Jump to content

.Misza.

Użytkownik
 • Content Count

  633
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

488 Wspaniały

2 Followers

About .Misza.

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  NEL
 • Auto
  Forester '01 2.0 AT, Astra J 1.6T AT

Contact Methods

 • Website URL
  www.drawert.pl

Recent Profile Visitors

864 profile views
 1. Nasze marzenie od dłuższego czasu... Tylko zawsze coś na drodze stanie. Napisz gdzie, co i jak planujesz. Może wspólna wyprawa?
 2. Zamość musi być bardziej na zachód niż się spodziewałem - 10 minut temu było tam jeszcze bardzo ciemno
 3. Widzisz jak dbam! Wiesz, że przez to cena rośnie?
 4. Wymieniłem boczek drzwi i uszczelkę. Wszystko trzymało się na słowo honoru. Uszczelkę będę musiał podkleić, bo niestety powyrywana ze spinek.
 5. Gdyby jechał Weiser, to bym Ci napisał, że w zależności czy będzie jechał przed Tobą czy za Tobą
 6. Zależy jak pilny temat. Moja belka wyglądała jak poniżej. Szykowałem się na zakup OEM się udało mi się dorwać za 350 zł z Imprezy. Do ideału troszkę jej było ale tylko troszkę. Warto poszukać po portalach.
 7. @Panzerpferd ciekawa sprawa, bo z tego co wiem, to nie tylko Ty tak jeździsz. GregorWOT chyba tak ma i zdaje się Dziedzic. Może jeszcze coś musi się zdarzyć?
 8. Po prostu uszanuj zdanie innych, bez wyzywania. Nikt nie odbiera Ci prawa do posiadania swojego zdania. Ty nie odbieraj tego prawa innym. Dla mnie EOT.
 9. @Infra - słabe to było Każdy ma swoje racje i uszanuj je. Nie znasz sytuacji u wszystkich, więc daruj sobie takie teksty.
 10. Uszu kłaść po sobie też nie można - choćby dla zasady i satysfakcji trzeba napisać co na sercu leży. Ja dzisiaj odwołałem swoją rezerwację (zapomniałem wcześniej!), pani bez większego żalu i że zrozumieniem podeszła do tematu. Następnym razem trzeba chyba będzie się zdać na booking, kosztem łatwej integracji - mniej stresu będzie.
 11. Rasowy Januszex sp. z o.o. Ja myślę, że to świadome zagranie - klientów będą mieli, tak czy owak. Lokalizację mają dobrą. A że w stosunku do kilku klientów postąpili nie fair - dla wielu czytających opinie nie będzie to miało większego znaczenia, niestety.
 12. Albo propozycja miejsca zakwaterowania i każdy na własną rękę. Będzie prościej i szybciej.
×
×
 • Create New...