Jump to content

.Misza.

Użytkownik
 • Posts

  929
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  www.drawert.pl

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  NEL
 • Auto
  Forester '01 2.0 AT, Astra J 1.6T AT

Recent Profile Visitors

1300 profile views

.Misza.'s Achievements

..:: Profi ::..

..:: Profi ::.. (4/13)

975

Reputation

 1. Ale co, kielichy robił czy panewkę?
 2. .Misza.

  LPG w Subaru

  Miałem tą dziwną konstrukcję plus styropian. Jak wymieniałem butlę, to gazownik zmierzył starą, spojrzał na koło i powiedział, że butla jest wysokości koła i nową wstawi taką samą. Pomyślałem sobie, że skoro jest wysokości koła, to po cholerę jest ten stelaż? Niby to nie dużo ale naprawdę przy takim bagażniku jak w Forku SF te kilka cm robi różnicę. Przed demontażem tak to wyglądało:
 3. Za takie myślenie zarząd powinien być postawiony pod ścianą. I dlatego tak nie myśli. Mam przekonanie graniczące z pewnością, że ilość czubków ładujących kasę w utrzymanie auta za wszelką cenę (w tym ja) jest za mało, żeby marka utrzymała się z takim podejściem. Problemem jest to, że auta zaczęli projektować księgowi, nie inżynierowie. Nie tylko Subaru. Ostatnio zajechałem na serwis klimy - uciekał czynnik. Szpenio mówi, że pewnie nieszczelność. Ja na to, że trochę szybko - 11-letnie auto, a mam 20-letnie (Subaru ) i jest git. No to usłyszałem: panie, teraz z nieszczelnościami to i 5-letnie auta przyjeżdżają, więc u pana nie jest źle.
 4. .Misza.

  Kubica w F1

  Prawie wszystkie układanki kadrowa za nami - została Alfa. Obstawiam, że zostanie Giovinazzi - zna team, jeździł lepiej od Kimiego. Ale roszady personalne, to jedno. Jak myślicie, na ile stawkę przetasują nowe przepisy? Zmieni się coś? Bardzo bym chciał zrównania stawki. W sumie w obecnej F1 są trzy ligi wyraźnie różniące się osiągami. Niby zawsze tak było (HRT, Marussia, Spyker) ale wszyscy wiemy, że bardziej wyrównana stawka to lepsze widowisko. Z drugiej strony F1 to innowacyjność, która jest zabijana jak tylko ktoś wychyli się z nowym pomysłem.
 5. .Misza.

  LPG w Subaru

  Bagażnik w Forku jest mały i każdy centymetr wysokości jest na wagę złota. Ja miałem jakiś stelaż założony ale zmierzyłem butlę i wyszło mi, że jest niepotrzebny i go wywaliłem. Poprzednia butla była takiej samej wysokości.
 6. Na 99,99% ASO nie zrobi Ci takiej przeróbki. Ani ASO Subaru ani żadnej innej marki.
 7. Bardzo możliwe, że skończy się przymykanie oka na odstępstwa jak wejdą nowe przepisy dotyczące przeglądów. Ale jak zawsze - trzeba poczekać aż przepisy wejdą w życie i zobaczymy co ze sobą przyniosą.
 8. A jakie to ma znaczenie? Żadne. W czym uczestnik ruchu na motocyklu jest wyjątkowy? Że może jechać 150 na 90 i ciężko go zauważyć? To się zgadza, pod tym względem jest wyjątkowy. Debil.
 9. .Misza.

  Kubica w F1

  @Korton ale dowiedziałeś się czegoś nowego? Zobaczyłeś jakieś unikalne materiały? Ja zobaczyłem laurkę. Była jedna niewygodna scena (Vilneuve), reszta to lukier...
 10. Wszystko co porusza się szybciej od pieszego jest dla rozsądnych, motocykl nie jest jakimś specjalnym wyjątkiem.
 11. .Misza.

  Kubica w F1

  Właśnie dzisiaj obejrzałem i po wszystkich zapowiedziach (typu "Żona Michaela Schumachera po latach przerwała milczenie ..." itp.) jestem zawiedziony. Słodka laurka, jak o zmarłym - wszystko byle nic złego... Jak ktoś spodziewa się jakichś kontrowesji, pikantnych smaczków, to może sobie śmiało odpuścić.
 12. .Misza.

  Mycie Forka

  Nie bardzo wiem nad czym zachwyt. Film z detailingu jak każdy inny. A że Forek bierze w nim udział, to w sumie nic nie zmienia.
 13. @_akir_ - za błyskawiczne wspomożenie radą i sprzętem!
×
×
 • Create New...