHunter: Call of the Wild kupiłem DLC i teraz na polowania chodzę z psem :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LosioDriver napisał:

Myślę, że każdy może mieć swoją opinię i nie trzeba się tłumaczyć. Mi się też wiele w życiu nie podoba i nie mam pojęcia dlaczego :D

 

Brawo za sarkazm :thumbup: nie mylić z trolowanie ^_^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Z innej beczki. W sklepach Ubisoft i epic fajne promki są.

Na epic - duże przeceny + darmowy kupon ze zniżką 40 pln do wykorzystania przy zakupach powyżej 60 PLN. Jednocześnie każdy taki zakup daje kolejny kupon 40 pln do wykorzystania przy kolejnym zakupie.

W Ubisoft podobne przeceny + dodatkowo zniżka 20% z kodem "LEGEND20" działająca również z mocno przecenionymi tytułami.

 

Ja sobie co nieco zakupiłem :)

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Poy napisał:

Gra ktoś w WoW Classic ?

Grałem. Od dnia premiery aż do końca stycznia tego roku. Bardzo fajnie się odczuło nostalgię, choć ze względu na kilka minusów z którymi średnio chce sobie radzić Blizzard przestałem grać, a potem zaczęły się inne wydatki i teraz już szkoda mi hajsu na abonament. ;p Zwłaszcza, że grałem większość czasu solo, a raidy robiłem z pugiem. Może jakbym miał ekipę to bym grał nadal, zwłaszcza, że poszedłby na Rampy i wrócił oglądać nocne niebo w Nagrand (imho, najpiękniejsza lokacja w całym Warcrafcie). ;) 
BTW, moja prawdziwa przygoda z WoWem trwała na Sunwellu. Stamtąd mam kilku znajomych IRL i najwięcej screenów oraz wspomnień. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zdecyduje się na WoW’a to zapraszam na serwer Shazzrah ALIANCE. Jak ktoś na steamie chce jakiegoś co opa zagrać to podaje nicka.
Poyep_pl


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.06.2021 o 21:16, Turbo napisał:

Absolute Drift za free na GOGu https://www.gog.com/game/absolute_drift

polecam jak znów się pojawi za darmo lub za kilka zł- przeszedłem całą w ramach mini odskoczni od pracy i odświeżenia umysłu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...